Dom ProduktyKod klucza systemu Windows 10 Pro64 Bity Windows 10 Wersja systemu operacyjnego, PC Windows 10 Pro Klucz pobierania
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

64 Bity Windows 10 Wersja systemu operacyjnego, PC Windows 10 Pro Klucz pobierania

64 Bits Windows 10 Operating System Version , PC Windows 10 Pro Download Key
64 Bits Windows 10 Operating System Version , PC Windows 10 Pro Download Key 64 Bits Windows 10 Operating System Version , PC Windows 10 Pro Download Key

Duży Obraz :  64 Bity Windows 10 Wersja systemu operacyjnego, PC Windows 10 Pro Klucz pobierania

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 10 Professional Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-język Klawisz: Klucz OEM / Retail
Powierzchnia: Obszar globalny Status: W magazynie
High Light:

windows 10 professional code

,

micrsoft windows 10 pro activation key

64 bity Windows 10 Pro / Home System operacyjny, PC Pobierz Windows 10 Oem Key

SPECYFIKACJA PRODUKTU

PRODUCENT Korporacja Microsoft
NAZWA HANDLOWA Microsoft
RODZAJ PRODUKTU System operacyjny
NAZWA OPROGRAMOWANIA Windows 10 Professional 64-bit
WSPIERANA PLATFORMA PC
ILOŚĆ LICENCJI 1 Licencja
MEDIA DYSTRYBUCJI / METODA Pamiec przenosna

Windows 10 Pro - 1 Licencja

Właściciele 64-bitowych komputerów i tabletów, których system operacyjny Windows 10 Professional jako system operacyjny może nabyć tę licencję. Po zakupie Twoja licencja dotrze w ciągu kilku minut za pośrednictwem dostawy elektronicznej.

Windows 10 został okrzyknięty przez wielu jako powrót do formularza dla Microsoft po tym, jak Windows 8 nie zrobił na nim wrażenia. Jedną z najgłośniejszych skarg dotyczących systemu Windows 8 było usunięcie ekranu startowego.

Menu powróciło do systemu Windows 10, a projekt tego systemu operacyjnego wykorzystuje najlepsze funkcje systemu Windows 7 i Windows 8, tworząc system operacyjny, który lepiej wypełnia lukę między komputerami PC i tabletami niż system Windows 8.

Windows 10 Professional ma podobny wygląd do wersji Home, ale ma wiele dodatkowych funkcji, które są dostosowane do potrzeb firm. Należy zauważyć, że jest to licencja na 64-bitową wersję systemu Windows Professional i musi być zainstalowana tylko na komputerach 64-bitowych.

System operacyjny nie będzie działał na komputerach 32-bitowych, więc przed zakupem sprawdź specyfikacje systemu. Zamówienia są realizowane przez 30 minut w normalnych godzinach pracy.

Po zakupie otrzymasz jeden kod aktywacyjny licencji i link do narzędzia Microsoft Media Creation Tool dla systemu Windows 10 Professional.

Rozszerzone menu Start: Znane menu Start powraca, zapewniając szybki, szybki dostęp do funkcji i plików, z których ludzie korzystają najczęściej, a także nowe miejsce do personalizacji za pomocą ulubionych aplikacji, programów, osób i stron internetowych. Aplikacje działające w systemie Windows: aplikacje ze Sklepu Windows są teraz otwarte w tym samym formacie, co programy stacjonarne. Można je zmieniać i przesuwać, a na górze mają paski tytułu, dzięki czemu użytkownicy mogą maksymalizować, minimalizować i zamykać jednym kliknięciem. Ulepszenia przyciągania: Czy na jednym ekranie można przyciągnąć do czterech aplikacji z nowym układem kwadrantu. System Windows wyświetli również inne aplikacje i programy uruchomione w celu dodatkowego przyciągania, a nawet inteligentne sugestie dotyczące wypełnienia dostępnej przestrzeni ekranu innymi otwartymi aplikacjami. Nowy przycisk widoku zadań: przycisk nowego widoku zadań na pasku zadań umożliwia jeden widok dla wszystkich otwartych aplikacji i plików, umożliwiając szybkie przełączanie i dostęp za pomocą jednego przycisku do dowolnych pulpitów tworzonych przez użytkownika. Wiele pulpitów: zamiast zbyt wielu aplikacji i plików nakładających się na jeden pulpit, łatwo jest tworzyć i przełączać różne pulpity do różnych celów i projektów, zarówno do pracy, jak i do użytku osobistego lub obu.

