Dom ProduktyMicrosoft Windows Server 2019Międzynarodowy pakiet OEM Microsoft Windows Server 2019 Standard Box
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Międzynarodowy pakiet OEM Microsoft Windows Server 2019 Standard Box

International Microsoft Windows Server 2019 Standard OEM Box DVD Pack
International Microsoft Windows Server 2019 Standard OEM Box DVD Pack

Duży Obraz :  Międzynarodowy pakiet OEM Microsoft Windows Server 2019 Standard Box

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows Server 2019

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: break
Szczegółowy opis produktu
Moduł: Sever 2019 Standard Gwarancja: Czas życia dla przedmiotu aktywacji
aplikacji: Międzynarodowy (obszar globalny) Aktywacja: Online 100%
Głoska bezdźwięczna: 64-bitowe DVD Język: Angielski
High Light:

windows server 2019 standard

,

microsoft windows server operating system

Microsoft Windows Server 2019 Standard Standard OEM Box Windows sever 2019 Pakiet DVD

Windows Server 2019 Standard 64-bit - Licencja - 16 rdzeń

Bez względu na to, gdzie chcesz zabrać swoją organizację - skorzystaj z systemu Windows Server - systemu operacyjnego, który wprowadza innowacje w tempie Twojej firmy.

Windows jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Microsoft.

Windows Server 2019 Standard to nowy system operacyjny gotowy do przetwarzania w chmurze, który obsługuje bieżące obciążenia, wprowadzając jednocześnie nowe technologie, które ułatwiają przejście na przetwarzanie w chmurze, gdy jesteś gotowy. Zapewnia nowe, potężne warstwy bezpieczeństwa wraz z inspirowanymi Azure innowacjami dla aplikacji i infrastruktury, które zasilają Twój biznes. Każdy zakup obejmuje 16 podstawowych licencji i może być używany do uruchamiania dwóch środowisk systemu operacyjnego - wirtualnego lub fizycznego. Jeśli twój serwer ma więcej niż 16 rdzeni, musisz kupić dodatkowe licencje.

Windows Server
Win Server2008 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Firmowy OEM Win Server 2008 R2 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Win Server 2012 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Centrum danych Win Server 2012 Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Win Server 2012 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Standardowy OEM Win Server 2016 Dostępny Dostępny Dostępny Nie

Funkcje sieciowe

1. DHCP: Ponieważ ochrona dostępu do sieci była nieaktualna w systemie Windows Server 2012 R2, w systemie Windows Server 2016 rola DHCP nie obsługuje już ochrony dostępu do sieci
2. DNS:

Klient DNS : Powiązanie usług - ulepszona obsługa komputerów z więcej niż jednym interfejsem sieciowym
Serwer DNS : zasady DNS, nowe typy rekordów DDS (TLSA, SPF i nieznane rekordy), nowe polecenia cmdlet i parametry PowerShell

Windows Server Gateway obsługuje teraz tunele Generic Routing Encapsulation (GRE)
Zarządzanie adresami IP (IPAM): Obsługa podsieci / 31, / 32 i / 128; wykrywanie opartych na plikach serwerów DNS przyłączonych do domeny; nowe funkcje DNS; lepsza integracja zarządzania DNS, DHCP i adresu IP (DDI)
3. Kontroler sieci: nowa rola serwera do konfigurowania, zarządzania, monitorowania i rozwiązywania problemów z wirtualnymi i fizycznymi urządzeniami sieciowymi i usługami w centrum danych
Wirtualizacja sieci Hyper-V: Programowalny przełącznik Hyper-V (nowy element konstrukcyjny Microsoftu

4. programowe rozwiązanie sieciowe); Obsługa enkapsulacji VXLAN; Interoperacyjność oprogramowania Load Balancer firmy Microsoft; lepsza zgodność ze standardem IEEE Ethernet.

Hyper-V

Cluster Sets, nowa technologia skalowania w chmurze, jest luźno powiązanym grupowaniem wielu klastrów pracy awaryjnej: obliczeniowej, pamięci masowej lub hiperkonwergentnej. Technologia Cluster Sets umożliwi płynność maszyn wirtualnych w klastrach członkowskich w ramach zestawu klastrów oraz ujednoliconą przestrzeń nazw pamięci w całym „zestawie” w celu zapewnienia płynności maszyny wirtualnej.

· Klaster pracy awaryjnej bez uwierzytelniania NTLM, który umożliwia wdrożenie klastrów pracy awaryjnej w środowiskach, w których NTLM został wyłączony.

· Ekranowany tryb offline maszyny wirtualnej, alternatywne wsparcie dla HGS i chronionego Linuksa, które pozwala na uruchamianie ekranowanych maszyn wirtualnych HyperV na hostach, które mają przerywaną łączność z ich usługami Host Guardian Service (HGS). Powrót awaryjny HGS pozwoli ci skonfigurować drugi zestaw adresów URL dla Hyper-V, aby spróbować, jeśli nie może dotrzeć do podstawowego serwera HGS.

· Alternatywny HGS w osłoniętej maszynie wirtualnej, który pozwala na uruchamianie chronionych maszyn wirtualnych HyperV na hostach, które mają przerywaną łączność z ich usługami Host Guardian Service (HGS). Powrót awaryjny HGS pozwoli ci skonfigurować drugi zestaw adresów URL dla Hyper-V, aby spróbować, jeśli nie może dotrzeć do podstawowego serwera HGS.

· Ekranowany tryb offline maszyny wirtualnej , który zapewnia wysoki stopień dostępności dla ekranowanych maszyn wirtualnych o jeden krok dalej i pozwala na kontynuowanie uruchamiania ekranowanej maszyny wirtualnej, nawet jeśli nie można osiągnąć podstawowego i awaryjnego HGS hosta.

· Chroniona ochrona Linuksa w osłoniętych maszynach wirtualnych , dla klientów korzystających ze środowisk mieszanych systemów operacyjnych, Microsoft obsługuje teraz Ubuntu, Red Hat Enterprise Linux i chronione maszyny wirtualne SUSE Linux Enterprise Server.

· Szyfrowana sieć w SDN, która zapewnia proste konfigurowanie szyfrowania opartego na DTLS za pomocą kontrolera sieciowego do zarządzania szyfrowaniem typu end-to-end i ochrony danych podczas podróży przez przewody i urządzenia sieciowe między hostami., Włączanie VM do VM ruch w podsieci maszyny wirtualnej jest automatycznie szyfrowany, gdy opuszcza hosta i zapobiega podsłuchiwaniu i manipulowaniu ruchem na przewodzie. Odbywa się to bez konieczności jakichkolwiek zmian konfiguracji w samych maszynach wirtualnych.

· Historia wydajności Direct Storage Spaces, która pozwala administratorom przestrzeni dyskowej Direct uzyskać łatwy dostęp do danych historycznych dotyczących wydajności i pojemności z ich klastra.

· Windows Defender Advanced Threat Protection, który zapewnia głębokie czujniki platformy i akcje reagowania, zapewniając widoczność działań atakujących na poziomie pamięci i jądra oraz umiejętności podejmowania działań na zainfekowanych komputerach w odpowiedzi na incydenty, takie jak zdalne gromadzenie dodatkowych danych kryminalistycznych, usuwanie szkodliwych plików , kończenie szkodliwych procesów itp.

· Windows Defender ATP Exploit Guard, który jest nowym zestawem funkcji zapobiegania włamaniom do hosta, zaprojektowanym w celu zablokowania urządzenia przed szeroką gamą wektorów ataku i zachowań blokowych powszechnie stosowanych w ataku szkodliwego oprogramowania.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)