Dom ProduktyKod klucza systemu Windows 10 Pro

64-bitowy klucz produktu OEM systemu Windows 10 Pro / licencja na klucz kodu aktualizacji systemu Microsoft Windows 10 Pro

Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

64-bitowy klucz produktu OEM systemu Windows 10 Pro / licencja na klucz kodu aktualizacji systemu Microsoft Windows 10 Pro

Chiny 64-bitowy klucz produktu OEM systemu Windows 10 Pro / licencja na klucz kodu aktualizacji systemu Microsoft Windows 10 Pro dostawca
64-bitowy klucz produktu OEM systemu Windows 10 Pro / licencja na klucz kodu aktualizacji systemu Microsoft Windows 10 Pro dostawca 64-bitowy klucz produktu OEM systemu Windows 10 Pro / licencja na klucz kodu aktualizacji systemu Microsoft Windows 10 Pro dostawca

Duży Obraz :  64-bitowy klucz produktu OEM systemu Windows 10 Pro / licencja na klucz kodu aktualizacji systemu Microsoft Windows 10 Pro

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Portoryko / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Retail / OEM box
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 tygodniowo
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Wygraj 10 profesjonalny kod klucza Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-Language Klawisz: Klucz OEM / detaliczny
Powierzchnia: Globalny obszar Status: W magazynie

Windows 10 Pro 64 Kod klucza produktu Microsoft Windows 10 Pro Licencja na klucz kodu aktualizacji

Opis produktu

Windows 10 jest tak znany i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start powraca w rozszerzonej formie, a my przedstawimy przypięte aplikacje i ulubione, aby były gotowe i czekały na Ciebie. Uruchamia się i wznawia szybko, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo, i jest przeznaczony do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, który już masz. Windows Insider Program to globalna społeczność fanów, którzy kochają Windows i chcą pomóc w ulepszaniu go. Znawcy widzą system operacyjny na najwcześniejszym etapie i odgrywają rolę w jego kształtowaniu. Ich opinie przyczyniły się do najlepszego systemu Windows. Windows 10 jest wyposażony w Microsoft Edge, całkowicie nową przeglądarkę, która została stworzona, aby zapewnić lepszą obsługę sieci. Pisz2 lub pisz notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez rozpraszania uwagi i zapisuj swoje ulubione teksty do późniejszego dostępu. A dzięki włączonej Cortana3 masz natychmiastowy dostęp do kluczowych działań - takich jak dokonywanie rezerwacji lub czytanie recenzji - bez opuszczania strony, na której jesteś. Z łatwością przyciągnij do czterech aplikacji i wyświetl wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz grupować rzeczy według projektu. Przedstawiamy nowy sklep Windows Store, ujednolicony sposób robienia zakupów na każdym urządzeniu z systemem Windows 10. Przeglądaj sklep na komputerze, tablecie lub telefonie i łatwo kupuj świetne treści cyfrowe, w tym aplikacje, gry, muzykę, filmy i programy telewizyjne. Cortana3 działa przez cały dzień i Twoje urządzenia, aby pomóc Ci załatwić sprawę. Ucząc się więcej z czasem, Cortana staje się bardziej osobista i przydatna dla Ciebie. Cortana jest również najlepsza w przypominaniu, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu zapominasz mniej i możesz zrobić więcej.

Zastrzeżenia prawne

Produkt jest pozyskiwany i wysyłany z Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Produkt jest oryginalnym oryginałem od autoryzowanych dystrybutorów producenta.

Pudełko zawiera

1 x Dysk; 1 x klucz licencyjny

cechy produktu


Produkt jest wersją OEM, co oznacza, że ​​zostanie przypisany do jednego komputera (płyty głównej i dysku twardego).

Reszta jest całkowicie taka sama jak w przypadku klucza Retail.


To jest klucz aktywacyjny dla Windows 10 Professional 32/64 Bit. Możesz użyć tego klucza, aby aktywować system Windows 10 Professional w wersji 32-bitowej lub 64-bitowej.

Jeśli nie masz zainstalowanego systemu Windows 10, możesz go również pobrać bezpłatnie z linku, który podamy po zakupie. Klucz aktywacyjny zostanie wysłany natychmiast pocztą elektroniczną po pomyślnym zakończeniu płatności.

