Dom ProduktyOprogramowanie systemowe PCOprogramowanie systemu Retail Box PC System operacyjny Microsoft Windows 10 32-bitowy / 64-bitowy z oryginalnym kluczem OEM
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Oprogramowanie systemu Retail Box PC System operacyjny Microsoft Windows 10 32-bitowy / 64-bitowy z oryginalnym kluczem OEM

Retail Box PC System Software Microsoft Windows 10 Operating System 32 Bit / 64 Bit With Original OEM Key
Retail Box PC System Software Microsoft Windows 10 Operating System 32 Bit / 64 Bit With Original OEM Key Retail Box PC System Software Microsoft Windows 10 Operating System 32 Bit / 64 Bit With Original OEM Key

Duży Obraz :  Oprogramowanie systemu Retail Box PC System operacyjny Microsoft Windows 10 32-bitowy / 64-bitowy z oryginalnym kluczem OEM

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 10 Professional Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-język Klawisz: Klucz OEM / Retail
Powierzchnia: Obszar globalny Status: W magazynie
High Light:

genuine microsoft software

,

microsoft office license key

Retail Box System operacyjny Microsoft Windows 10 32-bitowy X 64-bitowy z oryginalnym kluczem OEM

Cechy produktu:


- Dołącz do swojej domeny: Możesz połączyć się z domeną biznesową lub szkolną lub Azure Active Directory, aby korzystać z plików sieciowych, serwerów, drukarek i innych.
- Ulepszone szyfrowanie: Uzyskaj dodatkowe zabezpieczenia dzięki funkcji BitLocker, aby chronić dane dzięki szyfrowaniu i zarządzaniu bezpieczeństwem.
- Zdalne logowanie: Windows 10 pozwala zalogować się za pomocą Pulpitu zdalnego, aby zalogować się i korzystać z komputera Pro w domu lub w podróży.
- Maszyny wirtualne: Twórz i uruchamiaj maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V, dzięki czemu możesz uruchomić więcej niż jeden system operacyjny jednocześnie na tym samym komputerze.
- Twoje aplikacje w Sklepie: Windows 10 pozwala na stworzenie własnej prywatnej sekcji aplikacji w Sklepie Windows w celu wygodnego dostępu do aplikacji firmowych.


Uwaga dotycząca oprogramowania OEM:


· Aby zakupić oprogramowanie OEM System Builder, musisz być producentem systemu i zaakceptować licencję System Builder. „Producent systemu” oznacza producenta oryginalnego sprzętu, asembler, Refurbisher lub preinstalator oprogramowania, który sprzedaje System Klientów osobie trzeciej. Oprogramowanie OEM może być TYLKO dystrybuowane z całkowicie zmontowanym systemem komputerowym.
· W przypadku systemu operacyjnego lub aplikacji komputerowej oprogramowanie musi być również zainstalowane fabrycznie na dysku twardym w pełni zmontowanego systemu komputerowego, przy użyciu zestawu preinstalacyjnego OEM (OPK).
· Producent systemu, który instaluje oprogramowanie, odpowiada za zapewnienie wsparcia dla użytkowników końcowych

Windows 10 Home vs Windows 10 Pro: podsumowanie różnic

Win 10 Home Wygraj 10 Pro
Utwórz domenę i dołącz do niej (sieć robocza) Nie tak
BitLocker Nie tak
Zarządzanie polityką grupy Nie tak
Zdalny ekran Nie tak
Hyper-V (wirtualizacja) Nie tak
Przypisany dostęp Nie tak
Internet Explorer w trybie Enterprise Nie tak
Sklep Windows dla firm Nie tak
Zaufany rozruch Nie tak
Windows Update dla firm Nie tak
Max. obsługiwana pamięć RAM 128 GB 2 TB


Podczas gdy Windows 10 Home skupia się na konsumentach, Windows 10 Pro to więcej dla użytkowników zaawansowanych i tych, którzy prowadzą małe i średnie przedsiębiorstwa. Można to zauważyć w zaawansowanych funkcjach bezpieczeństwa znajdujących się w pakiecie Pro.

Windows 10 jest wyposażony we wspaniałe wbudowane aplikacje4, takie jak mapy, zdjęcia, poczta i kalendarz, muzyka, filmy i telewizja. Te aplikacje używają OneDrive do tworzenia kopii zapasowych danych i płynnej synchronizacji na urządzeniach z systemem Windows 10, dzięki czemu nigdy nie jesteś daleko od tego, czego potrzebujesz.
Kafelek aplikacji dla Map

Mapy
Zdjęcia
Poczta
Muzyka
Filmy i telewizja
OneDrive

Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym jesteś


Windows 10 pozwala aplikacjom wyglądać i działać świetnie we wszystkich trybach, na wszystkich komputerach i tabletach dotykowych.5

Przedstawiamy pierwszy smartfon o mocy podobnej do komputera
Połącz się z monitorem, myszą i klawiaturą, aby korzystać z telefonu z systemem Windows 10 jak z komputera PC, aby robić rzeczy lub wyświetlać na większym ekranie w celu rozrywki na dużą skalę.6

Uwaga: Continuum dla telefonów będzie wkrótce dostępne w wybranych nowych telefonach premium.

