Dom ProduktyMicrosoft Windows 8.1 Professional

Pobierz 64-bitowy kod klucza produktu Microsoft Windows 8.1 Professional OEM

Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Pobierz 64-bitowy kod klucza produktu Microsoft Windows 8.1 Professional OEM

Download 64 Bit Microsoft Windows 8.1 Professional OEM Product Key Code
Download 64 Bit Microsoft Windows 8.1 Professional OEM Product Key Code Download 64 Bit Microsoft Windows 8.1 Professional OEM Product Key Code

Duży Obraz :  Pobierz 64-bitowy kod klucza produktu Microsoft Windows 8.1 Professional OEM

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 8.1 Professional 64 Bit

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 80000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Modelu: Windows 8.1 Professional marki: Oryginalny Microsoft
Aktywacja: Tak Język: Angielski
Status: W magazynie Delivey Time: 1-2 dni
High Light:

microsoft windows 8.1 full version

,

windows 8.1 professional activation key

Windows 8.1 Professional Kod produktu OEM Microsoft Windows 8.1 Pobierz 64 Bit

Wymagania systemowe:

Windows 8.1 Pro 64-bitowe wymagania systemowe
Edytor 1 Gigaherc lub szybszy 64-bit (x64) z obsługą PAE, NX i SSE2
Pamięć 2 GB pamięci RAM
Dysk twardy 20 GB dostępnego miejsca
Karta graficzna Urządzenie graficzne Diretx 9 z WDDM 1.0 lub nowszym


Dodatkowe wymagania dotyczące korzystania z niektórych funkcji:

1 Do korzystania z dotyku potrzebny jest tablet lub monitor obsługujący wielodotyk
2. Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft
3. Niektóre gry i programy mogą wymagać karty graficznej zgodnej z DirectX 10 lub nowszą, aby uzyskać optymalną wydajność
4. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
5. Licencja Windows Media Center jest sprzedawana oddzielnie
6. BitLocker To Go wymaga napędu flash USB
7 BitLocker wymaga modułu Trusted Platform Module (TPM) 1.2 lub dysku flash USB (tylko Windows 8.1 Pro)
8. Klient Hyper-V wymaga systemu 64-bitowego z możliwościami translacji adresów drugiego poziomu (SLAT) i dodatkowych 2 GB pamięci RAM (tylko Windows 8.1 Pro)
9. Funkcja Wi-Fi Direct Printing wymaga adaptera Wi-Fi obsługującego Wi-Fi Direct oraz urządzenia obsługującego Wi-Fi Direct Printing
10. Aby zainstalować 64-bitowy system operacyjny na 64-bitowym komputerze, procesor musi obsługiwać CMPXCHG16b, PrefetchW i LAHF / SAHF

Aktualizacja:

W dniu 8 kwietnia 2014 r. Firma Microsoft wydała „Aktualizacja systemu Windows 8.1”, która zawierała wszystkie wcześniejsze aktualizacje oraz nowe funkcje. Został on zaprezentowany przez wiceprezesa Microsoftu Joe Belfiore'a na Mobile World Congress 23 lutego 2014 r. I szczegółowo omówiony na konferencji Microsoft Build 2 kwietnia. na urządzeniach z zaledwie 1 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci. W przeciwieństwie do samego systemu Windows 8.1 ta zbiorcza aktualizacja jest rozpowszechniana za pośrednictwem usługi Windows Update i musi zostać zainstalowana, aby otrzymywać dalsze poprawki dla systemu Windows 8.1.

Na konferencji Build w 2014 roku, w kwietniu, Terry Myerson Microsoftu zaprezentował dalsze zmiany interfejsu użytkownika dla Windows 8.1, w tym możliwość uruchamiania aplikacji Metro w oknach pulpitu oraz zmienione menu Start, które tworzy kompromis między używanym projektem menu Start przez Windows 7 i ekran Start, łącząc listę aplikacji w pierwszej kolumnie z sekundą, która może być użyta do wyświetlania kafelków aplikacji. Myerson oświadczył, że zmiany te pojawią się w przyszłej aktualizacji, ale nie rozwinęły się dalej. Microsoft zaprezentował również koncepcję znaną jako „Uniwersalne aplikacje Windows”, w której aplikacja Windows Runtime może zostać przeniesiona na Windows Phone 8.1 i Xbox One, dzieląc wspólną bazę kodu. Chociaż nie ujednolica całkowicie ekosystemu aplikacji Windows z ekosystemem Windows Phone, pozwoli programistom synchronizować dane między wersjami ich aplikacji na każdej platformie, a także połączyć dostęp do wersji Windows, Windows Phone i Xbox One aplikacji w pojedynczy zakup.

Firma Microsoft pierwotnie ogłosiła, że ​​użytkownicy, którzy nie zainstalowali aktualizacji, nie otrzymają żadnych innych aktualizacji po 13 maja 2014 r. Jednak dotrzymanie tego terminu okazało się wyzwaniem: możliwość wdrożenia aktualizacji systemu Windows 8.1 za pośrednictwem usługi Windows Server Update Services (WSUS) została wkrótce wyłączona jego wydanie po wykryciu błędu, który wpływa na możliwość używania WSUS jako całości w pewnych konfiguracjach serwera. Microsoft później rozwiązał problem, ale użytkownicy nadal zgłaszali, że aktualizacja może się nie powieść. Próba rozwiązania problemu przez Microsoft była nieskuteczna, do tego stopnia, że ​​Microsoft przesunął termin wsparcia do 30 czerwca 2014 r. 16 maja Microsoft wydał dodatkowe aktualizacje, aby rozwiązać problem BSOD w aktualizacji.

