Dom ProduktyWindows 10 Pro OEM

Windows 10 Pro OEM 32-bitowy

Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Windows 10 Pro OEM 32-bitowy

Windows 10 Pro OEM 32 Bit
Windows 10 Pro OEM 32 Bit Windows 10 Pro OEM 32 Bit Windows 10 Pro OEM 32 Bit Windows 10 Pro OEM 32 Bit

Duży Obraz :  Windows 10 Pro OEM 32-bitowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Portoryko / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Retail / OEM box
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 tygodniowo
Szczegółowy opis produktu
Wersja: wygraj 10 profesjonalnych OEM Język: Angielski francuski włoski rosyjski polski japoński koreański
Podanie: 1 szt. Na 1 klucz klucz: Klucz Oem
gwarancja: Aktywacja online na stałe na całym świecie Status: w magazynie
Paczka zawiera: DVD i naklejka na klucze Pakiet: Pakiet fabrycznie zapieczętowany
High Light:

Windows 10 Pro OEM 32 Bit

,

Windows 10 Pro OEM 64 Bit

,

Windows 10 Pro Pack 2004 Version

 

Angielski Francuski Włoski Rosyjski Polski Japoński Język Koreański Dostępny Windows 10 Pro OEM 32-bitowa 64-bitowa wersja 2004

 

Funkcja

 

Obejmuje wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home
Dołączanie do domeny, dołączanie do usługi Azure AD i zasady grupy
BitLocker i ulepszone szyfrowanie
Nowy Sklep Windows dla firm
Wsparcie dla Hyper-V i maszyn wirtualnych
Zdalny ekran
Dysk PC

 

Wymagania systemowe

 

Edytor 1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
Baran 2 GB dla wersji 64-bitowej
Miejsce na dysku twardym 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
  • Cortana jest obecnie dostępna tylko w systemie Windows 10 w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chinach, Francji, Włoszech, Niemczech i Hiszpanii.

  • Do przeprowadzenia aktualizacji wymagane jest połączenie internetowe.Windows 10 to duży plik o wielkości około 3 GB i mogą obowiązywać opłaty za dostęp do Internetu (ISP).

  • Możliwość aktualizacji urządzenia obejmuje czynniki wykraczające poza specyfikację systemu.Obejmuje to obsługę sterowników i oprogramowania układowego, zgodność aplikacji i obsługę funkcji, niezależnie od tego, czy urządzenie spełnia minimalne wymagania systemowe dla systemu Windows 10.

  • Jeśli aplikacja chroniąca przed złośliwym oprogramowaniem jest zgodna i aktualna, aplikacja zostanie zachowana podczas aktualizacji do systemu Windows 10

  • Gadżety pulpitu systemu Windows 7 zostaną usunięte w ramach instalacji systemu Windows 10.

  • Liczba aplikacji, które można przyciągnąć, będzie zależeć od minimalnej rozdzielczości aplikacji.

  • Aby korzystać z dotyku, potrzebujesz tabletu lub monitora obsługującego wielodotyk.

  • Do korzystania z niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft.

  • Niektóre gry i programy mogą wymagać karty graficznej zgodnej z DirectX 10 lub nowszym w celu uzyskania optymalnej wydajności.

Windows 10 Pro


Korzystanie z tego oprogramowania OEM System Builder Channel podlega warunkom licencji Microsoft OEM System Builder.To oprogramowanie jest przeznaczone do wstępnej instalacji na nowym komputerze osobistym w celu odsprzedaży.To oprogramowanie OEM System Builder Channel wymaga, aby asembler zapewnił użytkownikom końcowym obsługę oprogramowania Windows i nie można go przenieść na inny komputer po zainstalowaniu.Aby nabyć oprogramowanie Windows z pomocą techniczną firmy Microsoft, zapoznaj się z naszą pełną ofertą produktów „Retail”.


Odpowiedni dla biznesu


Możesz połączyć się ze swoją domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i nie tylko.Zyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker, aby chronić swoje dane za pomocą szyfrowania i zarządzania zabezpieczeniami.Windows 10 umożliwia logowanie za pomocą funkcji Remote Pulpit do logowania się i korzystania z Pro PC w domu lub w podróży Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne z Hyper-V, abyś mógł uruchomić więcej niż jeden system operacyjny w tym samym czasie na tym samym komputerze.


Spraw, by sieć działała tak, jak Ty


Microsoft Edge pozwala szybko przejść od przeglądania do działania.Pisz lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez rozpraszania się i zapisuj swoje ulubione lektury, aby mieć do nich wygodny dostęp później.Dzięki włączonej Cortanie możesz wyróżnić nieznany termin, aby uzyskać kontekstowe wyjaśnienie, które nie zabierze Cię z miejsca, w którym się znajdujesz.


Wielozadaniowość pomaga szybciej osiągnąć „gotowe”


Zrób to szybciej, lepiej zarządzając swoim pulpitem.Zrób do czterech rzeczy na jednym ekranie w tym samym czasie i twórz wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu, na przykład aplikacje Office do pracy i gry do zabawy.


To najbardziej osobisty system Windows


Cortana działa przez cały dzień i na Twoich urządzeniach, pomagając Ci w załatwianiu spraw.Dzięki zdobywaniu coraz większej wiedzy Cortana staje się dla Ciebie bardziej osobista i przydatna.Cortany świetnie sprawdzają się również w przypomnieniach, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu mniej zapomnisz i możesz zrobić więcej.


Każde urządzenie może przenosić zawartość, ale tylko system Windows zapewnia prawdziwie osobiste wrażenia.Dzięki Windows Hello urządzenie uwierzytelnia i rozpoznaje Cię na podstawie Twojej obecności, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo, wygodę, a nawet przyjazne powitanie.

 

 

Windows, który znasz, tylko lepszy
Windows 10 wydaje się znajomy, więc od samego początku możesz zrobić więcej.Menu Start powraca z miejscem na przypięcie ulubionych aplikacji.A prosta nawigacja oznacza, że ​​nie musisz poświęcać dużo czasu na naukę niczego nowego.

Zawsze na czasie
Nie musisz się zastanawiać, czy masz najnowsze funkcje lub aktualizacje zabezpieczeń.System Windows automatycznie dostarcza aktualizacje bezpośrednio do urządzenia, gdy są gotowe.

Cortana cię wspiera
Cortana to Twój prawdziwie osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich Twoich urządzeniach, pomagając w załatwianiu spraw.

Rządzić siecią
Microsoft Edge to zupełnie nowa przeglądarka stworzona z myślą o lepszym korzystaniu z Internetu.Możesz pisać bezpośrednio na stronach internetowych z komputera, czytać artykuły bez rozpraszania uwagi i zapisywać ulubione do czytania później offline.

Przenieś swoją grę dalej
Dzięki Xbox w systemie Windows możesz grać i łączyć się ze swoimi grami i znajomymi.Wszędzie.

Aplikacje uniwersalne, w tym Office
Sklep w systemie Windows 10 to kompleksowe rozwiązanie dla setek tysięcy aplikacji, w tym gier, muzyki, wideo, a także nowej wersji pakietu Office.

 

 

Windows 10 Pro OEM 32-bitowy 0
Windows 10 Pro OEM 32-bitowy 1
 

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)