Dom ProduktyWersje pakietu Microsoft Office 2013DVD Microsoft Office 2013 Retail Box, Microsoft Office Professional Plus 2013 32-bitowe / 64-bitowe bez ograniczeń językowych
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

DVD Microsoft Office 2013 Retail Box, Microsoft Office Professional Plus 2013 32-bitowe / 64-bitowe bez ograniczeń językowych

DVD Microsoft Office 2013 Retail Box , Microsoft Office Professional Plus 2013 32 Bit / 64 Bit No Language Limitation
DVD Microsoft Office 2013 Retail Box , Microsoft Office Professional Plus 2013 32 Bit / 64 Bit No Language Limitation DVD Microsoft Office 2013 Retail Box , Microsoft Office Professional Plus 2013 32 Bit / 64 Bit No Language Limitation

Duży Obraz :  DVD Microsoft Office 2013 Retail Box, Microsoft Office Professional Plus 2013 32-bitowe / 64-bitowe bez ograniczeń językowych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Office Pro Plus / Home i Business 2013

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 szt
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Opakowanie detaliczne + fabrycznie zamknięte
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Stan produktu: Magazynie System operacyjny: Windows, Mac, DOS, Linux, PC
typu: Oprogramowanie Office na PC / Mac Nazwa produktu: Office Pro Plus 2013
Język: Wszystkie języki Odpowiedni dla: Tylko 1 PC
High Light:

microsoft office pro 2013

,

ms office 2013 pro plus

Microsoft Office 2013 Retail Box z DVD 32bit / 64bit Brak ograniczeń językowych

Edycje:

Tradycyjne wydania

Podobnie jak w poprzednich wersjach, Office 2013 jest dostępny w kilku różnych edycjach skierowanych do różnych rynków. Wszystkie tradycyjne wersje Microsoft Office 2013 zawierają Word, Excel, PowerPoint i OneNote i są licencjonowane do używania na jednym komputerze.

Pięć tradycyjnych wydań Office 2013 zostało wydanych:

Dom i uczeń: Ten pakiet detaliczny zawiera podstawowe aplikacje Word, Excel, PowerPoint i OneNote.


Home & Business: Ten pakiet detaliczny zawiera podstawowe aplikacje Word, Excel, PowerPoint i OneNote plus Outlook.


Standard: ten pakiet, dostępny tylko za pośrednictwem kanałów licencji zbiorczych, zawiera podstawowe aplikacje Word, Excel, PowerPoint i OneNote plus Outlook i Publisher.


Professional: Ten pakiet detaliczny zawiera podstawowe aplikacje Word, Excel, PowerPoint i OneNote plus Outlook, Publisher i Access.


Professional Plus: Ten pakiet, dostępny tylko za pośrednictwem kanałów licencji zbiorczych, zawiera podstawowe aplikacje Word, Excel, PowerPoint i OneNote oraz Outlook, Publisher, Access, InfoPath i Lync.

Office 365

Usługi subskrypcji Office 365, które wcześniej były skierowane do użytkowników biznesowych i korporacyjnych, zostały rozszerzone na Office 2013 w celu uwzględnienia nowych planów przeznaczonych do użytku domowego. Subskrypcje umożliwiają korzystanie z aplikacji Office 2013 przez wielu użytkowników korzystających z oprogramowania jako modelu usług. Dostępne są różne plany dla usługi Office 365, niektóre z nich obejmują również usługi o wartości dodanej, takie jak 20 GB pamięci OneDrive (później zwiększonej do 1 TB) i 60 minut Skype na miesiąc w nowym planie Home Premium. Te nowe oferty subskrypcji były jest nową opcją dla konsumentów, którzy chcą opłacać zakup i użytkowanie pakietu Office na wielu komputerach w swoim domu.

