Dom ProduktyWindows 10 Pro Retail Box2 GB RAM Windows 10 Retail Box Język włoski, Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit Retail USD / DVD Version
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

2 GB RAM Windows 10 Retail Box Język włoski, Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit Retail USD / DVD Version

2GB RAM Windows 10 Retail Box Italian Language , Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit Retail USD / DVD Version
2GB RAM Windows 10 Retail Box Italian Language , Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit Retail USD / DVD Version 2GB RAM Windows 10 Retail Box Italian Language , Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit Retail USD / DVD Version

Duży Obraz :  2 GB RAM Windows 10 Retail Box Język włoski, Microsoft Windows 10 Pro 64 Bit Retail USD / DVD Version

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 10 Professional Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-język Klawisz: Klucz OEM / Retail
Powierzchnia: Obszar globalny Status: W magazynie
High Light:

windows 10 professional retail key

,

microsoft windows 10 retail version

2 GB RAM 10 Pro Retail Box Język włoski Windows 10 Pro 64 Bit Retail Wersja USD / DVD

Co to jest licencja OEM?

OEM oznacza Original Equipment Manufacturer i jest to termin stosowany w firmach budujących komputery PC. Urządzenia te zazwyczaj zawierają kopię systemu Windows, dzięki czemu po wyjściu z Currys / PC World z nowym błyszczącym Dellem możesz zabrać go do domu i natychmiast użyć.

Te wersje systemu Windows są częściej niż kopie OEM, ponieważ zostały sprzedane producentowi ze zniżką, dzięki czemu można je umieścić na swoich komputerach.

Podczas gdy większość wersji OEM jest preinstalowanych na komputerach PC, możliwe jest również zakupienie ich jako kluczy licencyjnych z takich miejsc jak eBay lub Kinguin. Jest to powszechna praktyka dla użytkowników, którzy lubią budować własne komputery do gier lub kupić używane urządzenie, które nie ma systemu operacyjnego lub jest przestarzałe.

Czym różni się licencja OEM od wersji detalicznej systemu Windows?

Większość ludzi nigdy nie kupuje kopii samego systemu Windows. Kupują komputer, na którym jest Windows, i po raz ostatni o tym myślą.

Ale ci, którzy chcą kupić system operacyjny, często wybierają wersję detaliczną. Są one albo sprzedawane w standardowych opakowaniach oprogramowania w sklepach, a więc nazywane kopiami pudełkowymi, albo są dostępne online w firmie Microsoft jako plik do pobrania i klucz licencyjny.

Detale:

imię Windows 10 Pro 32-bitowy / 64-bitowy OEM
Wersja bitowa 32-bit / 64-bit
Wersja Profesjonalny
wymagania systemowe Procesor 1 GHz lub szybszy
1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB na 64-bit
Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa
Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft
Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Musisz zaakceptować załączone postanowienia licencyjne, także na stronie microsoft.com/useterms
Wymagana aktywacja: Pojedyncza licencja, 32 i 64 bity w zestawie USB 3.0
Opakowanie OEM

Cecha:

Windows, które znasz, tylko lepsze
Windows 10 czuje się dobrze, dzięki czemu możesz zrobić więcej od samego początku. Menu Start powraca z miejscem na przypięcie ulubionych aplikacji. Prosta nawigacja oznacza, że ​​nie musisz spędzać dużo czasu na uczeniu się czegoś nowego.
Zawsze aktualne
Nie musisz się zastanawiać, czy masz najnowsze funkcje lub aktualizacje zabezpieczeń. System Windows automatycznie dostarcza aktualizacje, gdy są gotowe, bezpośrednio do urządzenia.
Cortana ma twoje plecy
Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach, aby pomóc w załatwianiu spraw.
Rządzić siecią
Microsoft Edge to całkowicie nowa przeglądarka, która zapewnia lepsze wrażenia internetowe. Możesz pisać bezpośrednio na stronach internetowych z komputera, czytać artykuły bez zakłóceń i zapisywać ulubione do późniejszego czytania w trybie offline.
Rób swoje gry dalej
Korzystając z Xbox w systemie Windows, graj i łącz się ze swoimi grami i przyjaciółmi. Wszędzie.
Aplikacje uniwersalne, w tym Office
Sklep w systemie Windows 10 to kompleksowy sklep oferujący setki tysięcy aplikacji, w tym gry, muzykę, filmy, a także nową wersję pakietu Office.

