Dom ProduktyKod klucza systemu Windows 10 Pro

Windows 10 Professional Oem Key, międzynarodowy system operacyjny Windows 10

Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Windows 10 Professional Oem Key, międzynarodowy system operacyjny Windows 10

Windows 10 Professional Oem Key , International Windows 10 Operating System
Windows 10 Professional Oem Key , International Windows 10 Operating System Windows 10 Professional Oem Key , International Windows 10 Operating System

Duży Obraz :  Windows 10 Professional Oem Key, międzynarodowy system operacyjny Windows 10

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Niemcy / Turcja / Puerto Rico / Singapur / HK / Egipt
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: FQC-08929 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie OEM, fabrycznie zamknięte
Czas dostawy: 24 godziny po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Klucz OEM systemu Windows 10 Professional Warunek: Nowy klucz OEM
Aktywacja: Aktywacja online Język: Dla wszystkich języków
aplikacji: Obszar globalny / międzynarodowy Garnitury dla: Laptop / Desktop
High Light:

windows 10 pro 64 bit activation key

,

micrsoft windows 10 pro activation key

Aktywacja Klucz produktu Windows 10 Pro Klucz produktu Microsoft Windows 10 Pro

Windows 10 Pro
Dzięki Windows 10 Pro masz świetnego partnera biznesowego. Posiada wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home, a także ważne funkcje biznesowe do szyfrowania, zdalnego logowania, tworzenia maszyn wirtualnych i innych. Uzyskaj szybki start-up, znajome, ale rozbudowane menu Start i nowe, świetne sposoby na zrobienie rzeczy, a także innowacyjne funkcje, takie jak zupełnie nowa przeglądarka stworzona do akcji online i Cortana, bardziej osobisty cyfrowy asystent.

Prawo do biznesu
Możesz połączyć się z domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek itp. Uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker, aby chronić dane za pomocą szyfrowania i zarządzania bezpieczeństwem. Windows 10 umożliwia logowanie się za pomocą Remote Pulpit umożliwiający zalogowanie się i korzystanie z komputera Pro w domu lub w podróży. Tworzenie i uruchamianie maszyn wirtualnych za pomocą Hyper-V, dzięki czemu można uruchomić więcej niż jeden system operacyjny jednocześnie na tym samym komputerze.

Spraw, by sieć działała tak, jak Ty
Microsoft Edge pozwala szybko przejść od przeglądania do działania. Pisz lub pisz notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez zakłóceń i zapisuj swoje ulubione odczyty w celu późniejszego wygodnego dostępu. Po włączeniu Cortany możesz wyróżnić nieznany termin, aby uzyskać wyjaśnienie kontekstowe, które nie zabierze Cię z miejsca, w którym się znajdujesz.

Wielozadaniowość pomaga szybciej wykonać zadanie
Szybsze wykonywanie zadań dzięki lepszemu zarządzaniu pulpitem. Zrób jednocześnie do czterech rzeczy na jednym ekranie i twórz wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu, np. Aplikacje biurowe do pracy i gry do zabawy.

To najbardziej osobisty system Windows
Cortana działa przez cały dzień, a Twoje urządzenia pomagają w załatwianiu spraw. Dzięki większej wiedzy z czasem Cortana staje się bardziej osobista i przydatna. Cortany świetnie sprawdzają się także w przypomnieniach, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu zapominasz o nich mniej i możesz zrobić więcej.
Każde urządzenie może przenosić zawartość, ale tylko system Windows zapewnia prawdziwie osobiste doświadczenie. Dzięki systemowi Windows Hello urządzenie uwierzytelnia i rozpoznaje użytkownika na podstawie Twojej obecności, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo, wygodę, a nawet przyjazne powitanie.

Wymagania systemowe:

Składnik Minimum Zalecana
Edytor Częstotliwość taktowania 1 GHz IA-32 lub architektura x86-64 Obsługa PAE, NX iSSE2 architektura x86-64 z obsługą instrukcji podwójnego porównywania i wymiany (CMPXCHG16B) CPU, PrefetchW i LAHF / SAHF
Pamięć (RAM) Wersja IA-32: 1 GB
Wersja x86-64: 2 GB
4 GB
Karta graficzna Urządzenie graficzne DirectX 9
Sterownik WDDM 1.0 lub nowszy
Sterownik WDDM 1.3 lub nowszy
Ekran wyświetlający 800 × 600 pikseli 1024 × 768 pikseli
Urządzenie wejściowe Klawiatura i mysz Wyświetlacz wielodotykowy
Klawisze Ctrl, Alt i Windows lub ich inne odpowiedniki sprzętowe
Miejsce na dysku twardym Wersja IA-32: 16 GB
Wersja x86-64: 20 GB
-Uwaga dotycząca oprogramowania OEM:


