Dom ProduktyWindows 10 Pro OEMProfesjonalna wersja Windows 10 Pro OEM Full DVD dla systemu komputerowego
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Profesjonalna wersja Windows 10 Pro OEM Full DVD dla systemu komputerowego

Professional Windows 10 Pro OEM Full DVD Version For Computer System
Professional Windows 10 Pro OEM Full DVD Version For Computer System

Duży Obraz :  Profesjonalna wersja Windows 10 Pro OEM Full DVD dla systemu komputerowego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Niemcy / Turcja / Puerto Rico / Singapur / HK / Egipt
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: FQC-08929 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Standardowe opakowanie OEM
Czas dostawy: 24 godziny po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Wygraj 10 Pro OEM 64-bitowy pakiet System Builder DVD 1 Pack Angielski / Portugalski / Włoski / Pols Gwarancja: 100% autentyczności aktywacji
Aktywacja: 100% aktywacja online na całym świecie Język: Włoski / Francuski / Angielski / Portugalski / Dostosuj
Gwarancja: Ważny na całe życie aplikacji: Obszar globalny / międzynarodowy
materiał: Wydrukowany / Pakiet / DVD OEM Przykładowy lub próbny rozkaz: Akceptowane
High Light:

windows 10 pro pack

,

microsoft windows 10 professional oem key

OEM English Windows 10 Professional Pełna wersja DVD dla systemu komputerowego, Windows 10 Pro Pack

Windows Hello wymaga wyspecjalizowanej podświetlanej kamery na podczerwień do rozpoznawania twarzy lub czytnika odcisków palców, który obsługuje Window Biometric Framework. Windows Hello z kamerą Intel® RealSense ™ (F200) wymaga aktualizacji oprogramowania do pracy na urządzeniach z systemem Windows 8.1 po uaktualnieniu do systemu Windows 10. Ta aktualizacja ma być wkrótce dostępna.

Continuum jest dostępne we wszystkich wersjach desktopowych Windows 10, ręcznie włączając i wyłączając tryb tabletu w Centrum akcji. Tablety i 2-w-1 ze wskaźnikami GPIO lub te, które mają wskaźnik laptopa i tabletu będą mogły być skonfigurowane tak, aby automatycznie wchodziły w tryb tabletu.

Kontinuum na telefony ograniczone do wybranych telefonów premium w momencie premiery. Zewnętrzny monitor musi obsługiwać wejście HDMI. Akcesoria kompatybilne z Continuum sprzedawane oddzielnie. Dostępność aplikacji i doświadczenie różnią się w zależności od urządzenia i rynku. Dla niektórych funkcji wymagana jest subskrypcja usługi Office 365.

(1) Funkcje dostępne tylko w obsługiwanych grach w krajach obsługiwanych przez Xbox Live. Zobacz xbox.com/live/countries. Ograniczona liczba gier dostępnych w 2015 r. Obsługuje grę między urządzeniami; dodatkowe gry do naśladowania. Przesyłaj strumieniowo do jednego urządzenia naraz; przesyłanie strumieniowe z multiplayer z Xbox One wymaga połączenia sieciowego i członkostwa Xbox Live Gold (sprzedawane oddzielnie); Złoto wymagane również do gry wieloosobowej na Xbox One. DirectX 12 jest dostępny tylko z obsługiwanymi grami i układami graficznymi.

(2) Cortana dostępna na wybranych rynkach globalnych w momencie premiery. Doświadczenie Cortany może się różnić w zależności od regionu i urządzenia.

Dodatkowe ważne informacje
Aby zainstalować Windows 10 Pro OEM, musisz wykonać CZYSTĄ INSTALACJĘ. Jeśli nie chcesz wykonywać czystej instalacji, Windows 10 Retail jest lepszym wyborem.
Czysta instalacja wymaga sformatowania dysku twardego podczas procesu instalacji (wszystkie dane zostaną utracone na dysku twardym).
Nie można uaktualnić ze starszego systemu operacyjnego. Możesz jednak utworzyć partycję na dysku twardym, aby utworzyć kopię zapasową plików i programów.
Konieczne będzie również utworzenie nośnika instalacyjnego z dyskiem DVD lub USB. Wskazówki dotyczące sposobu czystej instalacji i tworzenia nośników instalacyjnych zostaną wysłane wraz z zamówieniem.
Windows 10 Pro OEM można zainstalować tylko raz na jednym komputerze.

