Dom ProduktyMicrosoft Windows Server 2016

Pełna wersja Microsoft Windows Server 2016 OEM DVD 64 Bit Oryginalna aktywacja Kompilacja komputera

Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Pełna wersja Microsoft Windows Server 2016 OEM DVD 64 Bit Oryginalna aktywacja Kompilacja komputera

Chiny Pełna wersja Microsoft Windows Server 2016 OEM DVD 64 Bit Oryginalna aktywacja Kompilacja komputera dostawca
Pełna wersja Microsoft Windows Server 2016 OEM DVD 64 Bit Oryginalna aktywacja Kompilacja komputera dostawca Pełna wersja Microsoft Windows Server 2016 OEM DVD 64 Bit Oryginalna aktywacja Kompilacja komputera dostawca Pełna wersja Microsoft Windows Server 2016 OEM DVD 64 Bit Oryginalna aktywacja Kompilacja komputera dostawca

Duży Obraz :  Pełna wersja Microsoft Windows Server 2016 OEM DVD 64 Bit Oryginalna aktywacja Kompilacja komputera

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Niemcy / Turcja / Puerto Rico / Singapur / HK / Egipt
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: P7306165U2 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne fabryczne uszczelnione opakowanie OEM
Czas dostawy: 1 do 2 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, karta kredytowa
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Głoska bezdźwięczna: płyta DVD Aktywacja: 100% aktywacji online 1 klucz do 1 PC
Zamówienie próbne: Tak Pakiet: Pudełko OEM
typu: OEM New Key użytkownika: 5 Clt

Windows Server 2016 OEM DVD 64 Bit Pełna wersja Oryginalna aktywacja Lifetime Computuer Build

CO NOWEGO W SERWERZE WINDOWS 2016

Wbudowane zabezpieczenia na początku

Zmniejsz ryzyko dzięki wielu warstwom zabezpieczeń w systemie operacyjnym dla ochrony lokalnej i chmury.

Zwiększ bezpieczeństwo dzięki systemowi Windows Server 2016

Polegaj na nowych warstwach ochrony wbudowanych w system operacyjny, aby dodatkowo zabezpieczyć się przed naruszeniami bezpieczeństwa. Pomagaj blokować złośliwe ataki i zwiększaj bezpieczeństwo swoich maszyn wirtualnych, aplikacji i danych.

Wirtualizuj bez narażania bezpieczeństwa

Używaj ekranowanych maszyn wirtualnych, aby chronić swoje maszyny wirtualne przed uszkodzonym materiałem, a także poprawić zgodność. Chronione maszyny wirtualne są szyfrowane przy użyciu funkcji BitLocker i działają na zdrowych hostach.

Chroń poświadczenia administratora

Pomóż chronić poświadczenia administratora przed atakami Pass-the-Hash za pomocą Credential Guard i Remote Credential Guard. Ogranicz uprawnienia administratora za pomocą Just-In-Time Administration i Just Enough Administration.

Chroń aplikacje uruchamiane w systemie operacyjnym w dowolnym miejscu

Zwiększ ochronę swoich aplikacji na miejscu lub uruchom w chmurze. Pomóż upewnić się, że tylko zaufane oprogramowanie działa na serwerze z Device Guard. Pomóż chronić się przed atakami zepsucia pamięci dzięki Control Flow Guard. Pomóż chronić się przed znanym złośliwym oprogramowaniem za pomocą programu Windows Defender zoptymalizowanego pod kątem ról serwera.

Szybko wykrywaj zagrożenia bezpieczeństwa

Pomóż wykryć podejrzane zachowanie w jądrze lub innych wrażliwych procesach dzięki zaawansowanym możliwościom kontroli. Ponadto użyj narzędzi Microsoft Operations Management Suite Insights & Analytics, aby skonfigurować alerty i raporty.

Zwiększ izolację aplikacji

Pomóż chronić aplikacje oparte na kontenerach za pomocą kontenerów Hyper-V. Korzystaj z rozproszonej zapory sieciowej, zdefiniowanej przez oprogramowanie funkcji sieciowej, do kontrolowania wewnętrznego i zewnętrznego ruchu sieciowego do maszyn wirtualnych.

Poprawa zgodności i bezpieczeństwa

Dowiedz się, w jaki sposób system Windows Server 2016 może pomóc w skuteczniejszym spełnieniu wymagań dotyczących zgodności z priorytetami i celów zabezpieczeń, takich jak PCI DSS 3.2, ISO 27001 i FedRamp.

