Dom ProduktyWersje pakietu Microsoft Office 2019Home / Business Microsoft Office 2019 Wersje Klucz licencyjny Word / PowerPoint
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Home / Business Microsoft Office 2019 Wersje Klucz licencyjny Word / PowerPoint

Home / Business Microsoft Office 2019 Versions License Key Word / PowerPoint
Home / Business Microsoft Office 2019 Versions License Key Word / PowerPoint Home / Business Microsoft Office 2019 Versions License Key Word / PowerPoint

Duży Obraz :  Home / Business Microsoft Office 2019 Wersje Klucz licencyjny Word / PowerPoint

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Biuro 2019 Dom i biznes

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 szt
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Fabrycznie zamknięte pudełko detaliczne / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 8000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
marki: Microsoft Modelu: Biuro 2019 Dom i biznes
Wymagania procesora (PC): 1,6 GHz WSPARCIE UŻYTKOWNIKÓW: 1 użytkownik
Aktywacja: online WSPIERANA PLATFORMA: Windows
High Light:

microsoft office 2019 download

,

microsoft office license key

Microsoft Office 2019 Home and Business

Excel 2019

Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób dzięki nowemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym. Wykorzystaj takie funkcje, jak Analysis Toolpak, Slicers i Builder, aby zaoszczędzić czas, dzięki czemu możesz skupić się na spostrzeżeniach.

Outlook 2019

Łatwo zarządzaj pocztą e-mail, kalendarzem, kontaktami i zadaniami. Obsługa poczty e-mail „push” zapewnia aktualność skrzynki odbiorczej, grupy widoków rozmów powiązane wiadomości, a kalendarze można wyświetlać obok siebie w celu planowania.

Słowo 2019

Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty dzięki najnowocześniejszym narzędziom do edycji, przeglądania i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a funkcja Inteligentne wyszukiwanie wyświetla odpowiednie informacje kontekstowe z sieci bezpośrednio w programie Word.

PowerPoint 2019

Twórz, współpracuj i efektywnie prezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku zadań Animacje. Dodane komentarze wraz ze slajdami pomagają włączyć opinie do prezentacji.

OneNote 2019

To Twój własny cyfrowy notatnik, dzięki czemu możesz przechowywać notatki, pomysły, strony internetowe, zdjęcia, a nawet audio i wideo w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, czy w podróży, możesz zabrać to wszystko ze sobą, gdziekolwiek jesteś, dzieląc się i współpracując z innymi.

Microsoft Office Home i Business 2019 dla Windows pozwala na dostęp do mocy Microsoftu dzięki najnowszemu oprogramowaniu Home and Business Office Office i Business 2019. Obejmuje to najnowszą wersję Outlook, Word, Excel, PowerPoint i OneNote, najnowszą wersję Microsoftu Oprogramowanie komputerowe.

Ta wersja jest licencją na Windows najnowszej wersji Microsoft Home and Business 2019. Potrzebujesz pomocy przy podejmowaniu decyzji, która wersja najlepiej odpowiada Twoim potrzebom? Zadzwoń do My Choice Software pod numer 800-318-1439, a chętnie pomożemy.

Zrób to za pomocą pakietu Office

Office Home & Business 2019 został zaprojektowany, aby pomóc Ci szybciej tworzyć i komunikować się dzięki funkcjom oszczędzającym czas, nowemu, nowoczesnemu wyglądowi, wbudowanym narzędziom do współpracy oraz możliwościom programu Outlook do obsługi poczty e-mail, kalendarzy i kontaktów. Ponadto możesz zapisywać dokumenty w chmurze na OneDrive i uzyskiwać do nich dostęp z dowolnego miejsca.

Twoje rzeczy zawsze i wszędzie

Zaloguj się do Office 2019 i skorzystaj z OneDrive, aby w łatwy sposób uzyskać dostęp do najnowszych dokumentów na dowolnym urządzeniu.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)