Dom ProduktyKod klucza produktu systemu Windows

Klucz produktu Microsoft Windows 10 Pro Retail Key, kod aktywacyjny systemu Windows 10 Pro OEM Sticker

Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Klucz produktu Microsoft Windows 10 Pro Retail Key, kod aktywacyjny systemu Windows 10 Pro OEM Sticker

Product Key Microsoft Windows 10 Pro Retail Key , Windows 10 Pro Activation Key Code OEM Sticker
Product Key Microsoft Windows 10 Pro Retail Key , Windows 10 Pro Activation Key Code OEM Sticker Product Key Microsoft Windows 10 Pro Retail Key , Windows 10 Pro Activation Key Code OEM Sticker

Duży Obraz :  Klucz produktu Microsoft Windows 10 Pro Retail Key, kod aktywacyjny systemu Windows 10 Pro OEM Sticker

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 10 Professional Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-język Klawisz: Klucz OEM / Retail
Powierzchnia: Obszar globalny Status: W magazynie
High Light:

windows 10 product key sticker

,

windows 10 pro product key code

Klucz produktu Windows 10 Pro Kod aktywacyjny Microsoft Windows 10 Pro Kod OEM Naklejka

Opis produktu


Platforma: Pro | Wydanie: 64-bitowe


Windows Pro 10 64-bitowy angielski 1-pakietowy DSP DVD. Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start powraca w rozszerzonej formie, a my przeniesiemy Twoje przypięte aplikacje i ulubione, aby były gotowe i czekały na Ciebie. Szybko się uruchamia i wznawia, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, które pomagają zachować bezpieczeństwo, i jest przeznaczony do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, które już masz. System Windows 10 jest wyposażony w Microsoft Edge, całkowicie nową przeglądarkę, która została zbudowana w celu zapewnienia lepszych wrażeń internetowych. Zapisuj2 lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez zakłóceń i zapisuj ulubione czytniki do późniejszego dostępu. Dzięki włączonej Cortana3 masz natychmiastowy dostęp do kluczowych działań, takich jak dokonywanie rezerwacji lub czytanie recenzji - bez opuszczania strony, na której się znajdujesz. Łatwo przyciągnij do czterech aplikacji i zobacz wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu. System Windows 10 umożliwia aplikacjom świetny wygląd i pracę we wszystkich trybach, na wszystkich urządzeniach. W urządzeniach 2 w 1 ekran można zoptymalizować do pracy z dotykiem lub klawiaturą i myszą. Wymagany procesor 1 GHz lub szybszy, Wymagana pamięć 1 GB RAM dla 32-bitów; 2 GB na 64-bit, Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym, Wymagana rozdzielczość ekranu karty graficznej 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM, Wymagana łączność Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty), Inne wymagania systemowe Konto Microsoft wymagane dla niektórych funkcji. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania.

  • Windows 10 łączy system Windows, który już znasz i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo (1) umożliwiają szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby pomóc chronić przed złośliwym oprogramowaniem.
  • Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością jednoczesnego przyciągania czterech rzeczy na ekranie. Ekran się tłoczy? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym łatwym do wyświetlenia ekranie.
  • Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana, aby strona działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.
  • Microsoft Windows 10 Pro. Typ licencji: Original Equipment Manufacturer (OEM), Ilość licencji: 1 użytkownik (ów). Minimalna ilość miejsca na dysku twardym: do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym, minimalna pamięć RAM: 1 GB pamięci RAM na 32-bitowe; 2 GB dla 64-bitów, Minimalna szybkość procesora: 1 GHz. Wersja językowa: ENG, Domyślna przeglądarka: Microsoft Edge, Typ nośnika: DVD

Uwaga: OEM i OEI to to samo, co menu Start i lepsze niż kiedykolwiek, dzięki czemu można je rozbudowywać i dostosowywać.


Dołącz do swojej domeny biznesowej lub szkolnej, aby uzyskać łatwy dostęp do plików sieciowych, serwerów i drukarek


Zaloguj się za pomocą Pulpitu zdalnego i twórz maszyny wirtualne za pomocą funkcji Hyper-V, BitLocker i Enhanced


Windows 10 OEM jest pełną wersją systemu operacyjnego, a nie uaktualnieniem System operacyjny OEM nie jest obsługiwany przez Microsoft Aby uzyskać oprogramowanie Windows z pomocą techniczną zapewnianą przez Microsoft, zobacz nasz pełny pakiet Produkt „detaliczny” Microsoft zaleca, aby wszystkie pliki i programy były zabezpieczone przed instalacją