  • Windows 10 łączy system Windows, który już znasz, i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo (1) umożliwiają szybkie uruchamianie i wznawianie. A system Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji bezpieczeństwa niż kiedykolwiek, aby chronić się przed złośliwym oprogramowaniem.
  • Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością robienia czterech rzeczy na ekranie jednocześnie. Zatłoczony ekran? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować tylko z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym, łatwo dostępnym ekranie.
  • Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana tak, aby Internet działał tak, jak Ty. Pisz lub pisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj swoje marże innym osobom. Spodoba ci się widok do czytania, który usuwa zakłócenia. Ulepszony pasek adresu pomaga szybciej znajdować rzeczy.
  • Microsoft Windows 10 Pro. Rodzaj licencji: producent oryginalnego sprzętu (OEM), ilość licencji: 1 użytkownik (użytkownicy). Minimalne miejsce na dysku twardym: do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym, minimalna pamięć RAM: 1 GB pamięci RAM dla wersji 32-bitowej; 2 GB dla wersji 64-bitowej, minimalna prędkość procesora: 1 GHz. Wersja językowa: ENG, domyślna przeglądarka: Microsoft Edge, typ nośnika: DVD

Jak aktywować klucz produktu Windows 10 32-bitowy / 64-bitowy?


Aktywacja pomaga zweryfikować, czy twoja kopia systemu Windows jest oryginalna i nie została użyta na większej liczbie urządzeń, niż pozwalają na to postanowienia licencyjne oprogramowania Microsoft.

OPCJA 1: Aby aktywować system Windows 10 Online w Instalatorze systemu Windows podczas instalacji systemu Windows


Podczas przeprowadzania czystej instalacji systemu Windows 10 zostanie wyświetlony monit o aktywację systemu Windows 10. W razie potrzeby możesz kliknąć / nacisnąć łącze Nie mam klucza produktu, aby ręcznie aktywować system Windows 10 później, korzystając z opcji drugiej lub trzeciej poniżej .

OPCJA 2: Pobierz i zainstaluj poprawną wersję systemu Windows 10.


Przejdź do „Panel sterowania-Wszystkie elementy Panelu sterowania-System” i kliknij „Aktywuj system Windows” lub „Zmień klucz produktu”.
Kliknij „Aktywacja” i wprowadź kupiony klucz. Teraz twoje okna zostały aktywowane.

OPCJA 3: Aby aktywować system Windows 10 Online w Ustawieniach


Otwórz Ustawienia i kliknij / dotknij Windows nie aktywuje się. Aktywuj teraz Windows link na dole.
Kliknij / dotknij przycisku Aktywuj (jeśli jest dostępny), aby sprawdzić, czy system Windows może aktywować online przy użyciu obecnie zainstalowanego klucza produktu.
Jeśli system Windows został pomyślnie aktywowany, przejdź do kroku 9 poniżej.
Jeśli system Windows nie może się aktywować, kliknij / dotknij linku Zmień klucz produktu.
Jeśli pojawi się monit Kontroli konta użytkownika (UAC), kliknij / dotknij Tak.
Wprowadź 25-cyfrowy numer klucza produktu dla zainstalowanej edycji systemu Windows 10 i kliknij / dotknij Dalej lub naciśnij Enter.
Kliknij / dotknij Aktywuj.


Jeśli system Windows został pomyślnie aktywowany, kliknij / dotknij Zamknij.
Możesz teraz zamknąć Ustawienia, jeśli chcesz.

Już jesteś ekspertem ze znanym menu Start, paskiem zadań i pulpitem. Kafelki na żywo zapewniają natychmiastowe przesyłanie strumieniowe najważniejszych informacji.

Windows 10 pro to najnowsza wersja popularnego systemu operacyjnego. Po najnowszych aktualizacjach przedstawia bardziej spersonalizowany interfejs, który rozpoznaje sprzęt urządzenia. Krótko mówiąc, jest to system, którego można używać na dowolnym typie maszyny. Co więcej, jest bezpieczny i szybki: dokładnie to, czego potrzebuje każdy profesjonalista, gracz lub uczeń, zwłaszcza gdy jest uzupełniony najnowszym pakietem MS Office dostępnym tutaj.

