Dom ProduktyKod klucza pakietu Microsoft Office2013 Microsoft Office Key Code Oprogramowanie Pro Home i Student 32/64 Bit
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

2013 Microsoft Office Key Code Oprogramowanie Pro Home i Student 32/64 Bit

2013 Microsoft Office Key Code Software Pro Home And Student 32 / 64 Bit
2013 Microsoft Office Key Code Software Pro Home And Student 32 / 64 Bit 2013 Microsoft Office Key Code Software Pro Home And Student 32 / 64 Bit

Duży Obraz :  2013 Microsoft Office Key Code Oprogramowanie Pro Home i Student 32/64 Bit

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Office 2013 Standard

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Opakowanie detaliczne
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 8000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Office 2013 Standard Głoska bezdźwięczna: 32 / 64bit
Warunek: Nowy Gwarancja: 100% oryginalny
Funkcja: Opakowanie detaliczne Aktywacja: Pewnego razu
High Light:

microsoft office 2016 key code

,

windows office 2019 download

Aktywacja online MS Office 2013 Pro / home i student / standard 32/64 Bit na 1 PC

Opis produktu

Microsoft Office 2013 Professional zawiera pakiet Office z programami Outlook, Publisher i Access na jednym komputerze. Zawiera program Outlook dla poczty e-mail i wydawcy do tworzenia własnych materiałów marketingowych. Zaloguj się do Office na swoim komputerze i spersonalizuj swoje doświadczenie w biurze. Wyświetl podgląd wiadomości programu Outlook, odpowiedz z okienka odczytu lub zajrzyj do kontaktów i udostępniaj dokumenty w usłudze SkyDrive. Twórz szybko wygrywające dokumenty za pomocą szablonów z ekranu Start. Pracuj z treściami PDF, obrazami i danymi na nowe sposoby i udostępniaj swoją pracę online. Twoje dokumenty, pliki multimedialne, prezentacje i notatniki OneNote są zapisywane w SkyDrive, który ma 7 GB przestrzeni online. Dzięki polecanym darmowym aplikacjom Office WebApps zsynchronizuj się z kontem SkyDrive, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp, przeglądać, edytować i udostępniać swoje dokumenty, arkusze kalkulacyjne i inne pliki z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu z obsługiwaną przeglądarką.

Jaka jest różnica między pakietami Office 2013 a planami Office 365?

Microsoft Office jest nadal nazwą używaną przez Microsoft dla znanego oprogramowania produkcyjnego. Pakiety Office tradycyjnie zawierały aplikacje takie jak Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Wszystkie pakiety Office 2013 zawierają najnowsze wersje aplikacji do użytku na jednym komputerze.

Firma Microsoft używa nazwy „Office 365” w przypadku produktów zawierających usługi w chmurze, takich jak dodatkowa pamięć online SkyDrive, minuty Skype do użytku domowego, konferencje internetowe Lync lub hostowana poczta e-mail Exchange Online dla firm. Usługi w chmurze to funkcje, które są włączone przez Internet. Większość planów Office 365 obejmuje również w pełni funkcjonalne aplikacje Office 2013, które użytkownicy mogą instalować na wielu komputerach i urządzeniach. Wszystkie produkty Office 365, takie jak Office 365 Home Premium, są corocznie opłacane na zasadzie subskrypcji. Aktywni subskrybenci otrzymają przyszłe prawa do aktualizacji wersji w ramach subskrypcji. Uprawnienia różnią się w zależności od produktu.

Co obejmuje:

Word, Excel, PowerPoint i OneNote.
Biuro na jednym komputerze do użytku domowego.
Jednorazowy zakup na całe życie komputera; niezbywalny.
7 GB pamięci online w SkyDrive.
Bezpłatne aplikacje Office Web do uzyskiwania dostępu, edytowania i udostępniania dokumentów.
Ulepszony interfejs użytkownika zoptymalizowany pod kątem dotykowego, pióra i klawiatury.

