Dom ProduktyKod klucza systemu Windows 10 Pro

Kod klucza produktu dla systemu Windows 10, oryginalny klucz produktu Windows 10 Pro 64-bitowy

Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Kod klucza produktu dla systemu Windows 10, oryginalny klucz produktu Windows 10 Pro 64-bitowy

Product Key Code for Windows 10 , Windows 10 Pro Original Product Key 64 Bit
Product Key Code for Windows 10 , Windows 10 Pro Original Product Key 64 Bit Product Key Code for Windows 10 , Windows 10 Pro Original Product Key 64 Bit Product Key Code for Windows 10 , Windows 10 Pro Original Product Key 64 Bit Product Key Code for Windows 10 , Windows 10 Pro Original Product Key 64 Bit

Duży Obraz :  Kod klucza produktu dla systemu Windows 10, oryginalny klucz produktu Windows 10 Pro 64-bitowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: wygraj 10 profesjonalistów Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-Language klucz: Klucz OEM / detaliczny
Powierzchnia: Globalny obszar Status: w magazynie
High Light:

windows 10 pro 64 bit activation key

,

micrsoft windows 10 pro activation key

 

Kod klucza produktu dla systemu Windows 10, oryginalny klucz produktu Windows 10 Pro 64-bitowy

 

 

Wymagania systemowe

Jeśli chcesz uaktualnić do systemu Windows 10 na komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego potrzebujesz.Przeczytaj poniżej, aby poznać dodatkowe czynniki, które mają wpływ na możliwość aktualizacji.Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty bezpłatnej aktualizacji1, odwiedź stronę Aktualizacja systemu Windows 10, aby uzyskać szczegółowe informacje.


 


Wymagany procesor
 
Procesor 1 GHz lub szybszy
Wymagana pamięć 1 GB pamięci RAM dla wersji 32-bitowej;2 GB dla wersji 64-bitowej
Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Wymagana karta graficzna Rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa.Procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM

Wymagana łączność
 
Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Inne wymagania systemowe Do korzystania z niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft.Oglądanie dysków DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
Dodatkowe wymagania systemowe

Musisz zaakceptować załączone Warunki Licencji, również na stroniemicrosoft.com/useterms
Wymagana aktywacja • Pojedyncza licencja • W zestawie 32 i 64-bity na USB 3.0

 

 

Windows Hello wymaga specjalistycznej podświetlanej kamery na podczerwień do rozpoznawania twarzy lub czytnika linii papilarnych obsługującego Window Biometric Framework.Windows Hello z kamerą Intel® RealSense ™ (F200) wymaga aktualizacji oprogramowania do pracy na urządzeniach z systemem Windows 8.1 po uaktualnieniu do systemu Windows 10. Ta aktualizacja ma być wkrótce dostępna.

Continuum jest dostępne we wszystkich wersjach systemu Windows 10 na komputery stacjonarne po ręcznym włączaniu i wyłączaniu „trybu tabletu” za pośrednictwem Centrum akcji.Tablety i urządzenia 2 w 1 ze wskaźnikami GPIO lub te, które mają wskaźnik laptopa i tabletu, będą mogły zostać skonfigurowane tak, aby automatycznie przechodziły w „tryb tabletu”.

Continuum dla telefonów ograniczone do wybranych telefonów premium w momencie premiery.Monitor zewnętrzny musi obsługiwać wejście HDMI.Akcesoria kompatybilne z Continuum są sprzedawane oddzielnie.Dostępność i doświadczenie aplikacji różni się w zależności od urządzenia i rynku.Niektóre funkcje wymagają subskrypcji Office 365.

 

(1) Funkcje dostępne tylko w obsługiwanych grach w krajach obsługiwanych przez Xbox Live.Zobacz xbox.com/live/countries.Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 roku obsługuje grę na różnych urządzeniach;dodatkowe gry do naśladowania.Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia na raz;przesyłanie strumieniowe w trybie dla wielu graczy z Xbox One wymaga połączenia sieciowego i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane osobno);Złoto jest również wymagane do gry wieloosobowej na Xbox One.DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi.

