Dom ProduktyKod klucza produktu systemu WindowsAktywacja online Kod klucza produktu Windows, 32-bitowy / 64-bitowy kod Windows 7 Professional Key
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Aktywacja online Kod klucza produktu Windows, 32-bitowy / 64-bitowy kod Windows 7 Professional Key

Online Activation Windows Product Key Code , 32 Bit / 64 Bit Windows 7 Professional Key Code
Online Activation Windows Product Key Code , 32 Bit / 64 Bit Windows 7 Professional Key Code Online Activation Windows Product Key Code , 32 Bit / 64 Bit Windows 7 Professional Key Code

Duży Obraz :  Aktywacja online Kod klucza produktu Windows, 32-bitowy / 64-bitowy kod Windows 7 Professional Key

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Niemcy / Turcja / Puerto Rico / Singapur / HK / Egipt
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificated
Numer modelu: Windows 7 Professional Key Code

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Box
Czas dostawy: 1 do 2 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, karta kredytowa
Możliwość Supply: 20000 miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Nazwa: Windows 7 Professional Key Code Typ klucza: Nowy klucz OEM
System operacyjny: Microsoft Windows 7 (32 i 64 bity) Język: Obsługa wszystkich języków
Garnitury dla: 1 Użytkownik / 1 urządzenie Stosuje się do: Laptop / Desktop
Aktywacja: Aktywacja online Zamówienie próbne: Obsługuje
High Light:

windows 10 pro product key code

,

windows 7 home premium activation key

Microsoft Windows 7 Professional 32-bitowy 64-bitowy kod Windows 7 Professional Key

Opis produktu


Dzięki Windows 7 Professional mniej ścian stoi pomiędzy tobą a Twoim sukcesem. Możesz uruchomić wiele programów zwiększających wydajność systemu Windows XP w trybie Windows XP i łatwo odzyskać dane dzięki automatycznym kopiom zapasowym w sieci domowej lub firmowej. Możesz także połączyć się z sieciami firmowymi bez wysiłku i bezpieczniej dzięki Domain Join. Dzięki wszystkim ekscytującym funkcjom rozrywkowym systemu Windows Home Premium jest doskonałym wyborem dla domu i biznesu. Potrzebujesz korzystać z wielu języków na swoim komputerze lub chronić swoje dane dzięki ulepszonym zabezpieczeniom BitLocker? Uzyskaj Windows 7 Ultimate.


Więcej pracy, więcej zabawy i wiele więcej pomiędzy.


Łatwo zarządzaj wieloma otwartymi programami, dokumentami i oknami przeglądarki za pomocą miniatur i pełnoekranowych podglądów otwartych okien.


Za pomocą przyciągania możesz rozmieścić dwa okna obok siebie, przeciągając je po przeciwnych stronach ekranu.


Otwórz pliki, których używasz regularnie, za pomocą zaledwie dwóch kliknięć z listami szybkiego dostępu na ulepszonym pasku zadań.

Opis produktu:

Windows 7 to system operacyjny wydany przez Microsoft w lipcu 2009 r. Stabilna wersja i pierwszy dodatek Service Pack pojawił się ponad rok później, w lutym 2011 r. Windows 7 nie jest najnowszym systemem operacyjnym Microsoftu, ponieważ Windows 8 został wydany w 2012. Windows 7 zdołał niedawno przekroczyć udział w rynku Windows XP, a od 2012 r. Posiadał ponad 44 procent rynku.

Windows 7 jest ogólnie uznawany za najlepszy obecnie system operacyjny wydany przez Microsoft. Oba systemy Windows 8 i Windows Vista wzbudziły wiele kontrowersji związanych z dużymi zmianami w systemie. W szczególności Windows 8 jest uważany za przyzwoity system nękany przez straszny interfejs użytkownika, zwany Metro.

