Dom ProduktyWersje pakietu Microsoft Office 2019Nowe Sealed French Wersje Microsoft Office 2019 Home and Business Retail PKC Version No Disc
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Nowe Sealed French Wersje Microsoft Office 2019 Home and Business Retail PKC Version No Disc

New Sealed French Microsoft Office 2019 Versions Home And Business Retail PKC Version No Disc
New Sealed French Microsoft Office 2019 Versions Home And Business Retail PKC Version No Disc New Sealed French Microsoft Office 2019 Versions Home And Business Retail PKC Version No Disc

Duży Obraz :  Nowe Sealed French Wersje Microsoft Office 2019 Home and Business Retail PKC Version No Disc

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Office Home and Business 2019

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Nie ma potrzeby
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Rodzaj produktu: Tylko licencja kategorii: Aplikacje biurowe - pakiet biurowy
Ilość licencji: 1 pc Platforma: Windows
Język: Francuski Media dystrybucyjne: Ściągnij
High Light:

microsoft office 2019 product key

,

microsoft office license key

Nowy Sealed French Microsoft Office Home i Business 2019 Retail PKC Version No Disc

wymagania systemowe
Obsługiwany system operacyjny
Windows 10, Microsoft Windows Server 2019
Wymagania sprzętowe
Microsoft Windows (32 bity) - dwurdzeniowy procesor - 1,6 GHz - RAM 2 GB - HD 4 GB
Dodatkowe wymagania
Połączenie internetowe, rozdzielczość monitora 1280 x 768, DirectX 9.0 lub nowszy

W pełni zainstalowane wersje programów Microsoft Outlook 2019, Publisher 2019, Word 2019, Excel 2019, PowerPoint 2019 i OneNote 2019 dla systemu Windows 10.

Licencja i dostawa: Jest to pełna wersja z ogólnoświatową licencją dożywotnią. Instrukcje pobierania otrzymasz w 10 minut po złożeniu zamówienia. Zawsze możesz ponownie zainstalować lub przenieść na inny komputer.

Alternatywny system operacyjny: Office 2019 dla komputerów Mac - Oferta specjalna

Kluczowe cechy:

Jednorazowy zakup za 1 PC
Klasyczne wersje 2019 programów Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook oraz Wydawca i dostęp
Pomoc techniczna firmy Microsoft dostępna przez 60 dni bez dodatkowych kosztów
Licencjonowany do użytku domowego i komercyjnego

Opcje językowe:

Angielski, arabski, bułgarski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), chorwacki, czeski, duński, holenderski, estoński, fiński, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski, hindi, węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, kazachski, koreański, Łotewski, litewski, malajski, norweski, polski, portugalski (portugalski), portugalski (Brazylia), rumuński, rosyjski, serbski, słowacki, słoweński, hiszpański, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński, wietnamski


Jaka jest różnica między Office 2019 i Office 365 Pro Plus

Office2019-vs-office365proplusDla wielu użytkowników korporacyjnych pakiet Office 2019 będzie krokiem w dół od tego, z czego korzysta teraz Office 365 Pro Plus. Office 2019 to wersja Office 365 ProPlus bez subskrypcji od października 2018 roku. Jeśli masz Office 365 Pro Plus, masz już pakiet Office 2019.

Microsoft zdecydowanie podkreśla, że ​​Office 2019 jest ostatnią wersją pakietu MS Office, którą konsumenci lub firmy będą mogli kupić jako samodzielny produkt.

Od teraz będzie Office 365 Pro Plus i nic więcej. Jeden z prezenterów Microsoftu na konferencji Ignite w 2018 r. Powiedział, że „Microsoft wykupił aktualizację” i wyjaśnił, że subskrypcja Office 365 ProPlus jest stale aktualizowana, więc nie ma „minęły 3 lata, więc usłyszę zupełnie nową wersję”.

Licencje Office 2019 są zablokowane na pojedynczym komputerze. Są one związane ze sprzętem, takim jak stary produkt OEM. Porównaj to z Office 365 ProPlus, który zapewnia 5 licencji jednoczesnego używania powiązanych z użytkownikiem, a nie sprzęt. Staje się to dość problematyczne dla firm tworzących treści, ponieważ dzielenie się niezbędnymi narzędziami do pisania jest nie tylko coraz trudniejsze, ale także kosztuje więcej. Osoby zaangażowane w tę konkretną niszę, takie jak blogerzy, dziennikarze, twórcy kreatywnych treści lub eksperci w dziedzinie pisania artykułów akademickich, będą preferować Office 365 Pro Plus w stosunku do wersji 2019 dla wszystkich swoich potrzeb związanych z pisaniem.

Office 2019 zapewnia klientom wieczystą licencję, którą można aktywować bezpośrednio z firmy Microsoft za pośrednictwem Internetu (jak wielu konsumentów jest przyzwyczajonych), za pomocą serwera zarządzania kluczami firmy (KMS) lub za pomocą klucza aktywacji wielokrotnej (MAK). Pakiety MAK są nadal dostarczane bezpośrednio od firmy Microsoft do firm, które muszą aktywować pakiet Office na komputerach PC, które nie mogą łączyć się z Internetem lub nie mogą łączyć się z Internetem przez 6 miesięcy lub dłużej (co jest maksymalnym odstępem czasu, w którym KMS może żyć bez ponownego sprawdzania).

Office2019-logoMicrosoft zapewni tylko poprawki bezpieczeństwa i niezawodności dla pakietu Office 2019. Nie będzie do niego dodawanych żadnych nowych funkcji. Porównaj to z Office 365 ProPlus, które ma nowe i ważne nowe funkcje dodawane co tydzień.

Office 2019 może być zainstalowany tylko na dysku C: i nie będzie już miał opcji instalacji .MSI (Microsoft Installer); będzie to tylko instalacja Click-to-Run (C2R). Click-to-Run nie udostępnia plików takich jak .DLL i jest łatwiejszy do aktualizacji.

W wyniku tej zmiany w C2R wersje pakietu MSI pakietu Office powinny zostać odinstalowane przed instalacją pakietu Office 2019. Na szczęście dla firm narzędzie Office Deployment Tool można ustawić tak, aby odinstalować poprzednie instalacje pakietu Office tuż przed zainstalowaniem nowego pakietu C2R 2019.

Firma Microsoft używa C2R od ponad 5 lat na miliardach instalacji, więc jest to sprawdzona technologia dla wielu ich produktów. WSZYSTKIE aktualizacje Click-to-Run są zbiorcze, więc nie trzeba instalować starej poprawki przed zainstalowaniem najnowszej aktualizacji.

Gdyby to wszystko nie było wystarczającym znakiem, że „koniec jest blisko”:

1. Zakulisowy „numer wersji” pakietu Office 2019 pozostaje na poziomie 16.0, podobnie jak Office 2016
2. W pakiecie Office 2019 nie ma programu OneNote 2019, ale można pobrać program OneNote 2016 bez dodatkowych kosztów

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)