(2) Cortana dostępna na wybranych rynkach globalnych w dniu premiery.Doświadczenie Cortany może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.

 

Wydania:

 

Wszystkie wymienione wersje mają możliwość korzystania z pakietów językowych, umożliwiających obsługę wielu języków interfejsu użytkownika.Ta funkcja była wcześniej dostępna tylko w Windows 7 Ultimate lub Enterprise, dostępne są również jednojęzyczne warianty edycji Home i Pro.

 

Dom
Windows 10 Home jest przeznaczony do użytku na komputerach PC, tabletach i komputerach 2 w 1.Zawiera wszystkie funkcje przeznaczone dla konsumentów.


Zawodowiec
Windows 10 Pro opiera się na edycji Home i dodaje funkcje niezbędne dla firm i funkcjonalnie równoważne z systemem Windows 8.1 Pro.


Pro Education
Ta edycja, która nie jest częścią początkowej oferty systemu Windows, została wprowadzona w lipcu 2016 r. Dla partnerów sprzętowych na nowych urządzeniach zakupionych ze zdyskontowaną licencją akademicką K-12.Zawiera aplikację Set Up School PCs i nie obejmuje Cortany, sugestii Sklepu Windows oraz podstawowych wskazówek i sztuczek systemu Windows 10.


Przedsiębiorstwo
Windows 10 Enterprise zapewnia wszystkie funkcje systemu Windows 10 Pro, z dodatkowymi funkcjami wspomagającymi organizacje działające w branży IT i jest funkcjonalnym odpowiednikiem systemu Windows 8.1 Enterprise.


Enterprise LTSB
Windows 10 Enterprise Long Term Servicing Branch (LTSB) jest podobny do Windows 10 Enterprise, ale nie obejmuje Cortany, Windows Store, przeglądarki Edge, przeglądarki zdjęć i wersji kalkulatora UWP (zastąpionej wersją klasyczną) i nie otrzyma żadnej funkcji aktualizacje, daje firmom większą kontrolę nad procesem aktualizacji.W systemie Windows 10 Enterprise N LTSB brakuje również tych samych składników, których nie ma w innych wariantach N (patrz poniżej) i jest to najbardziej okrojona wersja systemu Windows 10 dostępna.


Edukacja
Windows 10 Education zapewnia wszystkie funkcje systemu Windows 10 Enterprise (z wyjątkiem Cortany), przeznaczone do użytku w szkołach, na uczelniach i na uniwersytetach.Jest dostępny w ramach licencjonowania zbiorowego Microsoft Academic.


mobilny
Windows 10 Mobile jest przeznaczony dla smartfonów i małych tabletów.Zawiera wszystkie podstawowe funkcje konsumenckie, w tym funkcję Continuum.Jest de facto następcą Windows Phone 8.1 i Windows RT.


Mobilne przedsiębiorstwo
Windows 10 Mobile Enterprise zapewnia wszystkie funkcje systemu Windows 10 Mobile, z dodatkowymi funkcjami wspomagającymi organizacje IT, w sposób podobny do systemu Windows 10 Enterprise, ale zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych.

 

Podobnie jak w przypadku wszystkich wersji systemu Windows od XP, wszystkie wersje systemu Windows 10 dla sprzętu komputerowego mają odmiany „N” i „KN” w Europie i Korei Południowej, które wykluczają pewne dołączone funkcje multimedialne, w tym odtwarzacze multimedialne i powiązane komponenty, w celu zachowania zgodności z przepisami antymonopolowymi orzeczenia.Pakiet „Media Feature Pack” można pobrać i zainstalować w celu przywrócenia tych funkcji. Podobnie jak w przypadku systemu Windows 8.1, dla producentów OEM dostępna jest obniżona cena „Windows 10 with Bing” SKU;jest dotowany dzięki ustawieniu wyszukiwarki Bing firmy Microsoft jako domyślnej, której producenci OEM nie mogą zmienić na inną wyszukiwarkę.Jest przeznaczony przede wszystkim dla tanich urządzeń i poza tym jest identyczny z systemem Windows 10 Home.

