Dom ProduktyWindows 10 Pro Retail BoxAngielska naklejka na klucz produktu Windows 7 Professional, kod klucza Microsoft Windows 10 32/64 bit
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Angielska naklejka na klucz produktu Windows 7 Professional, kod klucza Microsoft Windows 10 32/64 bit

English Windows 7 Professional Product Key Sticker , Microsoft Windows 10 Key Code 32 / 64 Bit
English Windows 7 Professional Product Key Sticker , Microsoft Windows 10 Key Code 32 / 64 Bit English Windows 7 Professional Product Key Sticker , Microsoft Windows 10 Key Code 32 / 64 Bit

Duży Obraz :  Angielska naklejka na klucz produktu Windows 7 Professional, kod klucza Microsoft Windows 10 32/64 bit

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Irlandia
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: Windows 10 Pro USB

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Box
Czas dostawy: 1 do 2 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, karta kredytowa
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
System operacyjny: Windows 10 Pakiet: Retail Box
Głoska bezdźwięczna: USB 3.0 Aktywacja: Aktywacja online
Język: Angielski aplikacji: Laptop / Desktop
High Light:

microsoft windows 10 retail version

,

windows 10 product key card

Windows 10 Kod klucza detalicznego Naklejka COA Microsoft Windows 10 Kod klucza 32/64 bit

Co to jest licencja OEM?

OEM oznacza Original Equipment Manufacturer i jest to termin stosowany w firmach budujących komputery PC. Urządzenia te zazwyczaj zawierają kopię systemu Windows, dzięki czemu po wyjściu z Currys / PC World z nowym błyszczącym Dellem możesz zabrać go do domu i natychmiast użyć.

Te wersje systemu Windows są częściej niż kopie OEM, ponieważ zostały sprzedane producentowi ze zniżką, dzięki czemu można je umieścić na swoich komputerach.

Podczas gdy większość wersji OEM jest preinstalowanych na komputerach PC, możliwe jest również zakupienie ich jako kluczy licencyjnych z takich miejsc jak eBay lub Kinguin. Jest to powszechna praktyka dla użytkowników, którzy lubią budować własne komputery do gier lub kupić używane urządzenie, które nie ma systemu operacyjnego lub jest przestarzałe.

Czym różni się licencja OEM od wersji detalicznej systemu Windows?

Większość ludzi nigdy nie kupuje kopii samego systemu Windows. Kupują komputer, na którym jest Windows, i po raz ostatni o tym myślą.

Ale ci, którzy chcą kupić system operacyjny, często wybierają wersję detaliczną. Są one albo sprzedawane w standardowych opakowaniach oprogramowania w sklepach, a więc nazywane kopiami pudełkowymi, albo są dostępne online w firmie Microsoft jako plik do pobrania i klucz licencyjny.

Detale:

imię Windows 10 Pro 32-bitowy / 64-bitowy OEM
Wersja bitowa 32-bit / 64-bit
Wersja Profesjonalny
wymagania systemowe Procesor 1 GHz lub szybszy
1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB na 64-bit
Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa
Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft
Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Musisz zaakceptować załączone postanowienia licencyjne, także na stronie microsoft.com/useterms
Wymagana aktywacja: Pojedyncza licencja, 32 i 64 bity w zestawie USB 3.0
Opakowanie OEM


Funkcje:

Po prostu działa
Windows 10 łączy system Windows, który już znasz i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo1 umożliwiają szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby pomóc chronić przed złośliwym oprogramowaniem.

Wielozadaniowość
Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością jednoczesnego przyciągania czterech rzeczy na ekranie. Ekran się tłoczy? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym łatwym do wyświetlenia ekranie.

Microsoft Edge
Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana, aby strona działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.

Kontinuum
Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows 10 optymalizuje Twoje wrażenia z aktywności i urządzenia. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy.

Wyjątkowo twój
Twoje urządzenie z systemem Windows 10 rozpoznaje Cię i potwierdza Twoją obecność na naprawdę osobisty sposób. W systemie Windows Hello urządzenie wita Cię po imieniu i zapala się w uznaniu, machając Cię przez logowanie i uwalniając od konieczności pamiętania lub wpisywania hasła.

Gry i Xbox
Graj w gry Xbox One na komputerze z systemem Windows 10, laptopie lub tablecie. Użyj funkcji Game DVR, aby nagrać swoje największe ruchy bohaterów i natychmiast wysłać je do znajomych, bez opuszczania gry.

Cortana
Cortana to Twój prawdziwie osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10, aby pomóc Ci w załatwieniu sprawy. Dowiedziawszy się więcej o tobie z czasem, Cortana staje się bardziej przydatna każdego dnia, zachowując przejrzystość i utrzymując zaufanie.


Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)