Office RT

Specjalna wersja pakietu Office 2013, początkowo znana jako Office 2013 Home & Student RT, jest dostarczana ze wszystkimi urządzeniami Windows RT. Początkowo składał się z programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote. W systemie Windows RT 8.1 zmieniono nazwę pakietu na Office 2013 RT i dodano Outlook. Edycja, choć wizualnie nie do odróżnienia od zwykłych wersji pakietu Office 2013, zawiera specjalne optymalizacje dla urządzeń opartych na ARM, takich jak zmiany w celu zmniejszenia zużycia baterii (w tym, na przykład, zamrożenie animacji migającego kursora do edycji tekstu w okresach braku aktywności) , włączanie trybu dotykowego domyślnie, aby poprawić użyteczność na tabletach, i wykorzystanie części graficznej SoC urządzenia do przyspieszenia sprzętowego.

Urządzenia Windows RT podczas uruchamiania zostały dostarczone z wersją „podglądu” Office Home & Student 2013 RT. Data wydania ostatecznej wersji różniła się w zależności od języka użytkownika i została wydana za pośrednictwem Windows Update. 5 czerwca 2013 r. Microsoft ogłosił, że Windows RT 8.1 doda program Outlook do pakietu w odpowiedzi na zapotrzebowanie publiczne.

Office RT modyfikuje lub wyklucza inne funkcje ze względu na kompatybilność lub redukcję zasobów. Aby zaoszczędzić miejsce na dysku; szablony, obiekty clipart i pakiety językowe są pobierane online, a nie przechowywane lokalnie. Inne wykluczone funkcje obejmują usunięcie obsługi kodu innych firm, takiego jak makra / kontrolki VBA / ActiveX, usunięcie obsługi starszych formatów multimediów i narracji w programie PowerPoint, edytowanie równań wygenerowanych za pomocą starszego edytora równań, modeli danych w programie Excel ( Bez zmian pozostają wykresy przestawne, tabele przestawne i tabele zapytań, przeszukując osadzone pliki multimedialne w OneNote, wraz z zapobieganiem utracie danych, obsługą zasad grupy i tworzeniem wiadomości e-mail z zarządzaniem prawami do informacji w programie Outlook.

Ponieważ wersja Office RT dołączona do urządzeń z systemem Windows RT jest oparta na wersji Home & Student, nie można jej używać do „działań komercyjnych, non-profit lub generujących przychody”, chyba że organizacja ma już licencję zbiorczą na Office 2013 lub użytkownik ma subskrypcję usługi Office 365 z prawami do użytku komercyjnego.

Aplikacje Windows Store

Oprócz Office RT, darmowe wersje OneNote i klienta Lync zostały udostępnione jako aplikacje Windows Store po wydaniu Windows 8 i RT. [59] Aplikacja OneNote, pierwotnie znana jako OneNote MX, zawiera ograniczony zestaw funkcji w porównaniu z wersją dla komputerów stacjonarnych, ale jest również zoptymalizowana do użytku na tabletach. Od tego czasu aplikacja OneNote otrzymała kilka ważnych aktualizacji, w tym integrację z kamerami, możliwości drukowania i wiele opcje farbowania.

Uniwersalne aplikacje Microsoft Word, Excel i PowerPoint na Windows 10 znajdują się na etapie podglądu i zostaną wydane później w 2015 roku.

Office Mobile

Windows Phone 8 jest dostarczany ze zaktualizowaną wersją pakietu Office Mobile, składającą się z mobilnych wersji programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote. W porównaniu z wersjami Windows Phone 7, nowe wersje dodają ulepszony interfejs Office Hub, który może synchronizować ostatnio otwarte i zmodyfikowane dokumenty (w tym zmiany dokumentów przechowywanych przez Office 365 i SkyDrive), oddzieloną aplikację OneNote z dodatkowymi funkcjami (np. Głos notatki i integracja z nową funkcjonalnością „pokoi” systemu operacyjnego) oraz ulepszoną funkcjonalność edycji i przeglądania dokumentów.

