Dom ProduktyKod klucza systemu Windows 10 Pro64 bity Windows 10 Pro Key Code Microsoft Certified Z WDDM 1.0 Driver FQC - 08913
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

64 bity Windows 10 Pro Key Code Microsoft Certified Z WDDM 1.0 Driver FQC - 08913

64 Bits Windows 10 Pro Key Code Microsoft Certified With WDDM 1.0 Driver FQC - 08913
64 Bits Windows 10 Pro Key Code Microsoft Certified With WDDM 1.0 Driver FQC - 08913 64 Bits Windows 10 Pro Key Code Microsoft Certified With WDDM 1.0 Driver FQC - 08913

Duży Obraz :  64 bity Windows 10 Pro Key Code Microsoft Certified Z WDDM 1.0 Driver FQC - 08913

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 10 Professional Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-język Klawisz: Klucz OEM / Retail
Powierzchnia: Obszar globalny Status: W magazynie
High Light:

windows 10 professional code

,

windows 10 pro 64 bit activation key

64 bity Windows 10 Pro Key Code Microsoft Certified Z WDDM 1.0 Driver FQC-08913

Wymagania systemowe :

Jeśli chcesz uaktualnić do Windows 10 na swoim komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego potrzebujesz. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej o dodatkowych czynnikach, które wpływają na możliwość aktualizacji. Aby uzyskać więcej informacji o bezpłatnej ofercie aktualizacji1, odwiedź stronę Uaktualnienie systemu Windows 10, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowszy system operacyjny

Upewnij się, że używasz najnowszej wersji Windows 7 SP1 lub Windows 8.1 Update.
Nie wiesz, której wersji używasz? Sprawdź tutaj, aby się dowiedzieć. Potrzebujesz najnowszej wersji? Kliknij tutaj, aby pobrać Windows 7 SP1 lub Windows 8.1 Update.

Edytor 1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
Baran 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowego lub 2 GB dla 64-bitowego
Miejsce na dysku twardym 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
Pokaz 800x600


Zainstaluj 64-bitowy system operacyjny Windows 10 Pro firmy Microsoft na swoim notebooku lub komputerze stacjonarnym, aby wzbogacić go o hybrydowe menu Start, przeglądarkę internetową Microsoft Edge i osobisty asystent Cortany. System Windows 10 Pro został zaprojektowany z myślą o potrzebach użytkowników biznesowych i domowych. Oprócz wszystkich funkcji dostępnych w systemie Windows 10 Home, wersja Pro zawiera także Bitlocker, Remote Desktop, Client Hyper-V i inne. Bitlocker chroni dane na dysku twardym i innych urządzeniach pamięci masowej, co ma kluczowe znaczenie w środowiskach, w których poufne dane muszą być zabezpieczone. Aby uzyskać dostęp do sieci firmowej, możesz dołączyć do domeny, a także zalogować się zdalnie za pomocą systemu Windows 10 Pro.

Bez opuszczania pulpitu systemu Windows, aby uzyskać dostęp do aplikacji, hybrydowe menu Start w systemie Windows 10 Pro wygląda podobnie do menu w systemie Windows 7 i łączy je z żywymi kafelkami używanymi na ekranie startowym systemu Windows 8. Menu Start zostało powiększone, aby zawierało te kafelki, które pozwalają przeglądać liczbę posiadanych wiadomości e-mail, aktualny stan pogody i inne. Oprócz kafelków na żywo w menu Start masz wystarczająco dużo miejsca, aby przypiąć najczęściej używane aplikacje i pliki. Zbudowany z zaletami wersji Pro Windows 7 i Windows 8, Windows 10 Pro łączy najlepsze cechy obu silników, aby pozostać kompatybilnym z prawie wszystkimi urządzeniami peryferyjnymi i wewnętrznymi komponentami komputera.

Ponadto oferuje podobną konstrukcję do poprzedniej wersji systemu Windows, dzięki czemu można od razu zacząć korzystać z systemu Windows 10 Pro.

Przeglądarka internetowa dołączona do systemu Windows 10 Pro to Microsoft Edge. Ta przeglądarka pozwala pisać lub pisać notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniać je innym. Możesz zapisać swoje ulubione strony internetowe w celu uzyskania dostępu w trybie offline, a także przeczytać artykuły online bez zakłóceń, wyświetlając tylko to, co chcesz zobaczyć w trybie widoku do czytania. Dzięki zintegrowanej Cortanie w Microsoft Edge możesz wyróżnić słowo na stronie internetowej i umożliwić Cortanie przeszukiwanie i wyświetlanie wyników w mini oknie. Cortana jest nie tylko częścią przeglądarki, ale jest zintegrowana z systemem Windows 10 i może przeprowadzić Cię do odpowiedzi, przeszukując Internet, menu Pomoc, aplikacje, pliki i ustawienia. Możesz również użyć Cortany, aby werbalnie nagrać zadanie w swoim Notatniku, gdzie śledzi to, co lubisz i co chcesz, aby zrobiła.