Rozszerzone menu Start Znane menu Start powraca, zapewniając szybki, szybki dostęp do funkcji i plików, z których ludzie korzystają najczęściej, a także nowe miejsce do personalizacji za pomocą ulubionych aplikacji, programów, osób i stron internetowych.
Aplikacje działające w systemie Windows Aplikacje ze Sklepu Windows są teraz otwarte w tym samym formacie, co programy stacjonarne. Można je zmieniać i przesuwać, a na górze mają paski tytułowe, dzięki czemu użytkownicy mogą maksymalizować, minimalizować i zamykać jednym kliknięciem
Ulepszenia Snap Miej do czterech aplikacji na tym samym ekranie z nowym układem kwadrantu. System Windows wyświetli również inne aplikacje i programy uruchomione w celu dodatkowego przyciągania, a nawet inteligentne sugestie dotyczące wypełnienia dostępnej przestrzeni ekranu innymi otwartymi aplikacjami
Nowy przycisk widoku zadania Nowy przycisk widoku zadań na pasku zadań umożliwia wyświetlanie wszystkich otwartych aplikacji i plików, umożliwiając szybkie przełączanie i dostęp za pomocą jednego przycisku do dowolnych pulpitów tworzonych przez użytkownika.
Wiele pulpitów Zamiast zbyt wielu aplikacji i plików nakładających się na jeden pulpit, łatwo jest tworzyć i przełączać różne pulpity do różnych celów i projektów, zarówno do pracy, jak i do użytku osobistego lub obu.

Wymagania systemowe:

  • Procesor 1 GHz
  • 2 GB pamięci RAM
  • 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym
  • Rozdzielczość ekranu 1366 x 768
  • Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
  • Konto Microsoft i dostęp do Internetu.

Oprogramowanie Microsoft Windows 10 Home License 32/64-bit jest dostępne jako szybka dostawa elektroniczna od nas. Windows 10 to najnowszy system operacyjny firmy Microsoft, który można zainstalować na komputerach i laptopach 32-bitowych i 64-bitowych. Jednym z problemów, które pojawiły się podczas wprowadzania systemu Windows 7, była wersja 32-bitowa i oddzielna wersja 64-bitowa. Niektórzy użytkownicy komputerów przez pomyłkę kupiliby wersję 64-bitową w celu zainstalowania w swoim 32-bitowym systemie tylko po to, aby dowiedzieć się później, że oprogramowanie nie będzie działać lub poprawnie zainstalować. Taka sytuacja nie wystąpi w przypadku tej licencji. System Windows 10 łączy najlepsze funkcje systemu Windows 7 i Windows 8, tworząc jeden spójny system operacyjny, a ta wersja systemu Windows ma za zadanie wypełnić lukę między komputerami a tabletami. Należy pamiętać, że tylko użytkownicy systemów z systemem Windows 7 lub Windows 8 mogą uzyskać bezpłatną aktualizację do systemu Windows 10, więc jeśli masz komputer ze starszym systemem operacyjnym lub masz komputer, który wymaga czystej instalacji systemu Windows 10 Home, jest to licencja, której będziesz potrzebować.

Największą zaletą systemu Windows 10 jest to, że wygląda jak Windows. Microsoft zdał sobie sprawę, że zbytnio skupienie uwagi systemu na pulpicie i menu startowym było zbyt szybkie. Jest to błogie połączenie najlepszych cech Windows 7 i Windows 8, funkcji pulpitu 7 z niektórymi atrybutami przyjaznymi w dotyku 8.1. Najważniejsze jest jednak to, że Windows 10 dowodzi, że marzenie Microsoftu o dostarczeniu pojedynczego systemu operacyjnego, który może działać na wszystkich platformach, może w rzeczywistości wkrótce stać się rzeczywistością. Kup teraz u nas świetną ofertę.

Rozszerzone menu Start: Znane menu Start powraca, zapewniając szybki, szybki dostęp do funkcji i plików, z których ludzie korzystają najczęściej, a także nowe miejsce do personalizacji za pomocą ulubionych aplikacji, programów, osób i stron internetowych.

Aplikacje działające w systemie Windows: aplikacje ze Sklepu Windows są teraz otwarte w tym samym formacie, co programy stacjonarne. Można je zmieniać i przesuwać, a na górze mają paski tytułu, dzięki czemu użytkownicy mogą maksymalizować, minimalizować i zamykać jednym kliknięciem.

Ulepszenia przyciągania: Czy na jednym ekranie można przyciągnąć do czterech aplikacji z nowym układem kwadrantu. System Windows wyświetli również inne aplikacje i programy uruchomione w celu dodatkowego przyciągania, a nawet inteligentne sugestie dotyczące wypełnienia dostępnej przestrzeni ekranu innymi otwartymi aplikacjami.

Nowy przycisk widoku zadań: przycisk nowego widoku zadań na pasku zadań umożliwia jeden widok dla wszystkich otwartych aplikacji i plików, umożliwiając szybkie przełączanie i dostęp za pomocą jednego przycisku do dowolnych pulpitów tworzonych przez użytkownika.

Wiele pulpitów: zamiast zbyt wielu aplikacji i plików nakładających się na jeden pulpit, łatwo jest tworzyć i przełączać różne pulpity do różnych celów i projektów, zarówno do pracy, jak i do użytku osobistego lub obu.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)