Windows 10 reinkarnuje również przycisk Start i menu Start w stylu Windows 7, które zostały upuszczone w Windows 8. Ale co najważniejsze, zakup taniej Windows 10 32bit / 64bit jest idealnym wyborem dla graczy i profesjonalnych użytkowników.

Chociaż „pro” wersja tego słynnego na całym świecie systemu operacyjnego została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych użytkownikach, żaden gracz nie będzie rozczarowany, ponieważ zakup trybu Windows 10 pro pomaga w szybszym uruchamianiu gier, osiągnięciu maksymalnej wydajności sprzętowej i wyposażeniu w najnowsze sterowniki graficzne obsługujące wysokiej klasy karty graficzne.

Oznacza to, że niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, który potrzebuje wydajnych rozwiązań programowych, które pomogą Ci zwiększyć produktywność, czy po prostu szukasz wydajnego systemu, aby w pełni wykorzystać swój sprzęt i poprawić wyniki w grze bez naruszenia budżetu, kup system Windows 10 pro tani może spełnić wszystkie Twoje wymagania.

W systemie Windows 10 poczujesz różnicę bez względu na to, jak zdecydujesz się korzystać ze sprzętu. Wejdź i kup już dziś swój system Windows 10 32-bitowy / 64-bitowy.

System Windows 10 został zaprojektowany pod kątem zgodności ze sprzętem, oprogramowaniem i urządzeniami peryferyjnymi, które już posiadasz. Zawsze aktywne aktualizacje pomagają być na bieżąco z funkcjami i bezpieczeństwem przez cały obsługiwany okres użytkowania urządzenia.

Windows 10 zapewnia absolutnie najlepszą jakość robienia tego, co robisz. Skoncentruj się na łatwych sposobach przyciągania aplikacji i optymalizowania miejsca na ekranie w celu wykonywania zadań. Zobacz swoje otwarte zadania w jednym widoku i twórz wirtualne pulpity, aby zyskać miejsce lub grupować rzeczy według projektu, takie jak aplikacje Office do pracy i gry do zabawy.

Granie stało się jeszcze lepsze dzięki Windows 10. Nie tylko Twoje istniejące gry działają świetnie, ale teraz możesz grać i łączyć się z graczami na Xbox One i urządzeniach z Windows 10. Od najlepszych gier zwykłych po nową generację gier komputerowych - system Windows 10 jest stworzony do gier, które kochasz.

Niektórzy użytkownicy mogą obawiać się niestandardowej operacji przy zakupie profesjonalnego klucza produktu Windows 10, ale faktem jest, że jest to naprawdę łatwe i wygodne doświadczenie z nim. Przekonasz się, że jest szybki do zapoznania się i nie możesz bez niego żyć po długim okresie użytkowania. Nic więcej do powiedzenia, uruchom wygodny system od teraz!

Wymagania

Windows, Serwer, Oprogramowanie Office

Skype / e-mail: ritoltech@gmail.com
Numer modelu Klawisz Naklejka COA OEM Retail Box
System Windows 7 Win 7 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
System Windows 7 Wygraj 7 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 7 superumiejętności Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 8.1 Win Win 8.1 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 10 Pro Wygraj 10 w domu Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 10 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Dostępny
Windows Server Wygraj OEM Server2008 R2 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Win Server 2008 R2 Enterprise OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Win Server 2012 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Win Server 2012 Datacenter Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Win Server 2012 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Win Server 2016 Standard OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows SQL SQL 2012 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
SQL 2014 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Office 2010 Office 2010 Pro Dostępny Nie Nie Nie
Office 2010 Home & Business Dostępny Nie Nie Nie
Office 2011 Office 2011 Home & Business dla komputerów Mac Dostępny Nie Nie Nie
Office 2013 Office 2013 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Home and Student Dostępny Nie Nie Dostępny
Office 2013 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Office 2016 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Home and Student Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Home & Business Na komputery Mac Dostępny Dostępny Nie Dostępny

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)