Dom ProduktySystem operacyjny Windows 10System operacyjny Microsoft Windows 10 Home Pakiet OEM 32/64 Bit English
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

System operacyjny Microsoft Windows 10 Home Pakiet OEM 32/64 Bit English

Microsoft Windows 10 Operating System Home OEM Pack 32 / 64 Bit English
Microsoft Windows 10 Operating System Home OEM Pack 32 / 64 Bit English Microsoft Windows 10 Operating System Home OEM Pack 32 / 64 Bit English

Duży Obraz :  System operacyjny Microsoft Windows 10 Home Pakiet OEM 32/64 Bit English

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Włochy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: KW9 - 00140

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: DVD + COA
Czas dostawy: 24 godziny po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Windows 10 Home Język: Włoski / francuski / niemiecki
Pakiet: Standardowy pakiet OEM Warunek: Nowy
Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie Gwarancja: Okres istnienia
Wersja: Wersja wielojęzykowa Przykład zamówienia: Wsparcie
High Light:

win10 professional activation key

,

windows ten operating system

Windows 10 Home OEM 64 Bit Microsoft Windows 10 System operacyjny 32/64 Bit English


Windows 10 Home vs Windows 10 Pro: podsumowanie różnic

Dom Zawodowiec
Utwórz domenę i dołącz do niej (sieć robocza) Nie tak
BitLocker Nie tak
Zarządzanie polityką grupy Nie tak
Zdalny ekran Nie tak
Hyper-V (wirtualizacja) Nie tak
Przypisany dostęp Nie tak
Internet Explorer w trybie Enterprise Nie tak
Sklep Windows dla firm Nie tak
Zaufany rozruch Nie tak
Windows Update dla firm Nie tak
Max. obsługiwana pamięć RAM 128 GB 2 TB

Windows 10 Home Vs Windows 10 Pro: Jakie są różnice?

Podczas gdy Windows 10 Home skupia się na konsumentach, Windows 10 Pro to więcej dla użytkowników zaawansowanych i tych, którzy prowadzą małe i średnie przedsiębiorstwa. Można to zauważyć w zaawansowanych funkcjach bezpieczeństwa znajdujących się w pakiecie Pro.

BitLocker

BitLocker to oprogramowanie szyfrujące, które pozwala użytkownikom świadomym bezpieczeństwa w pełni zabezpieczyć swoje dyski przed potencjalnymi hakerami. W Windows 10 Pro Microsoft wprowadził kilka drobnych poprawek do usługi.

„Dzięki funkcji BitLocker”, wyjaśnia Joe Belfiore, wiceprezes korporacyjnej grupy systemów operacyjnych Microsoft, „użytkownik końcowy stoi przed decyzją dotyczącą wszystkiego lub nic, aby cały dysk został zaszyfrowany i nie zapewnia zbyt dużej elastyczności pliki się poruszają. Rozwiązujemy te problemy.

Nowa iteracja funkcji BitLocker umożliwia użytkownikom szyfrowanie pojedynczych plików i przechowywanie ich obok niezaszyfrowanych. Ponadto mogą być teraz używane w ten sam sposób na pamięciach USB, poprawiając sposób, w jaki pliki mogą być współdzielone między tymi, którzy mają odpowiednie zezwolenie na ich odczytanie.

Podłączanie pulpitu zdalnego

Zarówno Windows 10 Home, jak i Pro mogą uruchamiać sesje Remote Desktop Connection, ale tylko komputery z systemem Windows 10 Pro mogą być zdalnie sterowane. Komputery z systemem Windows 10 Home mogą być obsługiwane tylko zdalnie, a to głównie dla eksperta, aby pokazać użytkownikowi domowemu, jak na przykład zmienić ustawienia.

Windows Update dla firm

W Windows 10 Pro masz możliwość odroczenia aktualizacji, ale ta opcja nie istnieje w Home. Microsoft automatycznie wymusza poprawki i aktualizacje na komputerach domowych. Możesz je zatrzymać na kilka godzin, ale to wszystko.

Zaprojektowano go tak, aby uniemożliwić błędnym aktualizacjom wpływ na komputery firmowe, a aktualizacje można odłożyć na kilka miesięcy.

Hyper-V

Wirtualizacja to kolejna zaleta systemu Windows 10 Pro, choć niewielu będzie chciało go używać. To tak, jakby mieć wbudowany VirtualBox, chociaż nadal musisz ręcznie zainstalować Hyper-V na Windows 10 Pro. Musisz także mieć procesor, który obsługuje wirtualizację.

