Dom ProduktyWindows 10 Pro Retail BoxWersja USB 3.0 64-bitowa Windows 10 Pro Retail Box Certyfikat Microsoft na laptop / pulpit
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Wersja USB 3.0 64-bitowa Windows 10 Pro Retail Box Certyfikat Microsoft na laptop / pulpit

USB 3.0 Version 64 Bit Windows 10 Pro Retail Box Microsoft Certificate For Laptop / Desktop
USB 3.0 Version 64 Bit Windows 10 Pro Retail Box Microsoft Certificate For Laptop / Desktop USB 3.0 Version 64 Bit Windows 10 Pro Retail Box Microsoft Certificate For Laptop / Desktop

Duży Obraz :  Wersja USB 3.0 64-bitowa Windows 10 Pro Retail Box Certyfikat Microsoft na laptop / pulpit

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: Windows 10 Pro USB

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Box
Czas dostawy: 1 do 2 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, karta kredytowa
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
System operacyjny: Windows 10 Pakiet: Retail Box
Głoska bezdźwięczna: USB 3.0 Aktywacja: Aktywacja online
Język: Angielski aplikacji: Laptop / Desktop
High Light:

windows 10 professional retail key

,

windows 10 product key card

Windows Professional Retail Key USB 3.0 Wersja 64-bitowa Windows 10 Pro Retail Box

Windows 10 pro

Prawo do biznesu

Dołącz do swojej domeny. Możesz połączyć się z domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarki i innych.
Rozszerzone szyfrowanie. Uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker, aby chronić dane za pomocą szyfrowania i zarządzania bezpieczeństwem.
Zdalne logowanie. System Windows 10 umożliwia logowanie się za pomocą Pulpitu zdalnego, aby zalogować się i korzystać z komputera Pro w domu lub w podróży.
Wirtualne maszyny. Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V, dzięki czemu możesz uruchamiać więcej niż jeden system operacyjny jednocześnie na tym samym komputerze.
Twoje aplikacje w sklepie. System Windows 10 umożliwia tworzenie własnej prywatnej sekcji aplikacji w Sklepie Windows, co zapewnia wygodny dostęp do aplikacji firmowych

Po prostu działa

Windows 10 łączy system Windows, który już znasz i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby pomóc chronić przed złośliwym oprogramowaniem.

Wielozadaniowość

Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością jednoczesnego przyciągania czterech rzeczy na ekranie. Ekran się tłoczy? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym łatwym do wyświetlenia ekranie.

Microsoft Edge

Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana, aby strona działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.

Kontinuum

Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje Twoje wrażenia z aktywności i urządzenia. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy.

Wyjątkowo twój

Twoje urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje Cię i potwierdza Twoją obecność na naprawdę osobisty sposób. W systemie Windows Hello urządzenie wita Cię po imieniu i zapala się w uznaniu, machając Cię przez logowanie i uwalniając Cię od konieczności pamiętania lub wpisywania hasła.

Gry i Xbox

Graj w gry Xbox One na komputerze z systemem Windows 10, laptopie lub tablecie. Użyj funkcji Game DVR, aby nagrać swoje największe ruchy bohaterów i natychmiast wysłać je do znajomych, bez opuszczania gry.

Cortana

Cortana to Twój prawdziwie osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10, aby pomóc Ci w załatwieniu sprawy. Dowiedziawszy się więcej o tobie z czasem, Cortana staje się bardziej przydatna każdego dnia, zachowując przejrzystość i utrzymując zaufanie.

Detale:

Wersja bitowa 32-bit / 64-bit
Wersja Profesjonalny
wymagania systemowe Procesor 1 GHz lub szybszy
1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB na 64-bit
Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa
Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft
Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Opakowanie Sprzedaż
Cecha Dzięki Windows 10 Pro masz świetnego partnera biznesowego. Uzyskaj szybsze start-upy, znajome, ale rozbudowane menu Start i nowe sposoby na robienie rzeczy, a także innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do akcji online i Cortana, bardziej osobisty cyfrowy asystent.

Pełne wersje językowe systemu Windows 10

Arabski (Arabia Saudyjska), bułgarski (Bułgaria), chiński (uproszczony, Chiny), chiński (Hongkong), chiński (tradycyjny, Tajwan), chorwacki (Chorwacja), czeski (Czechy), duński (Dania), holenderski (Holandia ), Angielski (Wielka Brytania), angielski (Stany Zjednoczone), estoński (Estonia), fiński (Finlandia), francuski (Francja), francuski (Kanada), niemiecki (Niemcy), grecki (Grecja), hebrajski (Izrael), węgierski (Węgry), włoski (Włochy), japoński (Japonia), koreański (Korea), łotewski (Łotwa), litewski (Litwa), norweski, Bokmål (Norwegia), polski (Polska), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia) , Rumuński (Rumunia), rosyjski (Rosja), serbski (łacina, Serbia), słowacki (Słowacja), słoweński (Słowenia), hiszpański (Hiszpania, sortowanie międzynarodowe), hiszpański (Meksyk), szwedzki (Szwecja), tajski (Tajlandia) , Turecki (Turcja), ukraiński (Ukraina)

Narzędzie klucza produktu systemu Windows 10

Windows 10 Product Key Tool to nowo wydane narzędzie od programisty odpowiedzialnego za bardzo popularne oprogramowanie EasyBCD. Dzięki narzędziu Windows 10 Product Key Tool można z łatwością odzyskać klucze licencyjne produktów Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 i Windows 10 z BIOS-u lub EFI.

Aby odczytać klucz produktu Windows 7, Windows 8.1 lub Windows 10 z BIOS-u lub UEFI, wystarczy uruchomić narzędzie OEM Product Key Tool na swoim komputerze. Po uruchomieniu narzędzie automatycznie przeskanuje BIOS lub EFI i wyświetli klucz produktu. Po odzyskaniu klucza zalecamy przechowywanie klucza produktu w bezpiecznym miejscu.

Narzędzie klucza produktu systemu Windows 10 jest zgodne zarówno z 32-bitowymi, jak i 64-bitowymi wersjami systemów Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10. Odwiedź następującą stronę, aby pobrać najnowszą wersję narzędzia klucza produktu OEM.

Zwróć uwagę, że komunikat „Nie można otworzyć tabeli MSDM!”, Jeśli klucz produktu nie jest obecny w BIOS / EFI komputera. Jeśli otrzymujesz tę wiadomość, naklejka klucza produktu musi znajdować się gdzieś na komputerze. Szukaj tego!

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)