Uzyskaj hiperwizora, który będzie gotowy na chmurę, gdy będziesz

Łatwiej migruj do chmury dzięki hiperwizorowi, który uruchamia Azure, największe na świecie centrum danych. Polegaj na platformie Windows Server 2016, która jest uznawana nie tylko przez firmę Gartner jako lidera w dziedzinie wirtualizacji serwerów x86, ale zdaniem analityków zmieni konkurencyjną dynamikę wirtualizacji.

Zapisz podczas migracji obciążeń do chmury za pomocą Hyper-V

Uruchom obciążenia w Hyper-V, a następnie z łatwością przenieś je z maszyny lokalnej do maszyny wirtualnej Windows Server w chmurze.

Polegaj na unikalnym wbudowanym zabezpieczeniu dla zwirtualizowanych obciążeń

Używaj ekranowanych maszyn wirtualnych do szyfrowania maszyn wirtualnych za pomocą funkcji BitLocker i upewnij się, że działają tylko na hostach zatwierdzonych przez usługę strażnika hosta.

Serwer Standard 2016 OEM, 64-bitowy OEM (2 CPU) Wersja DVD COA Naklejka Gwarancja aktywacji online

Co zrobić, jeśli można zabezpieczyć swoją firmę dzięki zwiększonemu bezpieczeństwu? Popraw wydajność i wydajność swojej organizacji? Partnerstwo Hewlett Packard Enterprise i Microsoft® łączy technologie, które pomagają Twojej firmie osiągnąć pełny potencjał i działają z większą elastycznością, dodatkowymi warstwami bezpieczeństwa, wyższą odpornością i wydajnością dla serwerów opartych na Windows®. Microsoft Windows Server 2016 to gotowy do przetwarzania w chmurze system operacyjny, który obsługuje najbardziej wymagające obciążenia, wprowadzając jednocześnie nowe technologie, które ułatwiają integrację hybrydowych usług w chmurze. Zapewnia nowe, potężne warstwy bezpieczeństwa wraz z innowacjami, które podnoszą poziom Twojej firmy na nowy poziom wydajności i produktywności. System Windows Server 2016 w połączeniu z serwerami, pamięcią masową i rozwiązaniami sieciowymi Flyingent zapewnia technologię, która pomaga osiągnąć cele biznesowe.

funkcje

Zabezpiecz swoje dane, zarówno w siedzibie, jak iw chmurze - pomagając zmniejszyć ryzyko i uniknąć zakłóceń biznesowych. Funkcje takie jak Windows Defender, Zaufany / Bezpieczny rozruch, Wirtualne tarcze i Host Guardian Services to tylko niektóre z dodatkowych warstw zabezpieczeń oferowanych przez Microsoft Windows Server 2016.

Zwiększ inwestycje w infrastrukturę informatyczną ROI dzięki elastycznym rozwiązaniom pamięci masowej, takim jak Storage Replica, Storage Spaces Direct i Rolling Cluster OS Upgrade, aby zapewnić lepszą ochronę danych.

Szybko spełnij wymagania biznesowe dotyczące skalowania aplikacji i zapewnij bezpieczeństwo na poziomie przedsiębiorstwa dzięki kontenerom Windows Server Containers i Hyper-V Containers. Idealne rozwiązania w środowiskach prywatnych, hybrydowych i prywatnych w chmurze.

Zapobiegaj ryzyku związanemu z naruszeniem poświadczeń administracyjnych. Użyj nowych funkcji zarządzania tożsamością uprzywilejowaną, aby ograniczyć dostęp do administracji „tylko tyle” i „tylko na czas”.

Kontenery Windows Server zapewniają elastyczność i gęstość kontenerów w ekosystemie Windows, umożliwiając sprawne tworzenie aplikacji i zarządzanie nimi. Używaj kontenerów Hyper-V, aby uzyskać wyjątkowy dodatkowy poziom izolacji dla aplikacji kontenerowych.

Klaster pracy awaryjnej: uaktualnienie systemu operacyjnego klastra, repliki pamięci masowej


Serwer proxy aplikacji sieci Web: uwierzytelnianie wstępne dla publikowania podstawowych aplikacji HTTP, publikowanie aplikacji z użyciem symboli wieloznacznych, przekierowywanie HTTP do HTTPS, propagacja adresu IP klienta do aplikacji zaplecza
IIS 10: Obsługa HTTP / 2
Windows PowerShell 5.1
Kontenery Windows Server

Wprowadzenie

Microsoft Windows Server 2016 jest obecnie ogólnie dostępny i dostępny dla klientów. Presales for Server 2016 rozpoczął się 1 października i Microsoft zawsze mówił, że klienci będą mieli dostęp do rzeczywistych bitów w połowie października. Teraz, gdy jest połowa października i liście spadają, firma żyje zgodnie z tą obietnicą.