 

Poznaj różne wersje systemu Windows 10:

 

 

Windows 10 Home vs Windows 10 Pro: co je łączy?

 

Dla większości użytkowników różnice między Windows 10 Home i Pro będą znikome, ponieważ oba zapewniają prawie wszystko, czego potrzebują do codziennej pracy z komputerem.Główne różnice dotyczą użytkowników biznesowych.

 

Wszystkie wersje systemu Windows 10 są dostarczane z Cortaną, wirtualnym asystentem firmy Microsoft, który może tworzyć wpisy kalendarza, dyktować, otwierać aplikacje i pliki lokalne, przeszukiwać Internet i udzielać wskazówek, a wszystko to za pomocą poleceń głosowych na komputerze.Ta funkcja może stać się kluczowa w przyszłości, ponieważ Microsoft ogłosił niedawno nadchodzące wydanie aplikacji Cortana na telefony z Androidem i iOS, wraz z pełną integracją, którą cieszy się z Windows Phone.Tutaj możesz przeczytać, jak korzystać z Cortany w systemie Windows 10.

 

Przeglądarka Microsoft Edge jest również dostępna w obu wersjach.To zerwanie z Internet Explorerem jest interesujące, a Edge z pewnością ma wystarczająco dużo funkcji, aby uczynić go godnym przeciwnikiem Chrome, Firefox i Opera.Nowa oferta jest dostarczana w komplecie z uproszczonym trybem czytania do porządkowania artykułów online, listą do czytania w stylu Instapaper / Pocket do zapisywania artykułów, których nie masz czasu na przeczytanie w tym miejscu, a także możliwość dodawania adnotacji i udostępniania stron internetowych.Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym korzystania z przeglądarki Edge w systemie Windows 10

 

Ponieważ Windows kontynuuje swoją podróż w przyszłość kompatybilną z dotykiem, Microsoft dokonał pewnych znaczących zmian w interfejsie użytkownika zarówno w wersji Home, jak i Pro.Zniknął apodyktyczny i często mylący układ dotykowy systemu Windows 8, który został zastąpiony nowoczesnym podejściem do pulpitu systemu Windows 7.Nie oznacza to, że dotyk został pozostawiony w tyle;zamiast tego system Windows może teraz wykryć typ używanego sprzętu i zaoferować odpowiedni interfejs.Ta funkcja nosi nazwę Continuum i powinna uczynić nowy system Windows znacznie bardziej atrakcyjnym dla większości użytkowników, z których większość nie posiada laptopa z ekranem dotykowym ani tabletu z systemem Windows.

 

Mile widzianym dodatkiem do systemu Windows 10 jest w pełni zintegrowana wersja Virtual Desktops.Ta funkcja była dostępna w poprzednich wersjach systemu Windows, ale zawsze wymagała dodatkowego oprogramowania, aby ją uruchomić.Teraz możesz bardzo łatwo tworzyć różne obszary robocze na swoim komputerze dzięki nowej opcji widoku zadań.Możesz także przeciągać i upuszczać otwarte aplikacje na różne komputery stacjonarne, dzięki czemu cały proces jest płynny, szybki i prosty.Aby dowiedzieć się więcej o tej przydatnej funkcji, przeczytaj nasz przewodnik Jak korzystać z wirtualnych pulpitów w systemie Windows 10.

