Dom ProduktyMicrosoft Windows Server 201916-rdzeniowa standardowa licencja Microsoft Windows Server 2019 Stała gwarancja
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

16-rdzeniowa standardowa licencja Microsoft Windows Server 2019 Stała gwarancja

16 Core Microsoft Windows Server 2019 Standard Licensing Permanently Warranty
16 Core Microsoft Windows Server 2019 Standard Licensing Permanently Warranty 16 Core Microsoft Windows Server 2019 Standard Licensing Permanently Warranty 16 Core Microsoft Windows Server 2019 Standard Licensing Permanently Warranty

Duży Obraz :  16-rdzeniowa standardowa licencja Microsoft Windows Server 2019 Stała gwarancja

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Portoryko / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows Server 2019

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Moduł: Windows Server 2019 Gwarancja: Na stałe
aplikacji: Międzynarodowy (obszar globalny) Aktywacja: Online 100%
Głoska bezdźwięczna: 64-bitowy dysk DVD Język: Angielski
High Light:

windows server 2019 standard

,

microsoft windows server operating system

Microsoft Windows Server 2019 Standardowa licencja Windows Server 2019 Retail Box

Windows Server 2019 Standard 64-bit - Licencja - 16 rdzeni

Bez względu na to, gdzie chcesz zabrać swoją organizację - skorzystaj z Windows Server - systemu operacyjnego, który wprowadza innowacje w tempie Twojego biznesu.

Windows jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Microsoft.

Windows Server 2019 Standard to nowy system operacyjny obsługujący chmurę, który obsługuje bieżące obciążenia, a jednocześnie wprowadza nowe technologie, które ułatwiają przejście do przetwarzania w chmurze, gdy będziesz gotowy. Zapewnia nowe, potężne warstwy bezpieczeństwa wraz z innowacjami zainspirowanymi platformą Azure dla aplikacji i infrastruktury, które zasilają Twoją firmę. Każdy zakup obejmuje 16 podstawowych licencji i może być używany do uruchamiania dwóch środowisk systemu operacyjnego - wirtualnego lub fizycznego. Jeśli twój serwer ma więcej niż 16 rdzeni, będziesz musiał kupić dodatkowe licencje.

Windows Server
Wygraj OEM Server2008 R2 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Win Server 2008 R2 Enterprise OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Win Server 2012 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Win Server 2012 Datacenter Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Win Server 2012 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Win Server 2016 Standard OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie

Funkcje sieciowe

1. DHCP: Ponieważ ochrona dostępu do sieci była przestarzała w systemie Windows Server 2012 R2, w systemie Windows Server 2016 rola DHCP nie obsługuje już ochrony dostępu do sieci


2. DNS:

Klient DNS: wiązanie Service - rozszerzone wsparcie dla komputerów z więcej niż jednego interfejsu sieciowego


Serwer DNS : zasady DNS, nowe typy rekordów DDS (TLSA, SPF i nieznane rekordy), nowe polecenia cmdlet i parametry programu PowerShell

Windows Server Gateway obsługuje teraz tunele Generic Routing Encapsulation (GRE)


Zarządzanie adresami IP (IPAM): Obsługa podsieci / 31, / 32 i / 128; odkrycie opartych na plikach, przyłączonych do domeny serwerów DNS; nowe funkcje DNS; lepsza integracja zarządzania DNS, DHCP i adresami IP (DDI)


3. Kontroler sieci: nowa rola serwera do konfigurowania, zarządzania, monitorowania i rozwiązywania problemów z wirtualnymi i fizycznymi urządzeniami i usługami sieciowymi w centrum danych


Wirtualizacja sieci Hyper-V: Programowalny przełącznik Hyper-V (nowy element składowy Microsoft

4. oprogramowanie sieciowe zdefiniowane przez oprogramowanie); Obsługa enkapsulacji VXLAN; Współdziałanie modułu równoważenia obciążenia Microsoft Software; lepsza zgodność ze standardem IEEE Ethernet.