Wymagania
Jeśli chcesz uaktualnić do Windows 10 na swoim komputerze lub tablecie, oto minimalny sprzęt, którego potrzebujesz. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej o dodatkowych czynnikach, które wpływają na możliwość aktualizacji. Aby uzyskać więcej informacji o bezpłatnej ofercie aktualizacji1, odwiedź stronę Uaktualnienie systemu Windows 10, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Wymagany procesor: procesor 1 GHz lub szybszy
 • Wymagana pamięć: 1 GB pamięci RAM dla 32-bitów; 2 GB na 64-bit
 • Wymagane miejsce na dysku twardym: do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • Wymagana karta wideo: rozdzielczość ekranu 800 x 600 lub wyższa. DirectX? 9 procesor graficzny ze sterownikiem WDDM
 • Wymagana łączność: dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
 • Inne wymagania systemowe: do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
 • Dodatkowe wymagania systemowe: wymagana aktywacja • Pojedyncza licencja • 32 i 64 bity w zestawie USB 3.0

cechy produktu

Łączy to zalety systemu Windows 8 z systemem Windows 7.
Miliony ludzi już używa Windows 10. Program Insider dla Windows to globalna społeczność fanów, którzy kochają Windows i chcą pomóc go ulepszyć. Znawcy widzą system operacyjny na najwcześniejszych etapach i odgrywają rolę w jego kształtowaniu. Ich opinie przyczyniły się do powstania najlepszego systemu Windows.
Dowiedz się więcej o byciu częścią społeczności Windows Insider.

O. Tak to się robi
B. Spraw, aby sieć działała tak jak ty
Microsoft Edge pozwala szybko przejść od przeglądania do działania. Pisz1 lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez zakłóceń i zapisuj swoje ulubione odczyty w celu późniejszego wygodnego dostępu.

C. Wielozadaniowość pomaga szybciej „zrobić”
Szybsze wykonywanie zadań dzięki lepszemu zarządzaniu pulpitem. Zrób jednocześnie do czterech rzeczy na jednym ekranie i twórz wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu, np. Aplikacje biurowe do pracy i gry do zabawy.
Ten system Windows zdecydowanie usunie inne wersje systemu Windows z wody.

D. Cortana ma twoje plecy
Cortana, osobisty asystent cyfrowy Microsoftu, jest dostępny na komputerze i tablecie po raz pierwszy w systemie Windows 10.
Cortana uczy się Twoich preferencji, aby zapewnić odpowiednie rekomendacje, szybki dostęp do informacji i ważne przypomnienia. Interakcja jest naturalna i łatwa dzięki rozmowie lub pisaniu, z zaawansowanymi funkcjami do kontroli Cortany w celu zwiększenia wiarygodności i przejrzystości.

E. Elastyczność pracy, jak chcesz
Nowy Sklep Windows to jedno miejsce dla wszystkich Twoich ulubionych
Przedstawiamy nowy sklep Windows, ujednolicone zakupy w każdym urządzeniu z systemem Windows 10. Przeglądaj sklep na swoim komputerze, tablecie lub telefonie i łatwo pobierz świetną darmową i płatną zawartość cyfrową, w tym aplikacje, gry, muzykę, filmy i programy telewizyjne.

F. Xbox zbliża się do Windows
Największe franczyzy Xbox i najlepsze Xbox Live pojawią się w systemie Windows 10. Rozpocznij nagrywanie w kilka sekund, konkuruj z konsolami i przesyłaj strumieniowo gry z Xbox One do dowolnego komputera z systemem Windows 10 w domu.
Sortowanie osiągnięć, które masz już na górze strony, było bardzo inteligentne
Świetne wbudowane aplikacje, które działają na wszystkich urządzeniach
Windows 10 jest wyposażony we wspaniałe wbudowane aplikacje4, takie jak mapy, zdjęcia, poczta i kalendarz, muzyka, filmy i telewizja. Te aplikacje używają OneDrive do tworzenia kopii zapasowych danych i płynnej synchronizacji na urządzeniach z systemem Windows 10, dzięki czemu nigdy nie jesteś daleko od tego, czego potrzebujesz.


G. Płytka aplikacji dla map
Mapy
Zdjęcia
Poczta
Muzyka
Filmy i telewizja
OneDrive

H. Najlepszy ekran to zawsze ten, na którym jesteś
Windows 10 pozwala aplikacjom wyglądać i działać świetnie we wszystkich trybach, na wszystkich komputerach i tabletach dotykowych.5
Przedstawiamy pierwszy smartfon o mocy podobnej do komputera
Połącz się z monitorem, myszą i klawiaturą, aby korzystać z telefonu z systemem Windows 10 jak z komputera PC, aby robić rzeczy lub wyświetlać na większym ekranie w celu wielkiej rozrywki.