 

Inną główną aktualizacją do systemu Windows, którą można znaleźć zarówno w wersji Home, jak i Pro, są aplikacje uniwersalne.Pomysł jest prosty, w którym każda uniwersalna aplikacja kupiona w Sklepie Windows będzie działać na dowolnym urządzeniu, czy to na komputerze, tablecie, telefonie, czy nawet na Xbox One.Możesz przeczytać nasze Jak korzystać z aplikacji uniwersalnej w systemie Windows 10, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak naprawdę działają te nowe aplikacje.

 

 

Wszystkie wersje biznesowe systemu Windows 10 mają następujące funkcje:

 

1.Zaufany rozruch systemu Windows

Windows 10 zamyka ścieżki, które pozwalają na ukrycie się złośliwego oprogramowania, rozpoczynając zanim zrobi to złośliwe oprogramowanie.Zaufany rozruch systemu Windows, używany w połączeniu z UEFI Secure Boot, pomaga upewnić się, że komputer uruchamia się bezpiecznie i tylko zaufane oprogramowanie może działać podczas uruchamiania.

 

2.Windows Hello4

Windows Hello4 to wygodna alternatywa dla haseł klasy korporacyjnej, zaprojektowana z myślą o dzisiejszym świecie przede wszystkim mobilnym.Wykorzystuje naturalny (biometryczny) lub znany (PIN) sposób weryfikacji tożsamości użytkownika przy użyciu urządzeń, które już posiadają.Nie wymaga dodatkowego sprzętu zewnętrznego, takiego jak karta inteligentna i / lub infrastruktura.

 

3. BitLocker5

BitLocker5 i BitLocker to Go szyfrują dane na Twoim urządzeniu, a nawet na dysku USB, dzięki czemu jesteś lepiej chroniony.

 

4. Ochrona informacji systemu Windows 6

Windows Information Protection6 (WIP) ułatwia ochronę danych biznesowych.WIP zapewnia użytkownikom i aplikacjom dostęp do chronionych danych w oparciu o zdefiniowane przez Ciebie zasady.Możesz więc pomóc chronić dane w każdym miejscu, w którym się znajdują, na Twoich urządzeniach - bez wpływu na wygodę użytkownika.

 

5. Dostęp warunkowy 7

Usługa w chmurze Windows Device Health Attestation używana we współpracy z systemem zarządzania, takim jak Microsoft Intune8, może zapewniać usługi dostępu warunkowego, które pomagają zapobiegać uzyskiwaniu dostępu do zasobów firmowych przez niewiarygodne urządzenia.

 
Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest odpowiedni dla Ciebie?
 
Windows 10 Home i Pro są wreszcie dostępne i są pełne wspaniałych funkcji.Windows 10 Home obejmuje powrót menu Start, Cortany, trybu oszczędzania baterii, szyfrowania urządzeń, wirtualizacji, Microsoft Edge i wielu innych.Doskonały wybór na komputer w domu.


Windows 10 Pro zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i zabezpieczające.Windows 10 Pro jest wyposażony w funkcję zarządzania zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, funkcji Bitlocker, pulpitu zdalnego i usługi Microsoft Passport.Idealny wybór Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę lub szukasz zaawansowanych zabezpieczeń.
 
Dodatkowe ważne informacje
 
Aby zainstalować system Windows 10 Pro OEM, musisz wykonać CZYSTĄ INSTALACJĘ.Jeśli nie chcesz wykonywać czystej instalacji, lepszym wyborem jest Windows 10 Retail.


Czysta instalacja wymaga sformatowania dysku twardego podczas procesu instalacji (utracisz wszystkie dane na dysku twardym).


Nie można przeprowadzić aktualizacji ze starszego systemu operacyjnego.Możesz jednak utworzyć partycję na dysku twardym, aby tworzyć kopie zapasowe plików i programów.


Konieczne będzie również utworzenie nośnika instalacyjnego z napędem DVD lub USB.Wskazówki, jak przeprowadzić czystą instalację i utworzyć nośnik instalacyjny, zostaną wysłane wraz z zamówieniem.