Windows 7 dokonał wielkich ulepszeń w zakresie bezpieczeństwa i wydajności oprogramowania w stosunku do XP i Vista. Windows 7 obsługuje także elastyczny 64-bitowy system, który może niemal bezproblemowo uruchamiać programy 32-bitowe bez przeskakiwania przez obręcze innych systemów operacyjnych, takich jak Linux. Zazwyczaj zaleca się, aby klienci czekali, aż przynajmniej jeden dodatek Service Pack zostanie wydany przed przejściem na nowy system operacyjny Windows. Te pakiety są poprawkami do programowania

Procesory Windows 7

Windows 7 jest dostępny w dwóch wersjach, 32- i 64-bitowych procesorów, z 64-bitowymi procesorami reprezentującymi najnowsze innowacje w procesorach w tym czasie. W poniższej sekcji opisano oba typy procesorów.

32-bit: stworzony przez Intel Corporation i wyprodukowany przez Intel i AMD. 32-bitowy procesor był najpopularniejszym typem procesora do 2011 r., Kiedy 64-bitowe procesory znalazły się na czele mocy obliczeniowej.


64-bit: następny krok w procesorach następujących po IA-32. Procesor 64-bitowy może obsługiwać większą ilość pamięci wirtualnej i fizycznej niż procesor 32-bitowy. Pierwotnie stworzony przez AMD, procesor jest produkowany przez AMD, Intel i inne.

W przypadku uaktualnienia do systemu Windows 7 Home Premium. System Windows 7 Home Premium ułatwia tworzenie sieci domowej i udostępnianie wszystkich ulubionych zdjęć, filmów i muzyki. Możesz nawet oglądać, wstrzymywać, przewijać i nagrywać telewizję (może być wymagany tuner telewizyjny). Uzyskaj najlepszą rozrywkę dzięki Windows 7 Home Premium. Czy używasz komputera do pracy, uruchamiasz programy systemu Windows XP lub potrzebujesz ulepszonych zabezpieczeń? Rozważ Windows 7 Professional.

Wymagania sprzętowe:

Windows 7 ma pewne podstawowe wymagania, aby umożliwić przesyłanie na komputer. Poniższa tabela zawiera listę różnych wymagań sprzętowych.

Architektura

32-bit

64-bit

Edytor Procesor 1 GHz IA-32 Procesor 1 GHz x86-64
Pamięć (Ram) 1 GB 2 GB
Karta graficzna Procesor graficzny DirectX 9 z modelem sterownika WDDM 1.0 Procesor graficzny DirectX 9 z modelem sterownika WDDM 1.0
Wolne miejsce na dysku twardym 16 GB wolnego miejsca na dysku 20 GB wolnego miejsca na dysku
Napęd optyczny Napęd DVD-ROM Napęd DVD-ROM
Wsparcie SATA AHCI AHCI (SATA) AHCI (SATA)

Podczas instalowania systemu Windows 7 użytkownicy muszą upewnić się, że ustawili BIOS w celu emulacji dysków twardych AHCI (SATA). To ustawienie należy zmienić przed załadowaniem jakichkolwiek sterowników AHCI lub RAID.

Fizyczne limity pamięci

Pamięć fizyczna to rzeczywista przestrzeń pamięci, w której komputer może przechowywać dane. Zwykle występuje w postaci chipów pamięci i nazywane są modułami DRAM. Poniższa tabela zawiera ograniczenia pamięci fizycznej dla 32- i 64-bitowych procesorów.

Wersja

Ogranicz w 32-bitowym systemie Windows

Ogranicz w 64-bitowym systemie Windows

Windows 7 Ultimate 4 GB 192 GB
Windows 7 Enterprise 4 GB 192 GB
Windows 7 Professional 4 GB 192 GB
Windows 7 Home Premium 4 GB 16 giga bajtów
Windows 7 Home Basic 4 GB 8 GB
Windows 7 Starter 2 GB Nie dotyczy

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)