Dom ProduktyOprogramowanie systemowe PC32/64-bitowe oprogramowanie na PC System Windows 7 Pro Software Tylko na 1 PC
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

32/64-bitowe oprogramowanie na PC System Windows 7 Pro Software Tylko na 1 PC

32 / 64 Bit PC System Software Windows 7 Pro Software OEM 1 PC Only
32 / 64 Bit PC System Software Windows 7 Pro Software OEM 1 PC Only 32 / 64 Bit PC System Software Windows 7 Pro Software OEM 1 PC Only

Duży Obraz :  32/64-bitowe oprogramowanie na PC System Windows 7 Pro Software Tylko na 1 PC

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Niemcy / Turcja / Puerto Rico / Singapur / HK / Egipt
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificated
Numer modelu: Windows 7 Professional Retail Box

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Box
Czas dostawy: 1 do 2 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, karta kredytowa
Możliwość Supply: 20000 miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Windows 7 Professional Retail Box Pakiet w zestawie: DVD + karta-klucz
System operacyjny: Microsoft Windows 7 (32 i 64 bity) Język: Wiele języków
Garnitury dla: Tylko 1 PC Stosuje się do: Laptop / Desktop
Pakiet: Pakiet Win 7 Pro Retail DVD Zamówienie próbne: Obsługuje
High Light:

genuine microsoft software

,

microsoft office license key

32/64-bitowy Windows 7 Pro / Home / Ultimate Retail Box Windows 7 Oprogramowanie OEM

Opis produktu:

W lipcu 2009 r. Wydano Windows 7, wprowadzając nowe funkcje, ale trzymające się wyglądu aero swojego poprzednika, Windows Vista. System Windows 7 ma kilka nowych funkcji, choć w przeważającej części miał być „bardziej skoncentrowaną” wersją systemu operacyjnego Windows. Głównym celem projektu Windows 7 było zapewnienie kompatybilności z wieloma sprzętami i aplikacjami, z którymi Vista była już kompatybilna.

System operacyjny Windows 7 oferuje funkcje wielodotyku, a także nowy pasek zadań, który był częścią powłoki systemu Windows, głównego interfejsu graficznego systemu operacyjnego Windows. Windows 7 oferuje bardziej stabilny system operacyjny niż wcześniejsze wersje, takie jak Windows XP i Vista. Przed zakupem systemu Windows 7 najpierw zapoznaj się z różnymi dostępnymi wersjami oprogramowania i funkcjami oferowanymi przez system operacyjny Windows 7.

Różne wersje systemu Windows 7

Windows 7 jest dostępny w wielu wersjach, w tym w wersji Home Basic, Professional i Enterprise. Wersja kupowana przez kupującego zależy przede wszystkim od jego obecnych możliwości systemu komputerowego i potrzeb osobistych. Poniższa tabela opisuje różne wersje systemu Windows 7 i różnice między nimi.

Windows 7 Editions

Opis

Rozrusznik Dostępne tylko jako preinstalacja na nowych komputerach, gdy Windows 7 był systemem operacyjnym; wersja Starter Edition nie jest dostępna do zakupu; obsługuje tylko architekturę procesora IA-32
Home Premium Dostępna w większości krajów premia domowa to wersja, którą większość komputerów z systemem Windows 7 ma zainstalowane jako domyślny system operacyjny Windows; dostępny również jako specjalny pakiet rodzinny
Home Basic Dostępne tylko w niektórych krajach; ta edycja została przeznaczona do użytku na rynkach wschodzących, które nie miały dużej ekspozycji na produkty Microsoft
Profesjonalny Dostępne w większości krajów; skierowany do właścicieli małych firm i entuzjastów komputerów; pozwala użytkownikom uczestniczyć w domenie Windows Server
Przedsiębiorstwo Sprzedawany w ramach licencji zbiorczych i kierowany do segmentu przedsiębiorstw na rynku; niedostępne w sprzedaży detalicznej
Ostateczny Dostępne dla użytkowników domowych działających na podstawie indywidualnych licencji; Użytkownicy Home Premium i Professional mogą dokonać aktualizacji do Ultimate za opłatą

Wszystkie wersje systemu Windows 7 otrzymują wsparcie Microsoft Mainstream do stycznia 2015 r., A także rozszerzone wsparcie w postaci aktualizacji zabezpieczeń do stycznia 2020 r.

Procesory Windows 7

Windows 7 jest dostępny w dwóch wersjach, 32- i 64-bitowych procesorów, z 64-bitowymi procesorami reprezentującymi najnowsze innowacje w procesorach w tym czasie. W poniższej sekcji opisano oba typy procesorów.