Hyper-V

Cluster Sets, nowa technologia skalowania w chmurze, to luźno powiązana grupa wielu klastrów pracy awaryjnej: obliczeniowej, pamięci lub hiperkonwergentnej. Technologia zestawów klastrów umożliwi płynność maszyn wirtualnych między klastrami składowymi w ramach zestawu klastrów oraz ujednoliconą przestrzeń nazw pamięci masowej w „zestawie” wspierającą płynność maszyn wirtualnych.

· Klaster pracy awaryjnej bez uwierzytelniania NTLM, który umożliwia wdrażanie klastrów pracy awaryjnej w środowiskach, w których NTLM został wyłączony.

· Tryb offline Shielded VM, alternatywna obsługa HGS i Shielded Linux, która pozwala na uruchamianie ekranowanych maszyn wirtualnych HyperV na hostach, które mają przerywane połączenia z ich Host Guardian Service (HGS). Awaryjne HGS pozwoli ci skonfigurować drugi zestaw adresów URL dla Hyper-V, aby spróbować, jeśli nie będzie w stanie dotrzeć do podstawowego serwera HGS.

· Alternatywny HGS ekranowanej maszyny wirtualnej, która pozwala na uruchamianie ekranowanych maszyn wirtualnych HyperV na hostach, które mają przerywane połączenie z ich usługą Host Guardian Service (HGS). Awaryjne HGS pozwoli ci skonfigurować drugi zestaw adresów URL dla Hyper-V, aby spróbować, jeśli nie będzie w stanie dotrzeć do podstawowego serwera HGS.

· Tryb offline chronionej maszyny wirtualnej, który podnosi obietnicę wysokiej dostępności dla chronionych maszyn wirtualnych o krok dalej i pozwala kontynuować uruchamianie chronionej maszyny wirtualnej, nawet jeśli nie można uzyskać dostępu do podstawowej i awaryjnej HGS hosta.

· Wsparcie Shielded VM dla Shielded Linux, dla klientów korzystających ze środowisk o mieszanym systemie operacyjnym, Microsoft obsługuje teraz Ubuntu, Red Hat Enterprise Linux i SUSE Linux Enterprise Server Shielded maszyn wirtualnych.

· Szyfrowana sieć w SDN, która zapewnia łatwą konfigurację szyfrowania opartego na DTLS za pomocą kontrolera sieciowego do zarządzania szyfrowaniem typu end-to-end i ochrony danych podczas przesyłania przez przewody i urządzenia sieciowe między hostami., Umożliwiając maszynę wirtualną na maszynę wirtualną ruch w podsieci maszyny wirtualnej jest automatycznie szyfrowany, gdy opuszcza hosta i zapobiega szpiegowaniu i manipulowaniu ruchem w sieci. Odbywa się to bez konieczności wprowadzania zmian konfiguracji w samych maszynach wirtualnych.

· Historia wydajności dla Storage Spaces Direct, która umożliwia administratorom Storage Spaces Direct łatwy dostęp do historycznych danych dotyczących wydajności i pojemności z ich klastra.

· Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami w programie Windows Defender , która zapewnia głębokie czujniki platformy i akcje reagowania, zapewniając widoczność działań atakujących na poziomie pamięci i jądra oraz zdolność do podejmowania działań na zaatakowanych komputerach w odpowiedzi na incydenty, takie jak zdalne gromadzenie dodatkowych danych kryminalistycznych, usuwanie szkodliwych plików , kończąc złośliwe procesy itp.

· Windows Defender ATP Exploit Guard, który jest nowym zestawem funkcji zapobiegania włamaniom hosta, zaprojektowanym w celu blokowania urządzenia przed wieloma różnymi wektorami ataków i blokowania zachowań często używanych w atakach złośliwego oprogramowania.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)