Dom ProduktyKod klucza produktu systemu WindowsKod licencji Microsoft Windows 10 Kod Naklejka COA Windows 10 Professional OEM Pack
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Kod licencji Microsoft Windows 10 Kod Naklejka COA Windows 10 Professional OEM Pack

Microsoft Windows 10 License Key Code COA Sticker Windows 10 Professional OEM Pack
Microsoft Windows 10 License Key Code COA Sticker Windows 10 Professional OEM Pack Microsoft Windows 10 License Key Code COA Sticker Windows 10 Professional OEM Pack

Duży Obraz :  Kod licencji Microsoft Windows 10 Kod Naklejka COA Windows 10 Professional OEM Pack

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 10 Professional Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-język Klawisz: Klucz OEM / Retail
Powierzchnia: Obszar globalny Status: W magazynie
High Light:

windows 10 pro product key code

,

windows 7 home premium activation key

Kod licencji Microsoft Windows 10 Kod Naklejka COA Windows 10 Professional OEM Pack

Opis produktu


Platforma: Pro | Wydanie: 64-bitowe


Windows Pro 10 32Bit angielski 1-pakietowy DSP DVD. Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start powraca w rozszerzonej formie, a my przeniesiemy Twoje przypięte aplikacje i ulubione, aby były gotowe i czekały na Ciebie. Szybko się uruchamia i wznawia, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, które pomagają zachować bezpieczeństwo, i jest przeznaczony do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, które już masz. System Windows 10 jest wyposażony w Microsoft Edge, całkowicie nową przeglądarkę, która została zbudowana w celu zapewnienia lepszych wrażeń internetowych. Zapisuj2 lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez zakłóceń i zapisuj ulubione czytniki do późniejszego dostępu. Dzięki włączonej Cortana3 masz natychmiastowy dostęp do kluczowych działań, takich jak dokonywanie rezerwacji lub czytanie recenzji - bez opuszczania strony, na której się znajdujesz. Łatwo przyciągnij do czterech aplikacji i zobacz wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu. System Windows 10 umożliwia aplikacjom świetny wygląd i pracę we wszystkich trybach, na wszystkich urządzeniach. W urządzeniach 2 w 1 ekran można zoptymalizować do pracy z dotykiem lub klawiaturą i myszą. Wymagane miejsce na dysku twardym Do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym, Wymagana rozdzielczość ekranu wideo 800 x 600 lub wyższa. Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM, Wymagana łączność Dostęp do Internetu, Inne wymagania systemowe Wymagane konto Microsoft dla niektórych funkcji. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania.

  • Menu Start jest z powrotem i lepsze niż kiedykolwiek, dzięki czemu można go rozbudowywać i dostosowywać
  • Dołącz do swojej domeny biznesowej lub szkolnej, aby uzyskać łatwy dostęp do plików sieciowych, serwerów i drukarek
  • Zaloguj się za pomocą Pulpitu zdalnego i utwórz maszyny wirtualne za pomocą Hyper-V
  • Windows 10 OEM jest pełną wersją systemu operacyjnego, a nie uaktualnieniem System operacyjny OEM nie jest obsługiwany przez Microsoft Aby uzyskać oprogramowanie Windows z pomocą techniczną zapewnianą przez Microsoft, zobacz nasz pełny pakiet Produkt „detaliczny” Microsoft zaleca, aby wszystkie pliki i programy były zabezpieczone przed instalacją
  • Windows 10 OEM jest przeznaczony do wstępnej instalacji na nowym komputerze i nie może zostać przeniesiony na inny komputer po zainstalowaniu produktu w białej kopercie
  • Windows 10 łączy system Windows, który już znasz i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo (1) umożliwiają szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby pomóc chronić przed złośliwym oprogramowaniem.
  • Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością jednoczesnego przyciągania czterech rzeczy na ekranie. Ekran się tłoczy? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym łatwym do wyświetlenia ekranie.
  • Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana, aby strona działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.
  • Microsoft Windows 10 Pro. Typ licencji: Original Equipment Manufacturer (OEM), Ilość licencji: 1 użytkownik (ów). Minimalna ilość miejsca na dysku twardym: do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym, minimalna pamięć RAM: 1 GB pamięci RAM na 32-bitowe; 2 GB dla 64-bitów, Minimalna szybkość procesora: 1 GHz. Wersja językowa: ENG, Domyślna przeglądarka: Microsoft Edge, Typ nośnika: DVD

Zainstaluj 64-bitowy system operacyjny Windows 10 Pro firmy Microsoft na swoim notebooku lub komputerze stacjonarnym, aby wzbogacić go o hybrydowe menu Start, przeglądarkę internetową Microsoft Edge i osobisty asystent Cortany. System Windows 10 Pro został zaprojektowany z myślą o potrzebach użytkowników biznesowych i domowych. Oprócz wszystkich funkcji dostępnych w systemie Windows 10 Home, wersja Pro zawiera także Bitlocker, Remote Desktop, Client Hyper-V i inne. Bitlocker chroni dane na dysku twardym i innych urządzeniach pamięci masowej, co ma kluczowe znaczenie w środowiskach, w których poufne dane muszą być zabezpieczone. Aby uzyskać dostęp do sieci firmowej, możesz dołączyć do domeny, a także zalogować się zdalnie za pomocą systemu Windows 10 Pro.

