Dom ProduktyOprogramowanie systemowe PCAngielski Windows 10 Oprogramowanie systemowe PC Klucz detaliczny Pełna wersja systemu komputerowego
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Angielski Windows 10 Oprogramowanie systemowe PC Klucz detaliczny Pełna wersja systemu komputerowego

English Windows 10 PC System Software Retail Key Full Version For Computer System
English Windows 10 PC System Software Retail Key Full Version For Computer System English Windows 10 PC System Software Retail Key Full Version For Computer System

Duży Obraz :  Angielski Windows 10 Oprogramowanie systemowe PC Klucz detaliczny Pełna wersja systemu komputerowego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 10 Professional Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-język Klawisz: Klucz OEM / Retail
Powierzchnia: Obszar globalny Status: W magazynie
High Light:

windows 7 home premium retail box

,

microsoft office license key

OEM English Windows 10 Pełna wersja dla systemu komputerowego, Windows 10 Pro Pack

Opis produktu


Platforma: Pro | Wydanie: 64-bitowe


Windows Pro 10 64-bitowy angielski 1-pakietowy DSP DVD. Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start powraca w rozszerzonej formie, a my przeniesiemy Twoje przypięte aplikacje i ulubione, aby były gotowe i czekały na Ciebie. Szybko się uruchamia i wznawia, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, które pomagają zachować bezpieczeństwo, i jest przeznaczony do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, które już masz. System Windows 10 jest wyposażony w Microsoft Edge, całkowicie nową przeglądarkę, która została zbudowana w celu zapewnienia lepszych wrażeń internetowych. Zapisuj2 lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez zakłóceń i zapisuj ulubione czytniki do późniejszego dostępu. Dzięki włączonej Cortana3 masz natychmiastowy dostęp do kluczowych działań, takich jak dokonywanie rezerwacji lub czytanie recenzji - bez opuszczania strony, na której się znajdujesz. Łatwo przyciągnij do czterech aplikacji i zobacz wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu. System Windows 10 umożliwia aplikacjom świetny wygląd i pracę we wszystkich trybach, na wszystkich urządzeniach. W urządzeniach 2 w 1 ekran można zoptymalizować do pracy z dotykiem lub klawiaturą i myszą. Wymagany procesor 1 GHz lub szybszy, Wymagana pamięć 1 GB RAM dla 32-bitów; 2 GB na 64-bit, Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym, Wymagana rozdzielczość ekranu karty graficznej 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM, Wymagana łączność Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty), Inne wymagania systemowe Konto Microsoft wymagane dla niektórych funkcji. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania.

Uwaga: OEM i OEI to to samo, co menu Start i lepsze niż kiedykolwiek, dzięki czemu można je rozbudowywać i dostosowywać.


Dołącz do swojej domeny biznesowej lub szkolnej, aby uzyskać łatwy dostęp do plików sieciowych, serwerów i drukarek


Zaloguj się za pomocą Pulpitu zdalnego i twórz maszyny wirtualne za pomocą funkcji Hyper-V, BitLocker i Enhanced


Windows 10 OEM jest pełną wersją systemu operacyjnego, a nie uaktualnieniem System operacyjny OEM nie jest obsługiwany przez Microsoft Aby uzyskać oprogramowanie Windows z pomocą techniczną zapewnianą przez Microsoft, zobacz nasz pełny pakiet Produkt „detaliczny” Microsoft zaleca, aby wszystkie pliki i programy były zabezpieczone przed instalacją


Windows 10 OEM jest przeznaczony do wstępnej instalacji na nowym komputerze i nie może być przeniesiony do innego komputera po zainstalowaniu UWAGA: Instalacja jest możliwa tylko przy użyciu czystego (pustego) komputera bez wcześniejszej wersji systemu Windows już zainstalowanego Produkt jest dostarczany w kolorze białym koperta Product Key znajduje się poniżej zdrapania etykiety Microsoft

Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym jesteś


Windows 10 pozwala aplikacjom wyglądać i działać świetnie we wszystkich trybach, na wszystkich komputerach i tabletach dotykowych.5

Przedstawiamy pierwszy smartfon o mocy podobnej do komputera
Połącz się z monitorem, myszą i klawiaturą, aby korzystać z telefonu z systemem Windows 10 jak z komputera PC, aby robić rzeczy lub wyświetlać na większym ekranie w celu rozrywki na dużą skalę.6

Uwaga: Continuum dla telefonów będzie wkrótce dostępne w wybranych nowych telefonach premium.

Korzystaj z urządzenia, jak chcesz


Dotknij, wpisz, napisz lub mów: wybór należy do ciebie, więc możesz użyć tego, co działa najlepiej dla tego, co robisz. 7

Dotknąć


Rób takie rzeczy jak pisanie na stronie internetowej, przesuwaj zdjęcia i przyciągaj aplikacje na miejsce.