Ponadto System Center 2016, rozwiązanie do zarządzania centrami danych firmy Microsoft do wdrażania i zarządzania serwerami i komputerami stacjonarnymi, osiągnęło teraz ogólną dostępność.

Firma Microsoft wykorzystuje dzisiejsze uruchomienie, aby skoncentrować się na wysiłkach związanych z chmurą hybrydową oraz na tym, jak system Windows Server 2016 umożliwia przedsiębiorstwom uruchamianie aplikacji zarówno we własnych centrach danych, jak iw chmurach publicznych (w tym oczywiście własnej platformie przetwarzania w chmurze Azure).

Funkcje sieciowe

1. DHCP: Ponieważ ochrona dostępu do sieci była nieaktualna w systemie Windows Server 2012 R2, w systemie Windows Server 2016 rola DHCP nie obsługuje już ochrony dostępu do sieci
2. DNS:

Klient DNS : Powiązanie usług - ulepszona obsługa komputerów z więcej niż jednym interfejsem sieciowym
Serwer DNS : zasady DNS, nowe typy rekordów DDS (TLSA, SPF i nieznane rekordy), nowe polecenia cmdlet i parametry PowerShell

Windows Server Gateway obsługuje teraz tunele Generic Routing Encapsulation (GRE)
Zarządzanie adresami IP (IPAM): Obsługa podsieci / 31, / 32 i / 128; wykrywanie opartych na plikach serwerów DNS przyłączonych do domeny; nowe funkcje DNS; lepsza integracja zarządzania DNS, DHCP i adresu IP (DDI)
3. Kontroler sieci: nowa rola serwera do konfigurowania, zarządzania, monitorowania i rozwiązywania problemów z wirtualnymi i fizycznymi urządzeniami sieciowymi i usługami w centrum danych
Wirtualizacja sieci Hyper-V: Programowalny przełącznik Hyper-V (nowy element konstrukcyjny Microsoftu

4. programowe rozwiązanie sieciowe); Obsługa enkapsulacji VXLAN; Interoperacyjność oprogramowania Load Balancer firmy Microsoft; lepsza zgodność ze standardem IEEE Ethernet.

Hyper-V

Rozwój

Microsoft został zreorganizowany przez Satya Nadella, łącząc zespoły Server i System Center. Wcześniej zespół Server był bardziej powiązany z zespołem klienta Windows. Zespół Azure ściśle współpracuje również z zespołem serwera.

W marcu 2017 r. Microsoft zademonstrował wewnętrzną wersję serwera 2016 działającą na architekturze ARMv8-A. Doniesiono, że Microsoft pracował z chipami Qualcomm Centriq i Cavium ThunderX2. Według Jamesa Vincenta z The Verge decyzja ta zagraża dominacji Intela na rynku procesorów serwerowych. Jednak późniejsze dochodzenie ze strony Microsoft ujawniło, że ta wersja systemu Windows Server jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego i ma wpływ tylko na subskrybentów usługi Microsoft Azure.

okna gabinet serwer
Win10 pro Retail Win10 pro oem Office 2013 Pro Retail

Office 2013 Home and business dla komputerów Mac

wygraj Retail

Standard Server2008 (R2) Server2008 Enterprise (R2)
Wygraj w wersji 8.1 pro Retail Win 8.1 pro oem Standard Office 2013 Retail Office 2013 Pro Plus Retail Standard Server2012 (R2) Server2008 Enterprise (R2)
Win 7 pro Retail Win 7 pro oem Office 2016 Pro Retail Biuro 2016 Dom i firma / student dla Win / Mac Retail Centrum danych Server2012 (R2) Server2016
Angielski / francuski / niemiecki / rosyjski / turecki / hiszpański / włoski / portugalski / polski / japoński / koreański ... Standard Office 2016 Retail Office 2016 Pro Plus Retail

1, gwarancja aktywacji: czas życia. sprawdź wsparcie online

2, Wszystkie produkty obsługują Dostosowany język.

3. Więcej informacji skontaktuj się z nami

Serwer SQL Cegła suszona na słońcu
2016/2012/2014/2016 Xi pro / x pro Pro DC / CS6

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)