Dom ProduktyMicrosoft Windows Server 2012Oryginalna licencja OEM na system Microsoft Windows Server 2012 R2 Enterprise DC 64-bitowy nośnik DVD
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Oryginalna licencja OEM na system Microsoft Windows Server 2012 R2 Enterprise DC 64-bitowy nośnik DVD

Original Microsoft Windows Server 2012 R2 Enterprise DC OEM License 64 Bit DVD Media
Original Microsoft Windows Server 2012 R2 Enterprise DC OEM License 64 Bit DVD Media Original Microsoft Windows Server 2012 R2 Enterprise DC OEM License 64 Bit DVD Media Original Microsoft Windows Server 2012 R2 Enterprise DC OEM License 64 Bit DVD Media

Duży Obraz :  Oryginalna licencja OEM na system Microsoft Windows Server 2012 R2 Enterprise DC 64-bitowy nośnik DVD

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Niemcy / Turcja / Puerto Rico / Singapur / HK / Egipt
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certified
Numer modelu: P73-06165 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 20 sztuk
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Oryginalne fabryczne uszczelnione opakowanie OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 80000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Windows Server 2012 R2 Standard Kawałek: 64-bit
Cals: 5 Użytkownik Status: NA MAGAZYNIE
Język: Brak ograniczeń językowych / Dostosuj typu: OEM New Key
Pakiet: DVD + karta-klucz Koszty wysyłki: Darmowe
Warunek: Nowy Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie
Wymiary: 7,5 X 1 X 5,5 cala Zamówienie próbne: Tak
High Light:

windows server 2012 versions

,

microsoft server 2012 r2 datacenter

Oryginalna licencja na system Windows Server 2012 R2 DC OEM 64-bitowe nośniki DVD

Jak znaleźć klucz produktu Microsoft

Aby znaleźć swój 25-znakowy klucz, musisz usunąć srebrny panel do zdrapywania na certyfikacie autentyczności dostarczonym z produktem. Można to łatwo zrobić za pomocą monety lub paznokcia. Nie naciskaj zbyt mocno lub możesz uszkodzić klucz, czyniąc go nieczytelnym.

Pamiętaj, aby uniknąć uszkodzenia klucza produktu:

Nie używaj żadnych innych narzędzi oprócz monety. Możesz także użyć paznokcia
Nie stosuj zbyt dużego nacisku
Nie próbuj odrywać warstwy zdrapki

Windows Server 2012 R2 Standard to elastyczne, wydajne i łatwe w użyciu rozwiązanie serwerowe. Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest małą firmą, czy dużym przedsiębiorstwem, system Windows Server R2 2012 Standard może pomóc w optymalizacji działalności w chmurze .
System Windows Server 2012 R2 Standard umożliwia połączenie rozwiązań lokalnych z chmurą bez konieczności zmiany infrastruktury, zarządzania systemami lub aplikacjami. Oferuje klientom skalowalną, dynamiczną i świadomą multitenant infrastrukturę chmurową, która pomaga użytkownikom łączyć się między lokacjami. W rezultacie dział IT może reagować na potrzeby biznesowe z większą sprawnością i wydajnością, a pracownicy mobilni mogą uzyskać dostęp do spersonalizowanych środowisk pracy z dowolnego miejsca.

Hyper-V 2.0 - zawarty w systemie operacyjnym i zapewniający 16-krotną poprawę ilości vCPU i RAM przydzielanych maszynom wirtualnym
Migracja na żywo - przenoszenie maszyn wirtualnych między fizycznymi serwerami bez przestojów lub utraty danych
Replika Hyper-V - replikuj maszyny wirtualne na inny serwer w innej lokalizacji co 30 sekund

W systemie Windows Server 2012 R2 jeszcze łatwiej jest wdrożyć i dostarczyć zasoby wirtualne między urządzeniami. Technologie VDI oferują łatwy dostęp do bogatego, wiernego środowiska Windows działającego w centrum danych, z praktycznie dowolnego urządzenia. Dzięki usługom Hyper-V i Remote Desktop Services firma Microsoft oferuje trzy elastyczne opcje wdrażania VDI w jednym rozwiązaniu: pulpit, pulpit osobisty i sesje pulpitu zdalnego.

Każdy serwer fizyczny wymaga co najmniej jednej licencji
Każda licencja obejmuje dwa procesory, dlatego serwer z czterema procesorami wymagałby dwóch licencji (jedna licencja podstawowa i jedna licencja dodatkowa)
Każda licencja przypisana do serwera fizycznego zapewnia użycie dwóch maszyn wirtualnych Windows Server na tym serwerze fizycznym
Ponadto wymagana jest Licencja Dostępu Klienta (CAL) dla systemu Windows Server 2012 dla każdego użytkownika lub urządzenia uzyskującego dostęp do serwera

Ceny centrum danych Windows Server 2012 R2

edycje dard i Datacenter [Uznanie obrazu: Microsoft]

Jak zwykle nie odpowiadam na żadne pytania dotyczące licencjonowania. To jest zadanie twojego sprzedawcy lub dystrybutora, więc zapytaj ich.