W czerwcu 2013 r. Microsoft wydał wersję Office Mobile na iPhone'a; jest podobny do wersji Windows Phone, ale pierwotnie wymaga użycia subskrypcji Office 365. [64] Wersja dla smartfonów z Androidem została wydana w lipcu 2013 r .; on także pierwotnie potrzebował Office 365 do użycia.

Aplikacje na iPada i tablety z Androidem zostały wydane odpowiednio w marcu 2014 r. I styczniu 2015 r. [66] [67] Te, wraz z odpowiednikami smartfonów, zostały udostępnione do użytku osobistego, chociaż niektóre funkcje premium zostały zapełnione i wymagają usługi Office 365, która obejmuje licencjonowanie aplikacji do użytku biznesowego.

System Windows 10 Mobile, który ma zostać wydany później w 2015 r., Będzie oferował zupełnie nowe aplikacje biurowe, bardziej zgodne z ich odpowiednikami na iPhone'a i Androida, oraz wykorzystujący platformę „uniwersalnej aplikacji”, pionierską w systemie Windows 10.

Dołączone oprogramowanie:

Microsoft Word

Microsoft Excel

Microsoft Access

Microsoft PowerPoint

Microsoft OneNote

Microsoft Publisher

Microsoft Outlook


Zgodność


System Windows 7
Windows 8
Windows 8.1
Windows 10

Wsparcie produktu


1 Jeśli masz jakiekolwiek trudności, zapewniona jest pełna obsługa instalacji - mimo że oprogramowanie jest zasadniczo uruchamiane za pomocą kliknięcia. Po zakupie otrzymasz pełną pomoc techniczną dotyczącą produktów Microsoft.
2. Aktywuj wersję 32-bitową i 64-bitową.
3. Obsługa wszystkich wersji językowych.
4. Obsługa Microsoft Online Update.
5. Jeden klucz dla jednego komputera Po ponownym zainstalowaniu systemów operacyjnych lub aplikacji na tym samym komputerze można użyć tego samego klucza, aby ponownie aktywować.

Wymagania systemowe :

Pozycja

Wymaganie

procesor Prędkość zegara 1 GHz, architektura IA-32 lub x64 z obsługą SSE2
Baran Wersja IA-32: 1 GB
Wersja x64: 2 GB
Dysk twardy 3,0 GB wolnego miejsca na dysku
System operacyjny
Oprogramowanie .NET Framework 3.5, 4.0 lub 4.5

Co nowego w pakiecie Office?

Kompletne zadania

Poznaj Office w najlepszym wydaniu na urządzeniach z systemem Windows 8, z ulepszonym interfejsem użytkownika zoptymalizowanym pod kątem dotykowym, pióra i klawiatury.
Ulepszony wygląd i odczucia zmniejszają rozpraszanie uwagi dla lepszego czytania.
Nowy ekran Start zapewnia wybór najnowszych dokumentów i szablonów, aby szybko działać.

Prosta komunikacja

Uzyskaj wszystkie narzędzia do obsługi poczty e-mail, planowania i zadań w programie Outlook.
Zobacz harmonogram programu Outlook, spotkanie lub szczegóły dotyczące kontaktu bez zmiany ekranów.
Twórz prezentacje z motywami panoramicznymi w programie PowerPoint.
Użyj OneNote do przechwytywania i udostępniania notatek, zdjęć, stron internetowych, notatek głosowych i innych.

Aplikacje Microsoft Office

Szybko buduj bazę danych, aby organizować dane, dostępne w dowolnym miejscu w Internecie za pomocą programu Access.
Twórz własne materiały marketingowe za pomocą narzędzi w programie Publisher.
Polecane wykresy ułatwiają wizualizację danych w programie Excel.
Dodaj zdjęcia, filmy lub media online do dokumentów programu Word za pomocą prostego przeciągania i upuszczania

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)