Funkcje biznesowe

Zarządzanie zasadami grupy i dostęp do Windows 10 Business Store to inne funkcje zarezerwowane dla WIndows 10 Pro. Firma Microsoft wymienia również możliwość dołączania do usługi Azure Active Directory z pojedynczym logowaniem do aplikacji hostowanych w chmurze.

Tylko Windows 10 Pro obsługuje łączenie (lub tworzenie) domeny, co umożliwia dodawanie komputerów PC do sieci korporacyjnej. W systemie Windows 10 Home nie możesz tego zrobić, a jesteś zmuszony do korzystania z konta Microsoft, a nie lokalnego konta użytkownika.

Przypisany dostęp pozwala sysadminowi ograniczyć tablet z systemem Windows do uruchamiania tylko określonej aplikacji (bardzo specyficzna korzyść, która będzie dotyczyła tylko kilku).


Wszystkie wersje biznesowe systemu Windows 10 zawierają następujące funkcje:

1 Zaufany rozruch systemu Windows

Windows 10 zamyka ścieżki, które pozwalają na ukrywanie złośliwego oprogramowania, zaczynając zanim zrobi to złośliwe oprogramowanie. Zaufany rozruch systemu Windows, używany w połączeniu z UEFI Secure Boot, pomaga zapewnić bezpieczne uruchamianie komputera i uruchamianie tylko zaufanego oprogramowania.

2. Windows Hello4

Windows Hello4 to wygodna alternatywa dla haseł klasy korporacyjnej przeznaczona dla dzisiejszego świata urządzeń mobilnych. Wykorzystuje naturalne (biometria) lub znane (PIN) środki do sprawdzania tożsamości użytkownika za pomocą urządzeń, które już posiadają. Nie wymaga dodatkowego sprzętu zewnętrznego, takiego jak karta inteligentna i / lub infrastruktura.

3. BitLocker5

BitLocker5 i BitLocker to Go szyfrują dane na urządzeniu, a nawet na dysku USB, dzięki czemu są bardziej chronione.

4. Windows Information Protection6

Windows Information Protection6 (WIP) ułatwia ochronę danych biznesowych. WIP udostępnia użytkownikom i aplikacjom dostęp do chronionych danych w oparciu o zdefiniowane zasady. Dzięki temu możesz chronić dane w dowolnym miejscu na swoich urządzeniach - bez wpływu na wrażenia użytkownika.

5. Dostęp warunkowy7

Usługa chmurowa Windows Device Health Attestation używana w połączeniu z systemem zarządzania, takim jak Microsoft Intune8, może zapewnić usługi dostępu warunkowego, które zapobiegają uzyskiwaniu dostępu do zasobów korporacyjnych przez nierzetelne urządzenia.


Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest dla Ciebie odpowiedni?

Windows 10 Home i Pro są w końcu tutaj i są pełne wspaniałych funkcji. Windows 10 Home zawiera powrót menu Start, Cortana, tryb oszczędzania baterii, szyfrowanie urządzeń, wirtualizację, Microsoft Edge i wiele innych. Świetny wybór na komputer w domu.
Windows 10 Pro zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i bezpieczeństwa. Windows 10 Pro zawiera zarządzanie zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, Bitlocker, Remote Desktop i Microsoft Passport. Idealny wybór Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę lub szukasz zaawansowanego bezpieczeństwa.

Wymagania

Wymagany procesor Procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB na 64-bit
Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Wymagana karta wideo Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM
Wymagana łączność Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Inne wymagania systemowe Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Dodatkowe wymagania systemowe

Wymagana aktywacja • Pojedyncza licencja • 32 i 64 bity w zestawie USB 3.0

Dodatkowe ważne informacje

Aby zainstalować Windows 10 Pro OEM, musisz wykonać CZYSTĄ INSTALACJĘ. Jeśli nie chcesz wykonywać czystej instalacji, Windows 10 Retail jest lepszym wyborem.
Czysta instalacja wymaga sformatowania dysku twardego podczas procesu instalacji (wszystkie dane zostaną utracone na dysku twardym).
Nie można uaktualnić ze starszego systemu operacyjnego. Możesz jednak utworzyć partycję na dysku twardym, aby utworzyć kopię zapasową plików i programów.
Będziesz także musiał utworzyć nośnik instalacyjny z dyskiem DVD lub USB. Wskazówki dotyczące sposobu czystej instalacji i tworzenia nośników instalacyjnych zostaną wysłane wraz z zamówieniem.
Windows 10 Pro OEM można zainstalować tylko raz na jednym komputerze.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)