 • 32-bit: stworzony przez Intel Corporation i wyprodukowany przez Intel i AMD. 32-bitowy procesor był najpopularniejszym typem procesora do 2011 r., Kiedy 64-bitowe procesory znalazły się na czele mocy obliczeniowej.
 • 64-bit: następny krok w procesorach następujących po IA-32. Procesor 64-bitowy może obsługiwać większą ilość pamięci wirtualnej i fizycznej niż procesor 32-bitowy. Pierwotnie stworzony przez AMD, procesor jest produkowany przez AMD, Intel i inne.

Funkcje systemu Windows 7:

Windows 7, nie przesuwając koperty na funkcje, które oferuje, pomaga nieco skoncentrować system operacyjny Windows. I choć nie wydano zbyt wiele z jego wydaniem, wprowadzono kilka innowacyjnych zmian, zwłaszcza na pasku zadań. Poniższa sekcja zawiera więcej informacji na temat niektórych funkcji oferowanych w systemie operacyjnym Windows 7.

 • Rozpoznawanie dotyku i pisma ręcznego: Zdolność komputera do interpretowania zrozumiałych odręcznych danych wejściowych z dokumentów papierowych, fotografii, ekranów dotykowych i innych urządzeń. Może to nastąpić za pośrednictwem takich nośników, jak skaner, a nawet powierzchnia oparta na piórze.
 • Wirtualne dyski twarde: Umożliwia podłączenie wielu systemów operacyjnych i umieszczenie ich na jednym komputerze, który działa jako host.
 • Procesory wielordzeniowe: pojedynczy komponent obliczeniowy, który ma dwie lub więcej jednostek centralnych lub rdzeni, które działają niezależnie od siebie. Pozwala to na lepszą wielozadaniowość.
 • Panel sterowania: Panel sterowania umożliwia użytkownikom kontrolowanie takich aspektów ich komputera, jak wygląd i sposób działania wyświetlacza, różne zainstalowane gadżety, odzyskiwanie komputera i rozwiązywanie problemów, a także ikony systemowe, między innymi w codziennej pracy ich środowisko pulpitu.
 • Windows Action Center: dawniej Centrum zabezpieczeń systemu Windows, Centrum akcji systemu Windows pozwala użytkownikom kontrolować bezpieczeństwo i konserwację komputera.
 • Windows Imaging Dekodery obrazów z włączonymi komponentami: włączają surowe miniatury obrazów, a także podgląd i metadane wyświetlają tę funkcję w Eksploratorze Windows.
 • Pasek zadań: Pasek zadań jest największą zmianą, przynajmniej wizualnie, z poprzednich pasków narzędzi. Pasek zadań Windows 7 umożliwia przypinanie aplikacji i programów w celu ułatwienia dostępu. Pozwala również na zmianę kolejności przycisków paska zadań.
 • Windows Aero Snap: Pozwala zmaksymalizować okno przeciągnięte na górę ekranu. Obejmuje to również przeciąganie okien na lewą lub prawą stronę ekranu, co przyciąga te wdowy do porównania.
 • Tryby wideo: Obsługiwane tryby wideo obejmują 16-bitowy sRGB, 24-bitowy sRGB, 30-bitowy sRGB, 30-bitowy z rozszerzoną gamą kolorów sRGB i 48-bitowy scRGB.
 • USB 2.0: standard branżowy, port Universal Serial Bus pozwala na podłączenie kabli i urządzeń USB, takich jak klawiatury, myszy, słuchawki, myszy, zewnętrzne dyski twarde i inne. USB 3.0 nie zostało uwzględnione z powodu opóźnień w finalizacji standardu USB 3.0.
 • Gry: Windows 7 oferuje wiele gier, z których niektóre zostały usunięte z systemu operacyjnego Windows Vista. Dodano także nowe gry, w tym takie, które pozwalają przeciwnikom grać online.
 • Internet Explorer 8: domyślna przeglądarka dla Windows 7, Windows Internet Explorer 8 jest poprzednikiem Internet Explorer 7.
 • Windows Media Player 12: wydany wraz z Windows 7, Windows Media Player 12 umożliwia oglądanie wideo, a także słuchanie dźwięku. Filmy i muzyka mogą być przechowywane w bibliotece dostępnej za pośrednictwem odtwarzacza multimedialnego.
 • Windows Virtual PC: wydany wraz z Windows 7 i obsługuje tylko systemy operacyjne Windows 7 host. Może działać na komputerach bez wsparcia sprzętowego i można go pobrać ze strony internetowej Microsoft.
 • Remote Desktop Protocol: Protokół zastrzeżony opracowany przez Microsoft, aby umożliwić użytkownikom obsługę komputera za pomocą interfejsu graficznego na innym komputerze za pośrednictwem połączenia sieciowego.
 • DirectX 11: Wydany mniej więcej w tym samym czasie co Windows 7, DirectX jest używany w aplikacjach multimedialnych, w szczególności w grach i programowaniu na platformach Microsoft.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)