Korzystaj z urządzenia, jak chcesz


Dotknij, wpisz, napisz lub mów: wybór należy do ciebie, więc możesz użyć tego, co działa najlepiej dla tego, co robisz. 7

Dotknąć


Rób takie rzeczy jak pisanie na stronie internetowej, przesuwaj zdjęcia i przyciągaj aplikacje na miejsce.

Rodzaj


Kiedy musisz zrobić więcej, użyj klawiatury lub klawiatury dotykowej na urządzeniach z dotykiem.

pisać


Używaj pióra do rysowania w sposób naturalny lub dodawania notatek do plików, podpisywania dokumentów lub zabawy z aplikacjami artystycznymi.

Mówić


Rozmawiaj ze znajomymi i rodziną na Skype.8

Dosłownie jesteś hasłem.


Każde urządzenie może przenosić zawartość, ale tylko system Windows zapewnia prawdziwie osobiste doświadczenie. Dzięki systemowi Windows Hello urządzenie uwierzytelnia i rozpoznaje użytkownika w oparciu o Twoją obecność, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo, wygodę, a nawet przyjazne powitanie

Uwaga: System Windows Hello będzie dostępny wkrótce na wybranych nowych urządzeniach.

Kontinuum


Wyświetlaj swoje aplikacje i treści pięknie na każdym urządzeniu. Najlepszym ekranem jest zawsze ten, na którym się znajdujesz, ponieważ system Windows optymalizuje twoje wrażenia na Twoją aktywność i urządzenie. Funkcje ekranowe dostosowują się do łatwej nawigacji, a aplikacje płynnie skalują się od najmniejszych do największych wyświetlaczy. Możesz nawet zmienić tryb tabletu na pulpit w dowolnym momencie - ekran zapewni Ci płynne przejście i piękny wyświetlacz.

Wbudowana ochrona dla Twojej firmy


System Windows 10 pomaga chronić dane i urządzenia z elastycznością i kontrolą, dzięki czemu Twoja firma nie przegapi rytmu, nawet jeśli zdarzy się nieoczekiwana sytuacja.

Pomóż chronić swoje dane - nawet jeśli zgubisz urządzenie - dzięki szyfrowaniu plików i dysków. Wyjdź poza hasła dzięki uwierzytelnianiu biometrycznemu, a odpocznij łatwiej dzięki ulepszeniom anty-phishingowym i anty-malware.

Dzięki funkcjom takim jak Windows Hello i Microsoft Passport, Microsoft ułatwia stosowanie biometrii i uwierzytelniania wieloczynnikowego, zapewniając przyjazny dla użytkownika sposób na odejście od haseł raz na zawsze.

Wbudowana ochrona dla Twojej firmy


Windows 10 jest przeznaczony dla dzisiejszego świata biznesu - gdzie mobilność jest najważniejsza. Użyj go do swoich nowoczesnych cienkich i lekkich notebooków i 2-w-1, które konwertują z tabletów na laptopy, na lekkie tablety i do telefonów.

Pomaga dostosować się do wzrostu


Technologia powinna obniżyć koszty i umożliwić rozwój biznesu - nie ograniczać możliwości wyboru. W systemie Windows 10 możesz uruchamiać swoje aplikacje na miejscu, w chmurze lub w obu urządzeniach, które najlepiej odpowiadają Twojej firmie.

Użyj istniejącej domeny lub przejdź do pojedynczego logowania w systemie Windows, Office 365, OneDrive, Sklepie Windows i innych. Korzystaj z Business Store, aby kupować i zarządzać aplikacjami Windows, które można zintegrować z istniejącymi rozwiązaniami do zarządzania urządzeniami w celu uproszczenia zarządzania.

Połącz się ze współpracownikami i klientami


Uzyskaj korzyści produktywnego zespołu, który może współpracować - z dowolnego miejsca, w którym chce pracować. Edytuj dokumenty razem, rozmawiaj online, korzystaj z usług w chmurze i aplikacji Windows Store.

Nie musisz być podłączony, aby być produktywnym. Pracuj z lokalnymi aplikacjami i zapisuj pliki krytyczne dla Twojej firmy na lokalnym dysku - a następnie upewnij się, że zsynchronizują się z chmurą, gdy ponownie się połączysz. W końcu nie musisz być zawsze połączony, aby wykonać swoją pracę.

Wymagania

Windows, serwer, oprogramowanie biurowe

Skype / Email: ritoltech@gmail.com
Numer modelu Klawisz Naklejka COA OEM Retail Box
System Windows 7 Win 7 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
System Windows 7 Win 7 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 7 Ultimate Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 8.1 Wygraj Win 8.1 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 10 Pro Win 10 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 10 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Dostępny
Windows Server Win Server2008 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Firmowy OEM Win Server 2008 R2 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Win Server 2012 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Centrum danych Win Server 2012 Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Win Server 2012 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Standardowy OEM Win Server 2016 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows SQL SQL 2012 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
SQL 2014 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Office 2010 Office 2010 Pro Dostępny Nie Nie Nie
Office 2010 Home & Business Dostępny Nie Nie Nie
Office 2011 Office 2011 Home & Business dla komputerów Mac Dostępny Nie Nie Nie
Biuro 2013 Office 2013 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Home and Student Dostępny Nie Nie Dostępny
Biuro 2013 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Office 2016 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Dom i uczeń pakietu Office 2016 Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Dom i firma Mac Dostępny Dostępny Nie Dostępny

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)