Dom ProduktyWersje pakietu Microsoft Office 2013Professional Plus Microsoft Office 2013 Wersje Kluczowa licencja produktu MS Office 2013 Retail Box
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Professional Plus Microsoft Office 2013 Wersje Kluczowa licencja produktu MS Office 2013 Retail Box

Professional Plus Microsoft Office 2013 Versions Product Key License MS Office 2013 Retail Box
Professional Plus Microsoft Office 2013 Versions Product Key License MS Office 2013 Retail Box Professional Plus Microsoft Office 2013 Versions Product Key License MS Office 2013 Retail Box

Duży Obraz :  Professional Plus Microsoft Office 2013 Wersje Kluczowa licencja produktu MS Office 2013 Retail Box

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Office Professional Plus 2013

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 szt
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Opakowanie detaliczne + fabrycznie zamknięte
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Stan produktu: Magazynie System operacyjny: Windows, Mac, DOS, Linux, PC
typu: Oprogramowanie Office na PC / Mac Nazwa produktu: Office Pro Plus 2013
Język: Wszystkie języki Odpowiedni dla: Tylko 1 PC
High Light:

microsoft office pro 2013

,

microsoft office 2013 pro key

Microsoft Office Professional Plus 2013 Kluczowa licencja na produkt MS Office 2013 Retail Box

Opis:

Microsoft Office 2013 (nazwa kodowa Office 15) to wersja pakietu Microsoft Office, pakietu wydajności dla systemu Microsoft Windows. Jest następcą pakietu Microsoft Office 2010 i poprzednikiem Microsoft Office 2016. Obejmuje on rozszerzoną obsługę formatu plików, aktualizacje interfejsu użytkownika i obsługę dotyku wśród nowych funkcji. Office 2013 jest odpowiedni dla systemów IA-32 i x64 i wymaga systemu Windows 7, Windows Server 2008 R2 lub nowszej wersji. Wersja pakietu Office 2013 jest dostarczana na urządzeniach z systemem Windows RT. Wsparcie głównego nurtu kończy się 10 kwietnia 2018 r. Rozszerzone wsparcie kończy się 11 kwietnia 2023 r.

Rozwój tej wersji pakietu Microsoft Office rozpoczął się w 2010 r. I zakończył się 11 października 2012 r., Kiedy Microsoft Office 2013 został wydany do produkcji. Firma Microsoft wydała pakiet Office 2013 do ogólnej dostępności 29 stycznia 2013 r. Ta wersja zawiera nowe funkcje, takie jak obsługa integracji usług online (w tym OneDrive, Outlook.com, Skype, Yammer i Flickr), ulepszona obsługa formatu Office Open XML (OOXML) , OpenDocument (ODF) i Portable Document Format (PDF) oraz obsługa interfejsów wielodotykowych.

Microsoft Office 2013 jest dostępny w dwunastu różnych edycjach, w tym w trzech edycjach dla punktów sprzedaży detalicznej, dwóch edycjach dla kanału licencjonowania zbiorowego, pięciu edycjach opartych na subskrypcji dostępnych w programie Microsoft Office 365, edycji aplikacji internetowych znanych jako Office Web Apps i wydaniu Office RT na tablety i urządzenia mobilne. Aplikacje Office Web są dostępne bezpłatnie w Internecie, chociaż przedsiębiorstwa mogą uzyskać instalacje lokalne za cenę. Aplikacje Microsoft Office można uzyskać osobno; obejmuje to Microsoft Visio, Microsoft Project i Microsoft SharePoint Designer, które nie są zawarte w żadnej z dwunastu edycji.

25 lutego 2014 r. Wydano dodatek Service Pack 1 (SP1) dla pakietu Microsoft Office 2013.

Co obejmuje:

Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook.
Biuro na jednym komputerze do użytku domowego.
Jednorazowy zakup na całe życie komputera; niezbywalny.
7 GB pamięci online w SkyDrive.
Bezpłatne aplikacje Office Web Apps1 do uzyskiwania dostępu, edytowania i udostępniania dokumentów.
Ulepszony interfejs użytkownika zoptymalizowany pod kątem dotykowego, pióra i klawiatury.

