Dom ProduktyMicrosoft Windows 7 ProfessionalFQC - 08929 Microsoft Windows 7 Professional Online Włoski język 2 GB RAM 64 bity
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

FQC - 08929 Microsoft Windows 7 Professional Online Włoski język 2 GB RAM 64 bity

FQC - 08929 Microsoft Windows 7 Professional Online Italian Language 2GB RAM 64 Bit
FQC - 08929 Microsoft Windows 7 Professional Online Italian Language 2GB RAM 64 Bit FQC - 08929 Microsoft Windows 7 Professional Online Italian Language 2GB RAM 64 Bit

Duży Obraz :  FQC - 08929 Microsoft Windows 7 Professional Online Włoski język 2 GB RAM 64 bity

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Niemcy / Turcja / Puerto Rico / Singapur / HK / Egipt
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificated
Numer modelu: Windows 7 Professional OEM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Oryginalne opakowanie OEM / Box
Czas dostawy: 1 do 2 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, karta kredytowa
Możliwość Supply: 20000 miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Windows 7 Professional OEM Pakiet w zestawie: DVD + karta-klucz
System operacyjny: Microsoft Windows 7 (32 i 64 bity) Język: Wiele języków
Garnitury dla: Tylko 1 PC Stosuje się do: Laptop / Desktop
Pakiet: Pakiet Win 7 Pro Retail DVD Zamówienie próbne: Obsługuje
High Light:

windows 7 professional 64 bit upgrade

,

windows 7 professional operating system

FQC - 08929 Microsoft Windows 7 Pro Włoski język włoski 2 GB RAM na 64 bity

Microsoft Windows 7 Professional

Ciesz się szybką, prostą i bezpieczną obsługą komputera dzięki oprogramowaniu systemu operacyjnego Microsoft Windows 7 Professional. Umożliwia uruchamianie wielu programów zwiększających wydajność systemu Windows XP w trybie Windows XP, łatwe odzyskiwanie danych dzięki automatycznym kopiom zapasowym do sieci domowej lub firmowej oraz łatwe i bezpieczne łączenie się z sieciami firmowymi. To nie tylko upraszcza codzienne zadania, ale pomaga chronić ciężką pracę i ważne informacje. Dzięki wszystkim ekscytującym funkcjom rozrywkowym systemu Windows Home Premium to wszechstronne oprogramowanie systemu operacyjnego jest doskonałym wyborem dla domu i biznesu.

Wszystko, czego potrzebujesz do pracy i domu

Upraszcza codzienne zadania

Ulepszone funkcje nawigacji na pulpicie, takie jak Snap, Peek i Shake, ułatwiają zarządzanie wszystkimi otwartymi oknami.
Tworzenie sieci domowej nigdy nie było łatwiejsze. Możesz nawet udostępniać pliki i drukarki wszystkim komputerom z systemem Windows 7 w sieci.
Znajdź praktycznie wszystko na swoim komputerze - od dokumentów do piosenek i wiadomości e-mail - po prostu wpisując słowo lub dwa za pomocą Windows Search.

Działa tak, jak chcesz

Zaprojektowany, aby uśpić komputer i wznowić go szybciej.
Wykorzystuje w pełni możliwości zasilania i wielozadaniowości najnowszych komputerów 64-bitowych.

Sprawia, że ​​nowe rzeczy są możliwe

Oglądaj, wstrzymuj, przewijaj i nagrywaj programy telewizyjne za pomocą programu Windows Media Center.
Zawiera zintegrowane kodeki wideo i Dolby audio.

Sprawia, że ​​codzienne zadania stają się łatwiejsze i szybsze

Prosty w użyciu

Podgląd - Łatwo zarządzaj wieloma otwartymi programami, dokumentami i oknami przeglądarki za pomocą miniatur i pełnoekranowych podglądów otwartych okien.
Pin - otwieranie plików i szybsze poruszanie się po komputerze dzięki ulepszonemu paskowi zadań. Możesz łatwo przypiąć często używane programy do paska zadań i uruchamiać je jednym kliknięciem.


Listy szybkiego dostępu - Otwórz pliki, których używasz regularnie w zaledwie dwóch kliknięciach z listami szybkiego dostępu na ulepszonym pasku zadań.


Snap - Windows 7 ma proste nowe sposoby zarządzania otwartymi oknami. Na przykład za pomocą Przyciągania możesz rozmieścić dwa okna obok siebie, przeciągając je po przeciwnych stronach ekranu.


