Dom ProduktyKod klucza systemu Windows 10 Pro2 GB RAM 64 bitowy klucz licencyjny Windows 10, domowy klucz licencyjny 1 GHz Microsoft Windows 10
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

2 GB RAM 64 bitowy klucz licencyjny Windows 10, domowy klucz licencyjny 1 GHz Microsoft Windows 10

2 GB RAM 64 Bit Windows 10 License Key , 1 GHz Microsoft Windows 10 Home License Key
2 GB RAM 64 Bit Windows 10 License Key , 1 GHz Microsoft Windows 10 Home License Key 2 GB RAM 64 Bit Windows 10 License Key , 1 GHz Microsoft Windows 10 Home License Key 2 GB RAM 64 Bit Windows 10 License Key , 1 GHz Microsoft Windows 10 Home License Key

Duży Obraz :  2 GB RAM 64 bitowy klucz licencyjny Windows 10, domowy klucz licencyjny 1 GHz Microsoft Windows 10

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 10 Professional Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-język Klawisz: Klucz OEM / Retail
Powierzchnia: Obszar globalny Status: W magazynie
High Light:

windows 10 professional code

,

windows 10 pro 64 bit activation key

2 GB RAM 64-bitowy klucz licencyjny Windows 10, domowy klucz licencyjny 1 GHz Microsoft Windows 10

Windows 10 Professional 32/64 - bit

Producent Korporacja Microsoft
Numer części producenta FQC-09131
Nazwa handlowa Microsoft
Nazwa produktu Windows 10 Professional 32/64-bit
Media dystrybucyjne / metoda Ściągnij
Rodzaj produktu Licencjonowanie oprogramowania
Obsługiwany język Wszystkie języki
Obsługiwana platforma PC
Obsługiwany system operacyjny Windows
Rodzaj licencji Licencja
Ilość licencji 1 Licencja
Szczegóły licencji Licencja klucza produktu

SPECYFIKACJA PRODUKTU

  • PRODUCENT Microsoft Corporation
  • NUMER CZĘŚCI PRODUCENTA FQC-08788
  • NAZWA MARKI Microsoft
  • System operacyjny typu produktu
  • NAZWA OPROGRAMOWANIA Windows 10 Pro 32/64-bit
  • KOMPUTER WSPOMAGAJĄCY PLATFORMĘ
  • ILOŚĆ LICENCJI 1 Licencja
  • DISTRIBUTION MEDIA / METHOD Flash Drive

Największą zaletą systemu Windows 10 jest to, że wygląda jak Windows. Microsoft zdał sobie sprawę, że zbytnio skupienie uwagi systemu na pulpicie i menu startowym było zbyt szybkie.

Jest to błogie połączenie najlepszych cech Windows 7 i Windows 8, funkcji pulpitu 7 z niektórymi atrybutami przyjaznymi w dotyku 8.1.

Najważniejsze jest jednak to, że Windows 10 dowodzi, że marzenie Microsoftu o dostarczeniu pojedynczego systemu operacyjnego, który może działać na wszystkich platformach, może w rzeczywistości wkrótce stać się rzeczywistością. Kup teraz u nas świetną ofertę.

Rozszerzone menu Start : Znane menu Start powraca, zapewniając szybki, szybki dostęp do funkcji i plików, z których ludzie korzystają najczęściej, a także nowe miejsce do personalizacji za pomocą ulubionych aplikacji, programów, osób i stron internetowych.

Aplikacje działające w systemie Windows : aplikacje ze Sklepu Windows są teraz otwarte w tym samym formacie, co programy stacjonarne. Można je zmieniać i przesuwać, a na górze mają paski tytułu, dzięki czemu użytkownicy mogą maksymalizować, minimalizować i zamykać jednym kliknięciem.

Ulepszenia przyciągania: Czy na jednym ekranie można przyciągnąć do czterech aplikacji z nowym układem kwadrantu. System Windows wyświetli również inne aplikacje i programy uruchomione w celu dodatkowego przyciągania, a nawet inteligentne sugestie dotyczące wypełnienia dostępnej przestrzeni ekranu innymi otwartymi aplikacjami.

Nowy przycisk widoku zadań : przycisk nowego widoku zadań na pasku zadań umożliwia jeden widok dla wszystkich otwartych aplikacji i plików, umożliwiając szybkie przełączanie i dostęp za pomocą jednego przycisku do dowolnych pulpitów tworzonych przez użytkownika.

Wiele pulpitów : zamiast zbyt wielu aplikacji i plików nakładających się na jeden pulpit, łatwo jest tworzyć i przełączać różne pulpity do różnych celów i projektów, zarówno do pracy, jak i do użytku osobistego lub obu.

Microsoft Windows 10 jest krokiem naprzód pod względem systemów operacyjnych od bardzo złośliwego systemu Windows 8, a ta profesjonalna wersja oprogramowania jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla użytkowników biznesowych, jak i domowych.

Windows 10 wypełnia lukę między komputerami PC i tabletami, a projekt tego najnowszego systemu operacyjnego Windows zawiera najlepsze funkcje poprzednich dwóch systemów operacyjnych, odpowiednio Windows 7 i Windows 8.

Jedną z głównych krytyk systemu Windows 8 było usunięcie tradycyjnego ekranu startowego, który był częścią systemów operacyjnych Windows od Windows 95.

Microsoft usłyszał skargi i przywrócił ekran startowy do Windows 10. Podczas gdy wersja Home i Professional tego systemu operacyjnego jest podobna, Windows 10 Professional ma wiele funkcji biznesowych, których nie ma w wersji domowej.

Obejmują one ochronę danych korporacyjnych, funkcję BitLocker i zaufany rozruch dla bezpieczeństwa, zdalny pulpit, przyłączenie domeny i Internet Explorer w trybie korporacyjnym do użytku biznesowego oraz możliwość dołączenia do usługi Azure Active Directory z pojedynczym logowaniem do aplikacji w chmurze.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)