Wymagania systemowe:

1 1 GHz lub szybszy procesor x86 lub 64-bitowy z zestawem instrukcji SSE2
2. 1 GB pamięci RAM (32 bity) / 2 GB pamięci RAM (64 bity) zalecane dla funkcji graficznych i niektórych zaawansowanych funkcji5
3. 3,0 GB dostępnego miejsca na dysku
4. Rozdzielczość 1366 x 768
5. Windows 7, Windows 8, Windows 2008 R2 z .NET 3.5 lub nowszym.
6. Windows XP, Vista lub starszy NIE obsługiwane.
7 Przyspieszenie sprzętowe grafiki wymaga karty graficznej DirectX10

Dodatkowe wymagania:

1 Internet Explorer 8, 9, 10; Firefox 10.x lub nowszy; Safari 5 (Mac) i Chrome 17.x
2. Funkcje internetowe wymagają połączenia z Internetem. Mogą obowiązywać opłaty.
3. Konta Microsoft i Skype
4. Do korzystania z dowolnej funkcji multi-touch wymagane jest urządzenie z obsługą dotyku. Wszystkie funkcje i funkcje są jednak zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Nowe funkcje dotykowe są zoptymalizowane do użytku z systemem Windows 8.
5. Funkcja rozpoznawania mowy wymaga mikrofonu do mówienia i urządzenia wyjściowego audio.
6. Funkcjonalność produktu i grafika mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub zaawansowanego sprzętu lub połączenia z serwerem.


Office Home & Student 2013 jest przeznaczony dla gospodarstw domowych, które chcą pakietu Office na jednym komputerze. Ale jeśli nadal nie masz pewności, która wersja jest dla Ciebie odpowiednia, sprawdź naszą tabelę porównawczą.

Office 365 Personal Strona główna usługi Office 365 Uniwersytet Office 365 Office Home & Business 2013 Office Home & Student 2013
Instaluje 1 komputer PC / Mac2 + 1 tablet iPad / Windows Do 5 komputerów PC / Macs2 + 5 tabletów iPad / Windows1 Do 2 komputerów / komputerów Mac / iPadów / tabletów z systemem Windows 1 PC 1 PC
Podstawowe aplikacje biurowe : Word, Excel, PowerPoint, OneNote
E-mail, kalendarze i zadania : Outlook
Publikacje i bazy danych na komputerach stacjonarnych : Wydawca, Access
Łatwy dostęp do smartfona : przeglądaj i edytuj dokumenty Word, Excel i PowerPoint w locie
Skype : 60 minut rozmów Skype każdego miesiąca na telefony w ponad 60 krajach
Przechowywanie online OneDrive (20 GB / użytkownika) : zapisywanie dokumentów w celu łatwego dostępu i udostępniania w dowolnym miejscu 1 użytkownik Do 5 użytkowników
Łatwa subskrypcja : wymagana odnowa 1 rok 1 rok 4 lata
Aktualne aktualizacje : Zawsze miej najnowsze aplikacje Office


1. Wymagany jest Windows 7, Windows 8 OS, Windows Phone 7.5, Mac OS X w wersji 10.5.8. Odwiedź www.office.com/mobile, aby znaleźć odpowiednie urządzenia. Urządzenia z systemem Windows RT są preinstalowane wraz z Office Home & Student 2013 RT Preview. Wymagane połączenie z Internetem. Mogą obowiązywać opłaty za korzystanie z Internetu i telefonu komórkowego.
2. Dostęp i publikator dostępne tylko na PC. OneNote nie jest dostępny w systemie Mac OS.
3. Wymagane połączenie internetowe i / lub sieciowe; mogą obowiązywać opłaty.
4. Możesz przenieść oprogramowanie na inny komputer, który należy do ciebie, ale nie więcej niż raz na 90 dni (z wyjątkiem awarii sprzętu, w którym to przypadku możesz przenieść wcześniej). Jeśli przeniesiesz oprogramowanie na inny komputer, ten inny komputer stanie się „licencjonowanym komputerem”.
5. Wymagane konto Skype. Nie obejmuje numerów specjalnych, premium i niegeograficznych. Połączenia z telefonami komórkowymi są tylko dla wybranych krajów. Skype dostępny tylko w wybranych krajach.
6. Do użytku niekomercyjnego.
7. Aktualne wersje aplikacji Office dla Office 365 to Office 2013 dla Windows i Office 2011 dla komputerów Mac. Klienci z aktywną subskrypcją będą uprawnieni do najnowszych wersji, jeśli będą dostępne.
8. Dostępność aplikacji i funkcje różnią się w zależności od platformy i urządzenia. OneNote, Publisher i Access są dostępne tylko na PC.
9. Office Mobile jest fabrycznie zainstalowany na telefonach z systemem Windows i jest również dostępny na telefony z systemem Android i iPhone'y. Zobacz www.office.com/information.
10. Kompatybilny tylko z Windows 7, Windows 8 i Max OS X 10.6 i nowszymi.
11. Tylko kompatybilne urządzenia. Dowiedz się więcej na stronie www.office.com/information.
12. Wymagana weryfikacja uprawnień. Kwalifikują się tylko studenci, wykładowcy i pracownicy akredytowanych uczelni w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Absolwenci tych instytucji nie kwalifikują się.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)