Dom ProduktyKod klucza pakietu Microsoft Office100% Oryginalny klucz aktywacyjny Microsoft Office 2016, standardowy kod klucza pakietu Microsoft Office 2016
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

100% Oryginalny klucz aktywacyjny Microsoft Office 2016, standardowy kod klucza pakietu Microsoft Office 2016

100 % Genuine Microsoft Office 2016 Activation Key , Standard Microsoft Office 2016 Key Code
100 % Genuine Microsoft Office 2016 Activation Key , Standard Microsoft Office 2016 Key Code 100 % Genuine Microsoft Office 2016 Activation Key , Standard Microsoft Office 2016 Key Code

Duży Obraz :  100% Oryginalny klucz aktywacyjny Microsoft Office 2016, standardowy kod klucza pakietu Microsoft Office 2016

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Office 2016 Standard

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Opakowanie detaliczne
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 8000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Office 2013 Standard Głoska bezdźwięczna: 32 / 64bit
Warunek: Nowy Gwarancja: 100% oryginalny
Funkcja: Opakowanie detaliczne Aktywacja: Pewnego razu
High Light:

office 2016 activation key

,

microsoft office 2016 key code

Oryginalna wersja pakietu Microsoft Office 2016 dvd retailbox, standard Office 2016 i dane pakietu Office HB

Microsoft Office 2016 Professional Retail

Perspektywy
Łatwo zarządzaj pocztą e-mail, kalendarzem, kontaktami i zadaniami. Obsługa poczty e-mail „push” zapewnia aktualność skrzynki odbiorczej, grupy widoków rozmów powiązane wiadomości, a kalendarze można wyświetlać obok siebie w celu planowania.


Słowo
Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki najnowocześniejszym narzędziom do edycji, przeglądania i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a funkcja Inteligentne wyszukiwanie wyświetla odpowiednie informacje kontekstowe z sieci bezpośrednio w programie Word.


Przewyższać
Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób dzięki nowemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym. Wykorzystaj takie funkcje, jak Analysis Toolpak, Slicers i Builder, aby zaoszczędzić czas, dzięki czemu możesz skupić się na spostrzeżeniach.


PowerPoint
Twórz, współpracuj i efektywnie prezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku zadań Animacje. Dodane komentarze wraz ze slajdami pomagają włączyć opinie do prezentacji.


Jedna uwaga
To Twój własny cyfrowy notatnik, dzięki czemu możesz przechowywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet audio i wideo w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, czy w podróży, możesz zabrać to wszystko ze sobą, gdziekolwiek jesteś, dzieląc się i współpracując z innymi.


Dostęp
Access to łatwe w użyciu narzędzie do szybkiego tworzenia aplikacji bazodanowych opartych na przeglądarce, które pomagają w prowadzeniu firmy. Twoje dane są automatycznie zapisywane w bazie danych SQL, dzięki czemu są bardziej bezpieczne i skalowalne niż kiedykolwiek.


Wydawca
Łatwo twórz, personalizuj i udostępniaj szeroką gamę profesjonalnych publikacji. Zamieniaj zdjęcia za pomocą zwykłego przeciągania i upuszczania lub dodawaj zdjęcia bezpośrednio z albumów online. Użyj efektów specjalnych, aby wyróżnić swoje publikacje.


Twoje rzeczy zawsze i wszędzie
Zaloguj się do Office 2016 i skorzystaj z OneDrive, aby w łatwy sposób uzyskać dostęp do najnowszych dokumentów na dowolnym urządzeniu

Wymagania systemowe:

SKŁADNIK WYMAGANIE
Komputer i procesor 1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor x86 lub x64-bit z zestawem instrukcji SSE2
Pamięć 2 GB pamięci RAM
Dysk twardy 3,0 GB dostępnego miejsca na dysku
Pokaz Rozdzielczość 1024 x 768 1024 na 768 ekranów
Grafika Przyspieszenie sprzętowe grafiki wymaga karty graficznej DirectX 10.
System operacyjny

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 lub Windows Server 2008 R2

Aby uzyskać najlepsze wrażenia, użyj najnowszej wersji dowolnego systemu operacyjnego.

Przeglądarka Aktualna lub natychmiastowa poprzednia wersja programu Internet Explorer; aktualna wersja Microsoft Edge, Safari, Chrome lub Firefox.
Wersja .NET Wymagany .NET 3.5. Niektóre funkcje mogą wymagać zainstalowania również .NET 4.0, 4.5 lub 4.6 CLR.
Inny

Funkcje internetowe wymagają połączenia z Internetem. Mogą obowiązywać opłaty.


Do korzystania z dowolnej funkcji multi-touch wymagane jest urządzenie z obsługą dotyku. Jednak wszystkie funkcje i funkcje są zawsze dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego. Pamiętaj, że funkcje dotykowe są zoptymalizowane do użytku z Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10.


Funkcjonalność produktu i grafika mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać dodatkowego lub zaawansowanego sprzętu lub połączenia z serwerem.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)