Uwaga: Continuum dla telefonów będzie wkrótce dostępne w wybranych nowych telefonach premium.
Korzystaj z urządzenia, jak chcesz
Dotknij, wpisz, napisz lub mów: wybór należy do ciebie, więc możesz użyć tego, co działa najlepiej dla tego, co robisz.

Wyświetlaj swoje aplikacje i treści pięknie na każdym urządzeniu. Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows optymalizuje twoje wrażenia na Twoją aktywność i urządzenie. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy. Możesz nawet zmienić tryb tabletu na pulpit w dowolnym momencie - ekran zapewni Ci płynne przejście i piękny wyświetlacz.

I. Wbudowana ochrona Twojej firmy
System Windows 10 pomaga chronić dane i urządzenia z elastycznością i kontrolą, dzięki czemu Twoja firma nie przegapi rytmu, nawet jeśli zdarzy się nieoczekiwana sytuacja.
Pomóż chronić swoje dane - nawet jeśli zgubisz urządzenie - dzięki szyfrowaniu plików i dysków. Wyjdź poza hasła dzięki uwierzytelnianiu biometrycznemu, a odpocznij łatwiej dzięki ulepszeniom anty-phishingowym i anty-malware.
Dzięki funkcjom takim jak Windows Hello i Microsoft Passport, Microsoft ułatwia stosowanie biometrii i uwierzytelniania wieloczynnikowego, zapewniając przyjazny dla użytkownika sposób na odejście od haseł raz na zawsze.

J. Wbudowana ochrona dla Twojej firmy
Windows 10 jest przeznaczony dla dzisiejszego świata biznesu - gdzie mobilność jest najważniejsza. Użyj go do swoich nowoczesnych cienkich i lekkich notebooków i 2-w-1, które konwertują z tabletów na laptopy, na lekkie tablety i do telefonów.

K. Pomaga dostosować się do wzrostu
Technologia powinna obniżyć koszty i umożliwić rozwój biznesu - nie ograniczać możliwości wyboru. W systemie Windows 10 możesz uruchamiać swoje aplikacje na miejscu, w chmurze lub w obu urządzeniach, które najlepiej odpowiadają Twojej firmie.
Użyj istniejącej domeny lub przejdź do pojedynczego logowania w systemie Windows, Office 365, OneDrive, Sklepie Windows i innych. Korzystaj z Business Store, aby kupować i zarządzać aplikacjami Windows, które można zintegrować z istniejącymi rozwiązaniami do zarządzania urządzeniami w celu uproszczenia zarządzania.

L. Połącz się z kolegami i klientami
Uzyskaj korzyści produktywnego zespołu, który może współpracować - z dowolnego miejsca, w którym chce pracować. Edytuj dokumenty razem, rozmawiaj online, korzystaj z usług w chmurze i aplikacji Windows Store.
Nie musisz być podłączony, aby być produktywnym. Pracuj z lokalnymi aplikacjami i zapisuj pliki krytyczne dla Twojej firmy na lokalnym dysku - a następnie upewnij się, że zsynchronizują się z chmurą, gdy ponownie się połączysz. W końcu nie musisz być zawsze połączony, aby wykonać swoją pracę.

M. Menu Start jest z powrotem i lepsze niż kiedykolwiek, dzięki czemu można go rozszerzać i dostosowywać.
Pisz lub pisz bezpośrednio na stronach internetowych i łatwo udostępniaj znaczniki znajomym.
Dołącz do swojej domeny biznesowej lub szkolnej, aby uzyskać łatwy dostęp do plików sieciowych, serwerów i drukarek.
Zwiększone bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu i ochronie danych BitLocker.
Zaloguj się za pomocą Pulpitu zdalnego i utwórz maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V.

Dostawa i gwarancja:

 • Towary zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
 • 100% Oryginalny klucz produktu Windows 10 Pro.
 • Aktywuj wersję 32- i 64-bitową.
 • Obsługuje wszystkie wersje językowe, w tym angielski, niemiecki, japoński, francuski, chiński, portugalski, hiszpański i tak dalej.
 • Obsługa Microsoft Online Update.
 • Jeden klucz do jednego komputera. Po ponownym zainstalowaniu systemów operacyjnych lub aplikacji na tym samym komputerze można użyć tego samego klucza, aby ponownie aktywować.
 • Tylko dla wersji oryginalnej. Nie dla wersji Trail, OEM, Beta i Non-Genuine.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)