Funkcje:

-Pełne, zainstalowane wersje pakietu Office 2013 programów Outlook, Word, Excel, PowerPoint i OneNote.
- Tylko na 1 komputer, do użytku służbowego lub domowego
-Windows 7 lub nowszy
- Łatwe zapisywanie dokumentów online dzięki bezpłatnej pamięci online OneDrive, dostępnej dla wszystkich użytkowników OneDrive

Co nowego w tej wersji pakietu Office?

Wersje znanych aplikacji pakietu Office 2013, takich jak Word, Excel i PowerPoint, zawierają nowe funkcje, które pomagają tworzyć, komunikować się i wydajnie pracować z praktycznie dowolnego miejsca. Oprócz aktualizacji tradycyjnych pakietów Office, Microsoft opracował zupełnie nowe wersje pakietu Office, specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby klienci korzystali z pakietu Office. Każda nowa oferta subskrypcyjna obejmie wersje 2013 aplikacji pakietu Office, na przykład Word, Excel i PowerPoint, a także usługi w chmurze, takie jak minuty na świecie Skype i magazyn online z SkyDrive.

Subskrybenci otrzymają także przyszłe prawa do aktualizacji wersji, a także praw do użytkowania wielu komputerów lub komputerów Mac i wybranych urządzeń mobilnych.1 Uwaga: Aplikacje biurowe, których można używać na komputerach PC, Macach i innych urządzeniach, różnią się w zależności od platformy.

Jak pobrać pakiet Office?

Uwaga: ten element wymaga pobrania bezpośrednio z firmy Microsoft. Poniżej znajdują się instrukcje dotyczące tego, czego można się spodziewać po zakupie pakietu Office do pobrania z Amazon.com:

1 Po zakończeniu zakupu oprogramowania do pobrania w Amazon.com należy kliknąć przycisk „Kontynuuj do Office.com”, aby pobrać oprogramowanie. Przycisk „Kontynuuj do Office.com” można znaleźć w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, w bibliotece Gry i oprogramowanie oraz na stronie Dziękujemy po zakończeniu zakupu.
2. Zostaniesz przekierowany do niestandardowej witryny Microsoft Office, aby zarejestrować się lub zalogować za pomocą konta Microsoft.
3. Wybierz preferowany kraj i język.
4. Na stronie „Moje konto” w firmie Microsoft wybierz element, który chcesz zainstalować.
5. Kliknij przycisk „Zainstaluj”, aby rozpocząć pobieranie.

Jaka jest różnica między pakietami Office 2013 a planami Office 365?

Microsoft Office jest nadal nazwą używaną przez Microsoft dla znanego oprogramowania produkcyjnego. Pakiety Office tradycyjnie zawierały aplikacje takie jak Word, Excel, PowerPoint i Outlook. Wszystkie pakiety Office 2013 zawierają najnowsze wersje aplikacji do użytku na jednym komputerze.

Firma Microsoft używa nazwy „Office 365” w przypadku produktów zawierających usługi w chmurze, takich jak dodatkowa pamięć online SkyDrive, minuty Skype do użytku domowego, konferencje internetowe Lync lub hostowana poczta e-mail Exchange Online dla firm. Usługi w chmurze to funkcje, które są włączone przez Internet. Większość planów Office 365 obejmuje również w pełni funkcjonalne aplikacje Office 2013, które użytkownicy mogą instalować na wielu komputerach i urządzeniach. Wszystkie produkty Office 365, takie jak Office 365 Home Premium, są corocznie opłacane na zasadzie subskrypcji. Aktywni subskrybenci otrzymają przyszłe prawa do aktualizacji wersji w ramach subskrypcji. Uprawnienia różnią się w zależności od produktu.

Wymagania systemowe:

Komputer i procesor 1 GHz lub szybszy procesor x86 lub 64-bitowy z zestawem instrukcji SSE2
Pamięć 1 GB pamięci RAM (32 bity) / 2 GB pamięci RAM (64 bity) zalecane dla funkcji graficznych i pewnych zaawansowanych funkcji
Dysk twardy 3,0 GB dostępnego miejsca na dysku
Pokaz Rozdzielczość 1366 x 768
System operacyjny Windows 7, Windows 8, Windows 2008 R2 z .NET 3.5 lub nowszym
Grafika Przyspieszenie sprzętowe grafiki wymaga karty graficznej DirectX10
Uwaga Nie będzie działać z serwerami Exchange przed 2008 rokiem
Uwaga Nie będzie działać z Google Apps Sync dla Microsoft Outlook

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)