Dom ProduktyKod klucza systemu Windows 10 ProLicencja jednego użytkownika systemu Windows 10 Professional Fpp, 64-bitowy klucz licencyjny systemu Windows 10
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Licencja jednego użytkownika systemu Windows 10 Professional Fpp, 64-bitowy klucz licencyjny systemu Windows 10

One User Windows 10 Professional Fpp Licence , 64 Bit Windows 10 License Key
One User Windows 10 Professional Fpp Licence , 64 Bit Windows 10 License Key One User Windows 10 Professional Fpp Licence , 64 Bit Windows 10 License Key

Duży Obraz :  Licencja jednego użytkownika systemu Windows 10 Professional Fpp, 64-bitowy klucz licencyjny systemu Windows 10

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 10 Professional Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-język Klawisz: Klucz OEM / Retail
Powierzchnia: Obszar globalny Status: W magazynie
High Light:

windows 10 professional code

,

windows 10 pro 64 bit activation key

Licencja jednego użytkownika systemu Windows 10 Professional Fpp, 64-bitowy klucz licencyjny Windows 10

SPECYFIKACJA PRODUKTU

PRODUCENT Korporacja Microsoft
NAZWA HANDLOWA Microsoft
RODZAJ PRODUKTU System operacyjny
NAZWA OPROGRAMOWANIA Windows 10 Professional 64-bit
WSPIERANA PLATFORMA PC
ILOŚĆ LICENCJI 1 Licencja
MEDIA DYSTRYBUCJI / METODA Pamiec przenosna

Funkcjonować:

Autopilot systemu Windows

Korzystając z Windows Autopilot, zacznij szybko korzystać z nowych urządzeń Windows 10 Pro bez pomocy IT. Ciesz się prostym i elastycznym zarządzaniem.

Atrament Windows

Szybki dostęp do obszaru roboczego Windows Ink za pomocą kliknięcia piórem cyfrowym lub prosto z paska zadań. Możesz nawet pobrać Ink Workspace przed zalogowaniem.

Microsoft Edge

Microsoft Edge to szybsza i bezpieczniejsza przeglądarka zbudowana dla systemu Windows 10. Jest zoptymalizowana pod kątem współczesnej sieci, ale nadal jest kompatybilna ze starszymi aplikacjami i witrynami.

Licencja Microsoft Windows 10 Professional 64-bit

Właściciele 64-bitowych komputerów i tabletów, których system operacyjny Windows 10 Professional jako system operacyjny może zakupić od nas. Po zakupie Twoja licencja dotrze w ciągu kilku minut za pośrednictwem dostawy elektronicznej. Windows 10 został okrzyknięty przez wielu jako powrót do formularza dla Microsoft po tym, jak Windows 8 nie zrobił na nim wrażenia. Jedną z najgłośniejszych skarg dotyczących systemu Windows 8 było usunięcie ekranu startowego. Menu powróciło do systemu Windows 10, a projekt tego systemu operacyjnego wykorzystuje najlepsze funkcje systemu Windows 7 i Windows 8, tworząc system operacyjny, który lepiej wypełnia lukę między komputerami PC i tabletami, niż próbował Windows 8. Windows 10 Professional ma podobny wygląd do wersji Home, ale ma wiele dodatkowych funkcji, które są dostosowane do potrzeb firm. Należy zauważyć, że jest to licencja na 64-bitową wersję systemu Windows Professional i musi być zainstalowana tylko na komputerach 64-bitowych . System operacyjny nie będzie działał na komputerach 32-bitowych, więc przed zakupem sprawdź specyfikacje systemu. Zamówienia są realizowane przez 30 minut w normalnych godzinach pracy. Po zakupie otrzymasz jeden kod aktywacyjny licencji i link do narzędzia Microsoft Media Creation Tool dla systemu Windows 10 Professional .

Rozszerzone menu Start: Znane menu Start powraca, zapewniając szybki, szybki dostęp do funkcji i plików, z których ludzie korzystają najczęściej, a także nowe miejsce do personalizacji za pomocą ulubionych aplikacji, programów, osób i stron internetowych. Aplikacje działające w systemie Windows: aplikacje ze Sklepu Windows są teraz otwarte w tym samym formacie, co programy stacjonarne. Można je zmieniać i przesuwać, a na górze mają paski tytułu, dzięki czemu użytkownicy mogą maksymalizować, minimalizować i zamykać jednym kliknięciem. Ulepszenia przyciągania: Czy na jednym ekranie można przyciągnąć do czterech aplikacji z nowym układem kwadrantu. System Windows wyświetli również inne aplikacje i programy uruchomione w celu dodatkowego przyciągania, a nawet inteligentne sugestie dotyczące wypełnienia dostępnej przestrzeni ekranu innymi otwartymi aplikacjami. Nowy przycisk widoku zadań: przycisk nowego widoku zadań na pasku zadań umożliwia jeden widok dla wszystkich otwartych aplikacji i plików, umożliwiając szybkie przełączanie i dostęp za pomocą jednego przycisku do dowolnych pulpitów tworzonych przez użytkownika. Wiele pulpitów: zamiast zbyt wielu aplikacji i plików nakładających się na jeden pulpit, łatwo jest tworzyć i przełączać różne pulpity do różnych celów i projektów, zarówno do pracy, jak i do użytku osobistego lub obu.

Spełnione w ciągu 30 minut w normalnych godzinach pracy. Otrzymasz (1) kod aktywacyjny licencji i link do narzędzia Media Creation firmy Microsoft dla systemu Windows 10 Professional.

Porównaj wersje systemu Windows 10

Funkcje:

Udostępniaj i pracuj nad dokumentami w czasie rzeczywistym Pliki pakietu Office, takie jak Excel, Word i PowerPoint, automatycznie zapisywane są w chmurze, która działa jak wirtualny dysk online, dzięki czemu można udostępniać i pracować na dokumentach w czasie rzeczywistym.
używaj komputera z systemem Windows 10 Pro w dowolnym miejscu Rozpocznij edycję dokumentu w biurze, pracuj nad nim w kawiarni w telefonie i skończ na swoim domowym komputerze. Możesz połączyć się z domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarki i innych. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie internetowe i Pulpit zdalny.
Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy Cortana może dostarczać powiadomienia o terminach i terminach, sugerować dokumenty, które mogą być potrzebne na nadchodzące spotkanie, i synchronizować kalendarz grupowy. Łatwe tworzenie, modyfikowanie i otwieranie list za pomocą głosu. Cortana bezproblemowo integruje się z innymi aplikacjami Windows, takimi jak Sticky Notes, przypomnienia o tuszach i wydarzenia Microsoft To-Do.
Funkcje wielozadaniowości w pakiecie Office. Możesz zorganizować swój ekran, jak chcesz. Łatwo zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami pakietu Office na jednym ekranie i bez wysiłku podłącz do czterech z nich, aby zoptymalizować przestrzeń roboczą. Możesz również przesuwać współdzieloną krawędź przyciągniętych aplikacji do dowolnego miejsca, łatwo zmieniając rozmiar obu aplikacji jednym ruchem.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)