Kilka tygodni temu firma Microsoft opublikowała szczegóły dotyczące aktualizacji licencji na WS2012 R2. Pamiętaj, że po wydaniu będziesz kupował WS2012 R2, nawet jeśli zamierzasz przejść na wersję W2008 R2. W tym poście omówię licencjonowanie „podstawowych” wersji systemu Windows Server.

The Core Editions

Nie ma wielkich zmian w „podstawowych” wydaniach Windows Server (Datacenter i Standard). Podobnie jak w przypadku WS2012, obie wersje są identyczne pod względem technicznym, mają taką samą skalowalność i funkcje… z wyjątkiem jednej.

Procesory

Zarówno wersja Standard, jak i Datacenter obejmują licencjonowany serwer dla 2 procesorów. Procesory to procesory lub gniazda. Rdzenie nie są procesorami. Serwer z 2 procesorami Intel Xeon E5 z 10 rdzeniami każdy ma 2 procesory. Wymaga jednej licencji na serwer Windows. Serwer z 4 * 16 rdzeniowymi procesorami AMD ma 4 procesory. Wymaga 2 licencji systemu Windows Server.

Obowiązuje to niezależnie od wersji, którą planujesz zainstalować.

Rób więcej za mniej?

Partnerstwo HPE i Microsoft rozszerza funkcje systemu Windows Server 2012 o wydanie systemu Windows Server 2012 R2. Połączenie funkcji HP ProLiant Gen9 z zaawansowanymi funkcjami wirtualizacji i skalowalności systemu Windows Server 2012 R2 zapewnia użytkownikom IT możliwość elastycznego dostępu do zasobów korporacyjnych przy jednoczesnej ochronie informacji korporacyjnych.

Co nowego

Wirtualizacja serwera - obsługuje format dysku wirtualnego 64 TB dzięki możliwości zmiany rozmiaru i kompresji w trybie online w celu przyspieszenia migracji plików VHD / VHDX na żywo

Pamięć masowa - umożliwia transfer dużych systemów plików między wieloma węzłami w klastrze, a menedżer odzyskiwania systemu Windows Azure Hyper-V zapewnia niezawodne odzyskiwanie przy użyciu repliki Hyper-V

Sieć - wprowadza oprogramowanie definiowane przez sieć za pomocą wirtualizacji sieci Hyper-V i rozszerzalnego przełącznika Hyper-V, a maszyny wirtualne umożliwiają bezpośredni dostęp do urządzeń obsługujących SR-IOV

funkcje

Przejdź poza wirtualizację

Windows Server 2012 R2 to kompletna platforma do wirtualizacji, która zapewnia w pełni izolowane środowisko wielu dzierżawców. Obejmuje narzędzia pomagające zagwarantować umowy o poziomie usług (SLA), umożliwia obciążenia zwrotne dzięki rozliczeniom opartym na użytkowaniu i obsługuje dostawy samoobsługowe.

Zwiększ skalowalność i wydajność dzięki wysokowydajnemu, skalowalnemu środowisku, które może działać optymalnie, dostosowując się do zmieniających się potrzeb.

Uzyskaj łączność z usługami w chmurze, korzystając ze wspólnej struktury tożsamości i zarządzania, zapewniającej niezawodną, ​​wzmocnioną łączność między lokacjami.

Ciesz się mocą wielu serwerów dzięki prostocie jednej platformy

Elastyczna pamięć masowa. Zwiększ wydajność, dostępność i efektywność zasobów dzięki wybranej pamięci masowej.

Ciągła dostępność. Zapewnienie opłacalnych, wysoce dostępnych usług z ochroną przed szerokim zakresem scenariuszy awarii - dla pojedynczego serwera lub całego centrum danych.

Efektywność zarządzania. Zautomatyzuj szeroki zakres zadań związanych z zarządzaniem i upraszczaj wdrażanie ról serwera, gdy zbliżasz się do pełnej automatyzacji.

Skorzystaj z platformy, w której aplikacje zostały już zbudowane i wdrożone

System Windows Server 2012 R2 umożliwia tworzenie aplikacji hybrydowych i symetrycznych w centrum danych i chmurze.

Udostępnia struktury, usługi i narzędzia, które zwiększają skalowalność i elastyczność aplikacji i stron internetowych, które są świadome wielu najemców.

Twórz aplikacje o znaczeniu krytycznym i korzystaj z otwartych frameworków, aplikacji open source i różnych języków programowania.

Elastyczny dostęp użytkownika do danych i aplikacji

Dostęp z praktycznie dowolnego miejsca, z dowolnego urządzenia. Bezproblemowy dostęp na żądanie do zwirtualizowanego środowiska pracy z dowolnego miejsca, w tym lokalizacji oddziałów i usług łączności publicznej.

Pełna obsługa systemu Windows w dowolnym miejscu. Bogaty, spersonalizowany interfejs użytkownika na popularnych urządzeniach, szybko i szybko dostosowując się do różnych warunków sieciowych.

Zwiększone bezpieczeństwo danych i zgodność. Centralne zasady kontroli i dostępu umożliwiają dokładny dostęp do danych i zasobów korporacyjnych w oparciu o silną tożsamość, klasyfikację danych i uproszczoną administrację do zdalnego dostępu.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)