Dystrybucja:

Microsoft sprzedaje system Windows 8.1 jako „aktualizację” dla systemu Windows 8, unikając terminu „uaktualnienie”. Polityka cyklu życia pomocy technicznej firmy Microsoft traktuje system Windows 8.1 podobnie jak poprzednie pakiety serwisowe systemu Windows: Jest to część cyklu obsługi systemu Windows 8, a aktualizacja do systemu Windows 8.1 wymagane do utrzymania dostępu do pomocy technicznej i aktualizacji systemu Windows po 12 stycznia 2016 r.

Kopie detaliczne i OEM systemu Windows 8, Windows 8 Pro i Windows RT można bezpłatnie uaktualnić za pośrednictwem Sklepu Windows. Jednak klienci korzystający z licencji zbiorczych, subskrybenci TechNet lub MSDN i użytkownicy systemu Windows 8 Enterprise muszą nabyć autonomiczny nośnik instalacyjny dla systemu Windows 8.1 i zainstalować go za pomocą tradycyjnego procesu instalacji systemu Windows, jako uaktualnienie na miejscu lub czystą instalację. Wymaga to klucza produktu specyficznego dla systemu Windows 8.1.

Aktualizacja za pośrednictwem Sklepu Windows wymaga, aby każdy komputer pobierał pakiet uaktualnień o wielkości 2–3.6 GB. W odróżnieniu od tradycyjnych dodatków Service Pack dla systemu Windows, samodzielny instalator, który można pobrać raz i zainstalować tyle razy, ile potrzeba, wymaga klucza produktu specyficznego dla systemu Windows 8.1. 1 lipca 2014 r., Potwierdzając trudności, jakie użytkownicy mogli mieć z aktualizacją Sklepu Windows Metoda Microsoft rozpoczęła proces automatycznego pobierania dla systemu Windows 8.1.

Windows 8 został ponownie wydany w wersji detalicznej jako Windows 8.1 wraz z aktualizacją online dla tych, którzy nie posiadają obecnie licencji na Windows 8. Kopie detaliczne systemu Windows 8.1 zawierają „pełne” licencje, które można zainstalować na dowolnym komputerze, niezależnie od istniejącego systemu operacyjnego, w przeciwieństwie do kopii detalicznych systemu Windows 8, które były dostępne tylko w sprzedaży detalicznej z licencjami na uaktualnienie. Firma Microsoft oświadczyła, że ​​zmiana była odpowiedzią na opinie klientów i umożliwienie użytkownikom większej elastyczności. Ceny detalicznych kopii systemu Windows 8.1 pozostały takie same.

Windows 8.1 z Bing to obniżony koszt SKU systemu Windows 8.1, który został wprowadzony przez firmę Microsoft w maju 2014 r. W celu dalszego zachęcania do produkcji tanich urządzeń z systemem Windows, a jednocześnie „napędzania użytkowników końcowych usług Microsoft, takich jak Bing i OneDrive ”. Jest subsydiowany przez wyszukiwarkę Bing firmy Microsoft, która jest ustawiona jako domyślna w przeglądarce Internet Explorer i nie może być zmieniona przez producentów OEM. Jednak to ograniczenie nie dotyczy użytkowników końcowych, którzy nadal mogą swobodnie zmieniać domyślną wyszukiwarkę. Jest inaczej i funkcjonalnie identyczny z podstawową wersją systemu Windows 8.1.

Oprogramowanie systemu operacyjnego Windows 8.1


Odkryj nowy świat systemu operacyjnego w oprogramowaniu systemu operacyjnego Windows 8.1. Ten dysk DVD pomaga zainstalować system Windows 8 na swoim laptopie lub komputerze. Zawiera zarówno wersję 32-bitową, jak i 64-bitową oprogramowania. Windows 8 ma całkowicie nowy ekran główny i interfejs. Łączy się z aplikacjami i mediami społecznościowymi, zapewniając niesamowite aktualizacje w czasie rzeczywistym na kafelkach ekranu głównego. Każda płytka jest połączona z aplikacją lub witryną internetową lub więcej, zgodnie z Twoimi potrzebami. Posiada technologię haseł obrazkowych, która odblokowuje komputer PC za pomocą określonego wzoru lub sygnału przypisanego do wybranego zdjęcia. Istnieje wiele innych funkcji, których można użyć. Kup oprogramowanie systemu operacyjnego Windows 8.1 już dziś!

Nowe Windows Windows 8.1 Windows 8.1 Pro Pro Pack
Twój komputer jest aktualnie uruchomiony: Windows 7, Windows 8 Windows 7, Windows 8 Windows 8, Windows 8.1
Świetne aplikacje, takie jak Mail, Calendar, Messaging, Photos i SkyDrive z wieloma innymi dostępnymi w Windows Store.
Obejmuje Internet Explorer 11 do szybkiego, intuicyjnego i przyjaznego w dotyku przeglądania.
Zapewnia aktualność i bezpieczeństwo dzięki Windows Defender, Windows Firewall i Windows Update.
Współpracuje z nowym i istniejącym oprogramowaniem dla komputerów z systemem Windows, w tym z pełnym doświadczeniem Microsoft Office (Outlook, SharePoint Designer i inne). *
Zawiera program Windows Media Player
Zapewnia lepszą ochronę danych przy użyciu technologii BitLocker, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji. **
Umożliwia połączenie z komputerem, gdy jesteś w podróży dzięki funkcji Podłączanie pulpitu zdalnego.
Łączy się z siecią firmową lub szkolną za pomocą Domain Join.
Oglądaj i nagrywaj telewizję na żywo za pomocą Windows Media Center. ***

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)