Wykorzystanie funkcji Continuum systemu Windows 10 Pro w notebooku z funkcją konwersji „2 w 1” pozwala przełączać się między trybami tabletu i notebooka. Gdy chcesz korzystać tylko z ekranu dotykowego w trybie tabletu, Continuum zmienia układ ekranu pulpitu systemu Windows 10, a aplikacje przechodzą na pełny ekran, dzięki czemu możesz łatwo używać palców do wykonywania czynności i wybierania opcji. Dodatkowo jest przeznaczony do łączenia wszystkich urządzeń z systemem Windows 10 wraz z uniwersalnymi aplikacjami. Aplikacje te zapewniają te same funkcje, niezależnie od tego, czy pracujesz na komputerze stacjonarnym w biurze, czy kończysz zadanie za pomocą smartfona zgodnego z systemem Windows 10 podczas dojazdu do domu.

Firma Microsoft przeprojektowała menu Ustawienia w systemie Windows 10 Pro, aby ułatwić dostosowanie ustawień systemu, takich jak Urządzenia, Sieć i Internet, Konta i inne. W prawym dolnym rogu paska zadań znajduje się ikona centrum akcji, która rozszerza się, aby wyświetlać ważne powiadomienia z aplikacji i systemu Windows 10 Pro. Masz także szybki dostęp do często używanych ustawień i aplikacji, dzięki czemu możesz włączyć Bluetooth komputera lub dostosować poziom jasności ekranu bez konieczności przechodzenia przez całe menu.

Inną cechą systemu Windows 10 Pro jest możliwość starannego przyciągania do czterech aplikacji obok siebie, dzięki czemu można wyraźnie wyświetlać zawartość. Ponadto możesz tworzyć wiele obszarów roboczych wirtualnego pulpitu, które zawierają różne aplikacje dotyczące Twojej pracy lub rozrywki. Wraz z systemem Windows 10 Pro dostępne są aplikacje takie jak Mapy, Zdjęcia, Poczta i Kalendarz, Muzyka, Wideo i Business Store, aby uzyskać dodatkową zawartość. W przypadku organizacji firma Microsoft umożliwia użytkownikowi z tożsamością usługi Azure Active Directory kupowanie aplikacji luzem i przypisywanie ich członkom w firmie.

Funkcje systemu Windows 10 Pro

Dołącz do domeny
Zarządzanie polityką grupy
Bitlocker
Internet Explorer w trybie Enterprise (EMIE)
Przypisany dostęp 8.1
Zdalny ekran
Klient Hyper-V
Dostęp bezpośredni
Możliwość dołączania do usługi Azure Active Directory z pojedynczym logowaniem do aplikacji w chmurze
Business Store dla Windows 10
Ochrona danych przedsiębiorstwa
Windows Update dla firm
Aktualny oddział dla biznesu


Windows 10 Pro jest przeznaczony dla biznesu

Jeśli urządzenie zostanie zgubione lub skradzione, funkcja BitLocker i BitLocker to Go zablokują wszystko, aby nikt inny nie mógł uzyskać dostępu do systemów lub danych.
Pliki pakietu Office, takie jak Excel, Word i PowerPoint, automatycznie zapisywane są w chmurze, która działa jak wirtualny dysk online, dzięki czemu można udostępniać i pracować na dokumentach w czasie rzeczywistym.
Zaloguj się za pomocą Pulpitu zdalnego, aby korzystać z komputera z systemem Windows 10 Pro w domu, w podróży lub w dowolnym miejscu, w którym jest połączenie z Internetem.
Utwórz własną sekcję aplikacji w Sklepie Windows, aby uzyskać wygodny dostęp do najbardziej potrzebnych aplikacji.