Rodzaj


Kiedy musisz zrobić więcej, użyj klawiatury lub klawiatury dotykowej na urządzeniach z dotykiem.

pisać


Używaj pióra do rysowania w sposób naturalny lub dodawania notatek do plików, podpisywania dokumentów lub zabawy z aplikacjami artystycznymi.

Mówić


Rozmawiaj ze znajomymi i rodziną na Skype.8

Dosłownie jesteś hasłem.


Każde urządzenie może przenosić zawartość, ale tylko system Windows zapewnia prawdziwie osobiste doświadczenie. Dzięki systemowi Windows Hello urządzenie uwierzytelnia i rozpoznaje użytkownika w oparciu o Twoją obecność, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo, wygodę, a nawet przyjazne powitanie

Uwaga: System Windows Hello będzie dostępny wkrótce na wybranych nowych urządzeniach.

Kontinuum


Wyświetlaj swoje aplikacje i treści pięknie na każdym urządzeniu. Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows optymalizuje twoje wrażenia na Twoją aktywność i urządzenie. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy. Możesz nawet zmienić tryb tabletu na pulpit w dowolnym momencie - ekran zapewni Ci płynne przejście i piękny wyświetlacz.

Wbudowana ochrona dla Twojej firmy


System Windows 10 pomaga chronić dane i urządzenia z elastycznością i kontrolą, dzięki czemu Twoja firma nie przegapi rytmu, nawet jeśli zdarzy się nieoczekiwana sytuacja.

Pomóż chronić swoje dane - nawet jeśli zgubisz urządzenie - dzięki szyfrowaniu plików i dysków. Wyjdź poza hasła dzięki uwierzytelnianiu biometrycznemu, a odpocznij łatwiej dzięki ulepszeniom anty-phishingowym i anty-malware.

Dzięki funkcjom takim jak Windows Hello i Microsoft Passport, Microsoft ułatwia stosowanie biometrii i uwierzytelniania wieloczynnikowego, zapewniając przyjazny dla użytkownika sposób na odejście od haseł raz na zawsze.

Wbudowana ochrona dla Twojej firmy


Windows 10 jest przeznaczony dla dzisiejszego świata biznesu - gdzie mobilność jest najważniejsza. Użyj go do swoich nowoczesnych cienkich i lekkich notebooków i 2-w-1, które konwertują z tabletów na laptopy, na lekkie tablety i do telefonów.

Pomaga dostosować się do wzrostu


Technologia powinna obniżyć koszty i umożliwić rozwój biznesu - nie ograniczać możliwości wyboru. W systemie Windows 10 możesz uruchamiać swoje aplikacje na miejscu, w chmurze lub w obu urządzeniach, które najlepiej odpowiadają Twojej firmie.

Użyj istniejącej domeny lub przejdź do pojedynczego logowania w systemie Windows, Office 365, OneDrive, Sklepie Windows i innych. Korzystaj z Business Store, aby kupować i zarządzać aplikacjami Windows, które można zintegrować z istniejącymi rozwiązaniami do zarządzania urządzeniami w celu uproszczenia zarządzania.

Połącz się ze współpracownikami i klientami


Uzyskaj korzyści produktywnego zespołu, który może współpracować - z dowolnego miejsca, w którym chce pracować. Edytuj dokumenty razem, rozmawiaj online, korzystaj z usług w chmurze i aplikacji Windows Store.

Nie musisz być podłączony, aby być produktywnym. Pracuj z lokalnymi aplikacjami i zapisuj pliki krytyczne dla Twojej firmy na lokalnym dysku - a następnie upewnij się, że zsynchronizują się z chmurą, gdy ponownie się połączysz. W końcu nie musisz być zawsze połączony, aby wykonać swoją pracę.

Wymagania

Windows, serwer, oprogramowanie biurowe

Skype / Email: ritoltech@gmail.com
Numer modelu Klawisz Naklejka COA OEM Retail Box
System Windows 7 Win 7 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
System Windows 7 Win 7 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 7 Ultimate Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 8.1 Wygraj Win 8.1 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 10 Pro Win 10 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 10 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Dostępny
Windows Server Win Server2008 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Firmowy OEM Win Server 2008 R2 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Win Server 2012 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Centrum danych Win Server 2012 Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Win Server 2012 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Standardowy OEM Win Server 2016 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows SQL SQL 2012 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
SQL 2014 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Office 2010 Office 2010 Pro Dostępny Nie Nie Nie
Office 2010 Home & Business Dostępny Nie Nie Nie
Office 2011 Office 2011 Home & Business dla komputerów Mac Dostępny Nie Nie Nie
Biuro 2013 Office 2013 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Home and Student Dostępny Nie Nie Dostępny
Biuro 2013 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Office 2016 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Dom i uczeń pakietu Office 2016 Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Dom i firma Mac Dostępny Dostępny Nie Dostępny

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)