Dom ProduktyMicrosoft Windows 8.1 ProfessionalPakiet OEM System operacyjny Microsoft Windows 8.1, 64-bitowy system Windows 8.1 Pełna wersja detaliczna
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Pakiet OEM System operacyjny Microsoft Windows 8.1, 64-bitowy system Windows 8.1 Pełna wersja detaliczna

OEM Package Microsoft Windows 8.1 Operating System , 64 Bit Windows 8.1 Full Retail Version
OEM Package Microsoft Windows 8.1 Operating System , 64 Bit Windows 8.1 Full Retail Version OEM Package Microsoft Windows 8.1 Operating System , 64 Bit Windows 8.1 Full Retail Version

Duży Obraz :  Pakiet OEM System operacyjny Microsoft Windows 8.1, 64-bitowy system Windows 8.1 Pełna wersja detaliczna

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 8.1 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 80000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Modelu: Windows 8.1 Professional marki: Oryginalny Microsoft
Aktywacja: Tak Język: Obsługa wszystkich języków
Status: W magazynie Delivey Time: 1-2 dni
High Light:

microsoft windows 8.1 full version

,

microsoft windows 8.1 operating system

Pakiet OEM Windows 8.1 Pro 64 Bit z DVD + kluczową kartą Windows 8.1 Pełna wersja detaliczna

Opis

Otrzymany projekt pudełka może się różnić od pokazanego na powyższym obrazku. Obraz po prawej pokazuje różne dostępne projekty.

Jeśli obecnie masz komputer osobisty z systemem Windows 7, Windows XP z dodatkiem SP3 lub Windows Vista, możesz dokonać aktualizacji do systemu Windows 8 Pro (Professional). Dzięki Windows 8 Pro możesz łączyć i udostępniać swoje pliki. System Windows 8 Pro dodaje również ulepszone funkcje, jeśli potrzebujesz połączyć się z sieciami firmowymi, uzyskać dostęp do plików zdalnych, szyfrować poufne dane i inne bardziej zaawansowane zadania.

Nowy ekran startowy systemu Windows 8 to Twój spersonalizowany dom dla przedmiotów, z których najczęściej korzystasz. Można go dostosować do preferencji użytkownika. Windows 8 Live płytek zapewnia aktualizacje w czasie rzeczywistym z kont Facebook, Twitter i e-mail. Wraz z nowym ekranem Start ekran blokady zawiera teraz widgety poczty e-mail, kalendarza i zegara.

Aby uzyskać dostęp do komputera, firma Microsoft zastąpiła standardowy kod PIN lub hasło gestem machnięcia; odblokuj swój komputer, klikając lub przesuwając wybrane wcześniej ustawienia na ekranie blokady. Nowe funkcje umożliwiają również wyszukiwanie ulubionych programów, otwieranie, zamykanie, ukrywanie, zmianę rozmiaru lub uruchamianie wielu aplikacji jednocześnie za pomocą przesuwania palca lub przesuwania palcem myszy.

System Windows wprowadził również zmiany, aby zwiększyć bezpieczeństwo komputera, zwiększając istniejące funkcje zabezpieczeń i dodając „SmartScreen”, który zapobiega instalowaniu lub uruchamianiu podejrzanych programów lub aplikacji na komputerze. Wreszcie, Windows 8 daje także możliwość „odświeżenia” się, aby dać użytkownikom nowy punkt wyjścia i czystszą wersję systemu Windows.

Możesz uaktualnić do Windows 8 z Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 8 Release Preview, Windows 8 Consumer Preview lub Windows Developer Preview, ale możesz nie być w stanie zachować wszystkich swoich plików, programów i ustawień. Poniższa tabela pokazuje, co można zachować podczas aktualizacji, w zależności od bieżącej wersji systemu Windows, który jest uruchomiony. Jeśli wybierzesz uruchamianie z nośników wymiennych, nie będziesz w stanie zachować programów, ustawień systemu Windows ani plików osobistych podczas aktualizacji.

funkcje

Wyszukaj raz. Iść gdziekolwiek.
Pojedyncze wyszukiwanie przynosi teraz wyniki z komputera, aplikacji i internetu. Zobacz wyniki w czystym, graficznym widoku, który pozwala na natychmiastowe działanie i uruchomienie aplikacji. Wyszukaj, kliknij, zrób. Znajdź utwór i zacznij go odtwarzać lub znajdź film i od razu go obejrzyj. Obsługiwane przez Bing.