Windows 10 OEM jest przeznaczony do wstępnej instalacji na nowym komputerze i nie może być przeniesiony do innego komputera po zainstalowaniu UWAGA: Instalacja jest możliwa tylko przy użyciu czystego (pustego) komputera bez wcześniejszej wersji systemu Windows już zainstalowanego Produkt jest dostarczany w kolorze białym koperta Product Key znajduje się poniżej zdrapania etykiety Microsoft

Windows 10 Pro pozwala Twojej firmie robić wspaniałe rzeczy z dowolnego miejsca i ma wbudowaną elastyczność niezbędną do skalowania w miarę rozwoju Twojej firmy. System Windows 10 Pro ma zabezpieczenia klasy korporacyjnej, które pomagają chronić dane, a ponadto jest łatwy w konfiguracji i zarządzaniu dla wielu użytkowników. Działa na wszystkich urządzeniach, dzięki czemu możesz pozostać mobilny i bezproblemowo integruje się z Office 365 (sprzedawany oddzielnie), łącząc zespół, aby zmaksymalizować wydajność. A niedrogie, trwałe i wszechstronne urządzenia z systemem Windows 10 Pro mogą pomóc pracownikom w szybszym wykonywaniu zadań dzięki dłuższym gwarancjom i lepszemu wsparciu, które pomoże chronić Twoją inwestycję. Najważniejsze? Każdy może zrobić wszystko, jeśli ma odpowiednie narzędzia. Windows 10 Pro pozycjonuje firmę w sposób efektywny, a jednocześnie umożliwia ludziom wykonywanie wspaniałych rzeczy. Korzystanie z tego oprogramowania OEM System Builder Channel podlega warunkom licencji Microsoft OEM System Builder. To oprogramowanie jest przeznaczone do preinstalacji na nowym komputerze osobistym w celu odsprzedaży. To oprogramowanie OEM System Builder Channel wymaga asemblera do zapewnienia wsparcia użytkownika końcowego dla oprogramowania Windows i nie można go przenieść na inny komputer po jego zainstalowaniu. Aby uzyskać oprogramowanie Windows z pomocą techniczną zapewnianą przez Microsoft, zapoznaj się z naszym pełnym pakietem produktów „Retail”.

Najważniejsze funkcje systemu Windows 10 Pro:

  • Zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home z zabezpieczeniami na poziomie przedsiębiorstwa
  • Dołącz do domeny, Azure AD Join i Zasady grupy
  • Szyfrowanie BitLocker i rozszerzone
  • Nowy sklep Windows dla firm
  • Obsługa Hyper-V i maszyn wirtualnych
  • Zdalny ekran

DOBRY

Windows 10 wypełnia lukę między komputerami i tabletami, nie zrażając nikogo. Nowy system operacyjny łączy najlepsze fragmenty starych i nowych funkcji systemu Windows w spójny pakiet, korygując niemal wszystkie błędy systemu Windows 8. Proces aktualizacji jest w większości bezbolesny i bezpłatny dla większości użytkowników Windows 7 i 8.

ZŁE

Wiele nowych funkcji zostanie utraconych przez tych, którzy nie dbają o dotyk. Automatyczne, wymuszone aktualizacje mogą przeliterować kłopoty później. Funkcje Cortany są lepiej dostosowane do smartfonów.

LINIA DOLNA

Windows 10 zapewnia wyrafinowaną, znacznie ulepszoną wizję przyszłości obliczeń dzięki systemowi operacyjnemu, który jest równie dobrze w domu na tabletach i tradycyjnych komputerach - i jest to darmowa aktualizacja dla większości użytkowników.

Wymagania

Windows, serwer, oprogramowanie biurowe

Skype / Email: ritoltech@gmail.com
Numer modelu Klawisz Naklejka COA OEM Retail Box
System Windows 7 Win 7 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
System Windows 7 Win 7 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 7 Ultimate Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 8.1 Wygraj Win 8.1 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 10 Pro Win 10 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 10 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Dostępny
Windows Server Win Server2008 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Firmowy OEM Win Server 2008 R2 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Win Server 2012 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Centrum danych Win Server 2012 Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Win Server 2012 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Standardowy OEM Win Server 2016 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows SQL SQL 2012 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
SQL 2014 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Office 2010 Office 2010 Pro Dostępny Nie Nie Nie
Office 2010 Home & Business Dostępny Nie Nie Nie
Office 2011 Office 2011 Home & Business dla komputerów Mac Dostępny Nie Nie Nie
Biuro 2013 Office 2013 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Home and Student Dostępny Nie Nie Dostępny
Biuro 2013 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Office 2016 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Dom i uczeń pakietu Office 2016 Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Dom i firma Mac Dostępny Dostępny Nie Dostępny

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)