Cecha:

Zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home
Dołącz do domeny, Azure AD Join i Zasady grupy
Szyfrowanie BitLocker i rozszerzone
Nowy sklep Windows dla firm
Obsługa Hyper-V i maszyn wirtualnych
Zdalny ekran
Dysk PC

Windows 10 Pro


Korzystanie z tego oprogramowania OEM System Builder Channel podlega warunkom licencji Microsoft OEM System Builder. To oprogramowanie jest przeznaczone do wstępnej instalacji na nowym komputerze osobistym w celu odsprzedaży. To oprogramowanie OEM System Builder Channel wymaga asemblera do zapewnienia wsparcia użytkownika końcowego dla oprogramowania Windows i nie można go przenieść na inny komputer po jego zainstalowaniu. Aby uzyskać oprogramowanie Windows z pomocą techniczną zapewnianą przez Microsoft, zapoznaj się z naszym pełnym pakietem produktów „Retail”.

Prawo do biznesu


Możesz połączyć się ze swoją domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek itp. Uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker, aby chronić dane za pomocą szyfrowania i zarządzania bezpieczeństwem. Pulpit umożliwiający zalogowanie się i korzystanie z komputera Pro w domu lub w podróży. Tworzenie i uruchamianie maszyn wirtualnych za pomocą Hyper-V, dzięki czemu można uruchomić więcej niż jeden system operacyjny jednocześnie na tym samym komputerze.


Spraw, by sieć działała tak, jak Ty


Microsoft Edge pozwala szybko przejść od przeglądania do działania. Pisz lub pisz notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez zakłóceń i zapisuj swoje ulubione odczyty w celu późniejszego wygodnego dostępu. Po włączeniu Cortany możesz wyróżnić nieznany termin, aby uzyskać wyjaśnienie kontekstowe, które nie zabierze Cię z miejsca, w którym się znajdujesz.


Wielozadaniowość pomaga ci „szybciej robić”


Szybsze wykonywanie zadań dzięki lepszemu zarządzaniu pulpitem. Zrób jednocześnie do czterech rzeczy na jednym ekranie i twórz wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu, np. Aplikacje biurowe do pracy i gry do zabawy.


To najbardziej osobisty system Windows


Cortana działa przez cały dzień, a Twoje urządzenia pomagają w załatwianiu spraw. Dzięki większej wiedzy z czasem Cortana staje się bardziej osobista i przydatna. Cortany świetnie sprawdzają się także w przypomnieniach, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu zapominasz o nich mniej i możesz zrobić więcej.


Każde urządzenie może przenosić zawartość, ale tylko system Windows zapewnia prawdziwie osobiste doświadczenie. Dzięki systemowi Windows Hello urządzenie uwierzytelnia i rozpoznaje użytkownika na podstawie Twojej obecności, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo, wygodę, a nawet przyjazne powitanie.

Wymagania systemowe:

Edytor 1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
Baran 2 GB na 64-bit
Miejsce na dysku twardym 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
  • Cortana jest obecnie dostępna tylko w systemie Windows 10 dla Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chin, Francji, Włoch, Niemiec i Hiszpanii.

  • Do przeprowadzenia aktualizacji wymagane jest połączenie internetowe. Windows 10 to duży plik, którego mogą dotyczyć opłaty za około 3 GB i dostęp do Internetu (ISP).

  • Możliwość aktualizacji urządzenia obejmuje czynniki wykraczające poza specyfikację systemu. Obejmuje to obsługę sterowników i oprogramowania układowego, kompatybilność aplikacji i obsługę funkcji, niezależnie od tego, czy urządzenie spełnia minimalną specyfikację systemu dla Windows 10.

  • Jeśli aplikacja antywirusowa jest zgodna i aktualna, aplikacja zostanie zachowana podczas aktualizacji do systemu Windows 10

  • Gadżety pulpitu systemu Windows 7 zostaną usunięte w ramach instalacji systemu Windows 10.

  • Liczba aplikacji, które można przyciągnąć, zależy od minimalnej rozdzielczości aplikacji.

  • Do korzystania z dotyku potrzebny jest tablet lub monitor obsługujący funkcję multi-touch.

  • Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft.

  • Niektóre gry i programy mogą wymagać karty graficznej zgodnej z DirectX 10 lub nowszą, aby uzyskać optymalną wydajność.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)