· Aby zakupić oprogramowanie OEM System Builder, musisz być producentem systemu i zaakceptować licencję System Builder. „Producent systemu” oznacza producenta oryginalnego sprzętu, asembler, Refurbisher lub preinstalator oprogramowania, który sprzedaje System Klientów osobie trzeciej. Oprogramowanie OEM może być TYLKO dystrybuowane z całkowicie zmontowanym systemem komputerowym.


· W przypadku systemu operacyjnego lub aplikacji komputerowej oprogramowanie musi być również zainstalowane fabrycznie na dysku twardym w pełni zmontowanego systemu komputerowego, przy użyciu zestawu preinstalacyjnego OEM (OPK).


· Producent systemu, który instaluje oprogramowanie, odpowiada za zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych

To Windows, który znasz, tylko lepszy

Jesteś już ekspertem
Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start powraca w rozszerzonej formie, a my przeniesiemy Twoje przypięte aplikacje i ulubione, aby były gotowe i czekały na Ciebie.


Szybko się uruchamia i wznawia, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, które pomagają zachować bezpieczeństwo, i jest przeznaczony do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, które już masz.

W ten sposób robi się to

Sieć, która działa tak, jak ty
System Windows 10 jest wyposażony w Microsoft Edge, całkowicie nową przeglądarkę, która została zbudowana w celu zapewnienia lepszych wrażeń internetowych. Pisz lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez zakłóceń i zapisuj ulubione czytniki do późniejszego dostępu. Dzięki włączonej Cortanie masz natychmiastowy dostęp do kluczowych działań - takich jak dokonywanie rezerwacji lub czytanie recenzji - bez opuszczania strony, na której się znajdujesz.

Wielozadaniowość pomaga szybciej „zrobić”


Łatwo przyciągnij do czterech aplikacji i zobacz wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu.

Sklep Windows to kompleksowy sklep


Przedstawiamy nowy sklep Windows, ujednolicone zakupy w każdym urządzeniu z systemem Windows 10. Przeglądaj sklep na komputerze, tablecie lub telefonie i łatwo kupuj wspaniałe treści cyfrowe, w tym aplikacje, gry, muzykę, filmy i programy telewizyjne.

To najbardziej osobisty system Windows

Poznaj Cortanę, swojego naprawdę osobistego asystenta cyfrowego
Cortana działa przez cały dzień, a Twoje urządzenia pomagają w załatwianiu spraw. Dzięki większej wiedzy z czasem Cortana staje się bardziej osobista i przydatna. Cortana najlepiej sprawdza się także w przypomnieniach, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu zapominasz o nich mniej i możesz zrobić więcej.

Korzystaj z urządzenia, jak chcesz


Dotknij, wpisz, napisz: wybór należy do ciebie, więc możesz użyć tego, co działa najlepiej dla tego, co robisz.
Elastyczność pracy, jak chcesz

Najlepszy ekran to zawsze ten, na którym jesteś


System Windows 10 umożliwia aplikacjom świetny wygląd i pracę we wszystkich trybach, na wszystkich urządzeniach. W urządzeniach 2 w 1 ekran można zoptymalizować do pracy z dotykiem lub klawiaturą i myszą.

Xbox zbliża się do Windows6


Zdobądź największe franczyzy Xbox z najlepszymi Xbox Live. Rozpocznij nagrywanie gry w kilka sekund, rywalizuj z konsolami i przesyłaj strumieniowo gry z konsoli Xbox One do urządzenia z systemem Windows 10 z dowolnego miejsca w domu.

Świetne aplikacje są standardem


System Windows 10 jest wyposażony we wspaniałe wbudowane aplikacje, takie jak mapy, zdjęcia, poczta i kalendarz, muzyka i wideo. Te aplikacje używają OneDrive do tworzenia kopii zapasowych danych i płynnej synchronizacji na urządzeniach z systemem Windows 10, dzięki czemu nigdy nie jesteś daleko od tego, czego potrzebujesz.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)