Windows 10 Pro OEM można zainstalować tylko raz na jednym komputerze.
 
Jak utworzyć rozruchowy dysk USB dla systemu Windows 10?
 
Windows 10 ma zostać wydany jeszcze w tym miesiącu.System operacyjny będzie dostępny na dyskach flash, jednak jeśli chcesz utworzyć własny rozruchowy dysk USB dla systemu Windows 10, możesz to zrobić dość łatwo.Oto jak:
 
Łatwa droga
 
Zawsze istnieje „łatwy sposób” wykonywania czynności w systemie Windows przy użyciu jakiegoś oprogramowania.Tworzenie rozruchowego dysku USB jest również dość łatwe - oto jak to zrobić:

Po otwarciu interfejsu użytkownika oprogramowania podłącz USB
Następnie poszukaj opcji „Utwórz rozruchowy dysk USB” iz listy rozwijanej wybierz obraz ISO
Następnie kliknij przycisk obok listy rozwijanej i wybierz system Windows 10 ISO, który chcesz zainstalować
Na koniec kliknij „Start” i poczekaj, aż oprogramowanie utworzy rozruchowy dysk USB.
To prawie wszystko.Masz teraz rozruchowy dysk USB, po prostu podłącz go do urządzenia i upewnij się, że system BIOS jest skonfigurowany, a teraz powinieneś być w stanie łatwo zainstalować system Windows 10 za pomocą właśnie utworzonego rozruchowego dysku USB.
 
Trudna droga
 
Jeśli nie chcesz używać żadnego oprogramowania, istnieje inny sposób utworzenia rozruchowego dysku USB, ale jest to nieco trudniejsze.Oto jak to zrobić:
Najpierw upewnij się, że dysk USB jest podłączony


Wyszukaj i otwórz wiersz polecenia jako administrator
Następnie musisz otworzyć narzędzie do zarządzania dyskami za pomocą CMD (Wiersz polecenia) - w tym celu wpisz diskpart i naciśnij Enter
Następnie będziesz musiał wyświetlić podłączone dyski, które są dostępne - w tym celu wpisz dysk z listą i naciśnij Enter
Następnie musisz wybrać dysk USB - aby to zrobić, wpisz wybierz dysk # i naciśnij Enter - będziesz musiał zastąpić # numerem dysku
Następnie musisz wyczyścić dysk USB - w tym celu wpisz clean i naciśnij enter
Następnie musisz utworzyć partycję rozruchową - wpisz utwórz partycję podstawową i naciśnij Enter
Będziesz teraz musiał wybrać właśnie utworzoną partycję.Aby to zrobić, wpisz wybierz partycję 1.


Następnie wpisz active i naciśnij enter
Następnie musisz sformatować dysk USB - po prostu wpisz format fs = fat32 i naciśnij Enter
Będziesz teraz musiał przypisać literę do dysku USB, aby to zrobić, po prostu wpisz przypisanie
Na koniec skopiuj wszystkie pliki systemu Windows 10 i wklej je na dysk USB.(Możesz skopiować pliki, wyodrębniając plik ISO lub skopiować go z dysku systemu Windows 10).


Otóż ​​to!Właśnie ręcznie utworzyłeś rozruchowy dysk USB z systemem Windows 10 i jest on gotowy do zainstalowania systemu Windows 10 na Twoim urządzeniu.
 
Szczerze mówiąc, utworzenie rozruchowego dysku USB jest dość łatwe. Jeśli nie jesteś ekspertem, radzę postępować zgodnie z prostym sposobem tworzenia rozruchowego dysku USB - jednak jeśli jesteś ekspertem, po prostu podążaj twardym sposobem tworzenia rozruchowego dysku USB i unikaj używania wszelkiego rodzaju oprogramowania.
 
 

 

 

Kod klucza produktu dla systemu Windows 10, oryginalny klucz produktu Windows 10 Pro 64-bitowy 0

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)