Więcej Ochrony

Zachowaj bezpieczeństwo plików dzięki funkcji BitLocker i uzyskaj takie same zabezpieczenia na wymiennych urządzeniach pamięci masowej dzięki funkcji BitLocker na Go. Windows 10 Pro zawiera również program Windows Defender Antivirus, który wykorzystuje moc chmury, szeroką optykę, uczenie maszynowe i analizę zachowania w celu ochrony urządzeń przed nowymi, wyrafinowanymi zagrożeniami. Ponadto automatyczne aktualizacje1 zapewniają pełną, bieżącą ochronę przed obecnymi i przyszłymi zagrożeniami.

Zdalny ekran

Zaloguj się do komputera lub tabletu i uzyskaj bezpieczny dostęp do plików, folderów i aplikacji z dowolnego miejsca. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie internetowe i Pulpit zdalny. Rozpocznij edycję dokumentu w biurze, pracuj nad nim w kawiarni w telefonie i skończ na swoim domowym komputerze.

Atrament Windows

Uchwyć wspaniałe pomysły, zanim wymkną się z atramentem Windows. Szybki dostęp do obszaru roboczego Windows Ink za pomocą kliknięcia piórem cyfrowym lub prosto z paska zadań. Możesz nawet uruchomić Ink Workspace przed zalogowaniem się. Potężne łączenie atramentowe z aplikacjami Office i innymi aplikacjami do inteligentnego robienia notatek, łatwego oznaczania dokumentów oraz precyzyjnego szkicowania lub rysowania.

Windows Hello

Zaloguj się na urządzenia z systemem Windows za pomocą systemu Windows Hello w mniej niż 2 sekundy - 3 razy szybciej niż hasło. Funkcja rozpoznawania twarzy lub odcisków palców zapewnia natychmiastowy dostęp, a użytkownik zawsze ma możliwość zachowania kodu PIN jako kopii zapasowej. Jest to sposób klasy korporacyjnej, aby zabezpieczyć urządzenia z systemem Windows.

Gabinet

Funkcje wielozadaniowości systemu Windows 10 pasują idealnie do pakietu Office. Możesz zorganizować swój ekran, jak chcesz. Łatwo zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami pakietu Office na jednym ekranie i bez wysiłku podłącz do czterech z nich, aby zoptymalizować przestrzeń roboczą. Możesz również przesuwać współdzieloną krawędź przyciągniętych aplikacji do dowolnego miejsca, łatwo zmieniając rozmiar obu aplikacji jednym ruchem.

Microsoft Edge

Microsoft Edge to szybsza i bezpieczniejsza przeglądarka zbudowana dla systemu Windows 10. Jest zoptymalizowana pod kątem współczesnej sieci, ale nadal jest kompatybilna ze starszymi aplikacjami i witrynami. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Użyj widoku do czytania, aby wyeliminować czynniki rozpraszające, dzięki czemu możesz pracować wydajniej. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.

Cortana

Cortana jest Twoim osobistym asystentem cyfrowym4. Może dostarczać powiadomienia o terminach i terminach, sugerować dokumenty, które mogą być potrzebne na nadchodzące spotkanie, i synchronizować kalendarz grupowy. Łatwe tworzenie, modyfikowanie i otwieranie list za pomocą głosu. Cortana bezproblemowo integruje się z innymi aplikacjami Windows, takimi jak Sticky Notes, przypomnienia o tuszach i wydarzenia Microsoft To-Do.

Windows, które znasz, tylko lepsze
Windows 10 czuje się dobrze, dzięki czemu możesz zrobić więcej od samego początku. Menu Start powraca z miejscem na przypięcie ulubionych aplikacji. Prosta nawigacja oznacza, że ​​nie musisz spędzać dużo czasu na uczeniu się czegoś nowego.
Zawsze aktualne
Nie musisz się zastanawiać, czy masz najnowsze funkcje lub aktualizacje zabezpieczeń. System Windows automatycznie dostarcza aktualizacje, gdy są gotowe, bezpośrednio do urządzenia.
Cortana ma twoje plecy
Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach, aby pomóc w załatwianiu spraw.
Rządzić siecią
Microsoft Edge to całkowicie nowa przeglądarka, która zapewnia lepsze wrażenia internetowe. Możesz pisać bezpośrednio na stronach internetowych z komputera, czytać artykuły bez zakłóceń i zapisywać ulubione do późniejszego czytania w trybie offline.
Rób swoje gry dalej
Korzystając z Xbox w systemie Windows, graj i łącz się ze swoimi grami i przyjaciółmi. Wszędzie.
Aplikacje uniwersalne, w tym Office
Sklep w systemie Windows 10 to kompleksowy sklep oferujący setki tysięcy aplikacji, w tym gry, muzykę, filmy i nową wersję pakietu Office.Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)