Peek and Shake - Windows 7 pozwala zajrzeć za otwarte okna, aby szybko spojrzeć na pulpit.


Windows Search - Natychmiast zlokalizuj i otwórz praktycznie każdy plik na swoim komputerze, od dokumentów po e-maile i utwory, bezpośrednio z menu Start, korzystając z Windows Search.

Łatwy do podłączenia

Konfiguracja bezprzewodowa: W systemie Windows 7 konfigurowanie połączeń bezprzewodowych jest łatwiejsze dzięki spójnym połączeniom za pomocą jednego kliknięcia z dostępnymi sieciami, niezależnie od tego, czy sieci te są oparte na Wi-Fi, mobilnym szerokopasmowym łączu, dial-up lub korporacyjnym VPN.


HomeGroup: Podłącz komputery z systemem Windows 7 w sieci domowej za pomocą zaledwie czterech kliknięć i łatwo uzyskaj dostęp do zdjęć, muzyki i plików na każdym z nich - nawet udostępniaj drukarki - za pomocą HomeGroup.

Łatwe przeglądanie sieci

Internet Explorer 8: Wyszukiwanie wizualne pomaga szybko znaleźć żądane informacje, dodając wizualne wskazówki i podglądy do wyników wyszukiwania od najlepszych dostawców wyszukiwania, w tym Live Search, Wikipedii, Yahoo, Amazon i innych.


Obiekty Web Slice: Użyj plasterków sieci Web, aby wygodnie śledzić zmiany na często aktualizowanych stronach internetowych, takich jak aukcje eBay lub witryny ruchu, bezpośrednio z paska narzędzi IE8.

Łatwa komunikacja i udostępnianie

Galeria fotografii Windows Live - ułatwia udostępnianie zdjęć w ulubionej witrynie.
Windows Live Mail - ułatwia zarządzanie wieloma kontami e-mail.
Bezpieczeństwo rodzinne Windows Live - Zapewnij bezpieczeństwo swojemu dziecku, zarządzając witrynami, które mogą odwiedzać oraz tym, od kogo mogą wysyłać / odbierać wiadomości e-mail i wiadomości.

Specyfikacja techniczna:

Edytor 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) procesor 1 GHz lub szybszy
Pamięć 1 GB pamięci RAM (32-bit) / 2 GB pamięci RAM (64-bit)
Dysk twardy 16 GB dostępnego miejsca na dysku (32-bit) / 20 GB (64-bit); w przypadku wersji do pobrania wymagane jest dodatkowe 3 GB

Media Drive

Tworzenie DVD / CD wymaga kompatybilnego napędu optycznego
Łączność Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
Karta dźwiękowa Muzyka i dźwięk wymagają wyjścia audio
Karta graficzna Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym

Dodatkowe wymagania systemowe

Funkcjonalność produktu i grafika mogą się różnić w zależności od konfiguracji systemu. Niektóre funkcje mogą wymagać zaawansowanego lub dodatkowego sprzętu.


W zależności od rozdzielczości odtwarzanie wideo może wymagać dodatkowej pamięci i zaawansowanego sprzętu graficznego.

Co oznacza OEM?


Klucze produktów OEM są wyceniane niżej niż ich odpowiedniki detaliczne, ale używają tego samego oprogramowania, co wersje detaliczne systemu Windows.


Zgodnie z umową EULA dotyczącą OEM, klucz produktu jest powiązany z płytą główną komputera, na którym jest pierwotnie zainstalowany, i zwykle nie ma transferu klucza między komputerami. W wersjach systemu Windows, które wymagają poprawnego klucza produktu do pobierania multimediów z firmy Microsoft (np. Windows 7), klucze OEM zostaną odrzucone.


Oprogramowanie OEM / Reinstall Disks / MAR


Zgodnie z licencjami firmy Microsoft, nośnikami do odzyskiwania, nośniki OEM i nośniki MAR zawierające oprogramowanie firmy Microsoft muszą być redystrybuowane jako część kompletnego pakietu zawierającego nośnik, oryginalny sprzęt komputerowy, z którym oprogramowanie zostało rozpowszechnione, oraz odpowiednią etykietę COA.


Zgodnie z powyższą polityką, jest to sprzedaż kompletnego pakietu, który zawiera oryginalne nośniki DVD i oraz klucz dołączony do oryginalnych części PC, które są uszkodzone poza ekonomiczną naprawą.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)