Więcej aplikacji do kochania
Zauważysz, że Sklep Windows ma nowy wygląd, który ułatwia wykrywanie i pobieranie nowych aplikacji. A aplikacje, które są dołączone do Windows 8.1 Preview, pozwalają na zrobienie kilku fajnych rzeczy. Na przykład za pomocą listy czytelniczej można zapisywać artykuły i artykuły w aplikacjach i urządzeniach, a zaktualizowana aplikacja Zdjęcia umożliwia szybką i przyjemną edycję.

Zrób to twoje
Skonfiguruj pokaz slajdów na ekranie blokady, wybierając swoje ulubione zdjęcia. Ułóż rzeczy na ekranie startowym, aby wyglądały tak, jak chcesz. Wybierz więcej rozmiarów płytek, więcej kolorów i więcej tła - w tym animowane tła.

Wbudowana pamięć masowa w chmurze
SkyDrive jest teraz domyślną lokalizacją do zapisywania dokumentów. Więc zawsze masz swoje pliki gdziekolwiek jesteś, nawet gdy jesteś offline. Dzięki dołączonej aplikacji SkyDrive możesz zarządzać zarówno plikami lokalnymi, jak i plikami SkyDrive w jednym miejscu.

Szybkie przeglądanie na pełnym ekranie
Gdy otrzymasz Windows 8.1 Preview, możesz również sprawdzić nowy Internet Explorer. Podgląd programu Internet Explorer 11 jest zbudowany z myślą o dotyku, z krótszym czasem ładowania, pełnoekranowym przeglądaniem stron i przeglądaniem w czasie rzeczywistym informacji na ekranie startowym za pośrednictwem kafelków na żywo dla ulubionych witryn.

Wymagania systemowe:

1. Procesor 1 GHz lub szybszy z obsługą PAE, NX i SSE2
2. 2 GB pamięci RAM
3. 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
4. Rozdzielczość ekranu 1366 x 768
5. Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
6. Aby korzystać z dotyku, potrzebujesz komputera, który obsługuje multitouch
7 Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
8. Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft
9. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
10. Licencja Windows Media Center jest sprzedawana oddzielnie

Potrzebne są dodatkowe wymagania, aby więcej funkcji działało.

Pobierz teraz Microsoft Windows 8.1, aby uzyskać ulepszoną wersję Windows 8. Porozmawiaj z naszymi przedstawicielami sklepu, aby uzyskać więcej informacji. Chcielibyśmy pomóc Ci kupić cyfrową kopię w najlepszych cenach.

Nowe Windows

Windows 8.1 Windows 8.1 Pro Pro Pack
Twój komputer jest aktualnie uruchomiony: Windows 7, Windows 8 Windows 7, Windows 8 Windows 8, Windows 8.1
Świetne aplikacje, takie jak Mail, Calendar, Messaging, Photos i SkyDrive z wieloma innymi dostępnymi w Windows Store.
Obejmuje Internet Explorer 11 do szybkiego, intuicyjnego i przyjaznego w dotyku przeglądania.
Zapewnia aktualność i bezpieczeństwo dzięki Windows Defender, Windows Firewall i Windows Update.
Współpracuje z nowym i istniejącym oprogramowaniem dla komputerów z systemem Windows, w tym z pełnym doświadczeniem Microsoft Office (Outlook, SharePoint Designer i inne). *
Zawiera program Windows Media Player
Zapewnia lepszą ochronę danych przy użyciu technologii BitLocker, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji
Umożliwia połączenie z komputerem, gdy jesteś w podróży dzięki funkcji Podłączanie pulpitu zdalnego.
Łączy się z siecią firmową lub szkolną za pomocą Domain Join.
Oglądaj i nagrywaj telewizję na żywo za pomocą Windows Media Center.


Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)