Bez opuszczania pulpitu systemu Windows, aby uzyskać dostęp do aplikacji, hybrydowe menu Start w systemie Windows 10 Pro wygląda podobnie do menu w systemie Windows 7 i łączy je z żywymi kafelkami używanymi na ekranie startowym systemu Windows 8. Menu Start zostało powiększone, aby zawierało te kafelki, które pozwalają przeglądać liczbę posiadanych wiadomości e-mail, aktualny stan pogody i inne. Oprócz kafelków na żywo w menu Start masz wystarczająco dużo miejsca, aby przypiąć najczęściej używane aplikacje i pliki. Zbudowany z zaletami wersji Pro Windows 7 i Windows 8, Windows 10 Pro łączy najlepsze cechy obu silników, aby pozostać kompatybilnym z prawie wszystkimi urządzeniami peryferyjnymi i wewnętrznymi komponentami komputera.

Ponadto oferuje podobną konstrukcję do poprzedniej wersji systemu Windows, dzięki czemu można od razu zacząć korzystać z systemu Windows 10 Pro.

Przeglądarka internetowa dołączona do systemu Windows 10 Pro to Microsoft Edge. Ta przeglądarka pozwala pisać lub pisać notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniać je innym. Możesz zapisać swoje ulubione strony internetowe w celu uzyskania dostępu w trybie offline, a także przeczytać artykuły online bez zakłóceń, wyświetlając tylko to, co chcesz zobaczyć w trybie widoku do czytania. Dzięki zintegrowanej Cortanie w Microsoft Edge możesz wyróżnić słowo na stronie internetowej i umożliwić Cortanie przeszukiwanie i wyświetlanie wyników w mini oknie. Cortana jest nie tylko częścią przeglądarki, ale jest zintegrowana z systemem Windows 10 i może przeprowadzić Cię do odpowiedzi, przeszukując Internet, menu Pomoc, aplikacje, pliki i ustawienia. Możesz również użyć Cortany, aby werbalnie nagrać zadanie w swoim Notatniku, gdzie śledzi to, co lubisz i co chcesz, aby zrobiła.

Wykorzystanie funkcji Continuum systemu Windows 10 Pro w notebooku z funkcją konwersji „2 w 1” pozwala przełączać się między trybami tabletu i notebooka. Gdy chcesz korzystać tylko z ekranu dotykowego w trybie tabletu, Continuum zmienia układ ekranu pulpitu systemu Windows 10, a aplikacje przechodzą na pełny ekran, dzięki czemu możesz łatwo używać palców do wykonywania czynności i wybierania opcji. Dodatkowo jest przeznaczony do łączenia wszystkich urządzeń z systemem Windows 10 wraz z uniwersalnymi aplikacjami. Aplikacje te zapewniają te same funkcje, niezależnie od tego, czy pracujesz na komputerze stacjonarnym w biurze, czy kończysz zadanie za pomocą smartfona zgodnego z systemem Windows 10 podczas dojazdu do domu.

Firma Microsoft przeprojektowała menu Ustawienia w systemie Windows 10 Pro, aby ułatwić dostosowanie ustawień systemu, takich jak Urządzenia, Sieć i Internet, Konta i inne. W prawym dolnym rogu paska zadań znajduje się ikona centrum akcji, która rozszerza się, aby wyświetlać ważne powiadomienia z aplikacji i systemu Windows 10 Pro. Masz także szybki dostęp do często używanych ustawień i aplikacji, dzięki czemu możesz włączyć Bluetooth komputera lub dostosować poziom jasności ekranu bez konieczności przechodzenia przez całe menu.

Inną cechą systemu Windows 10 Pro jest możliwość starannego przyciągania do czterech aplikacji obok siebie, dzięki czemu można wyraźnie wyświetlać zawartość. Ponadto możesz tworzyć wiele obszarów roboczych wirtualnego pulpitu, które zawierają różne aplikacje dotyczące Twojej pracy lub rozrywki. Wraz z systemem Windows 10 Pro dostępne są aplikacje takie jak Mapy, Zdjęcia, Poczta i Kalendarz, Muzyka, Wideo i Business Store, aby uzyskać dodatkową zawartość. W przypadku organizacji firma Microsoft umożliwia użytkownikowi z tożsamością usługi Azure Active Directory kupowanie aplikacji luzem i przypisywanie ich członkom w firmie.


Menu Start
Łącząc zalety wersji Pro systemu Windows 8 i Windows 7, otrzymujesz znany system operacyjny z hybrydowym menu Start, które zawiera ważne treści i często używane programy. Możesz przypiąć aplikacje i ulubione, aby były gotowe i czekały na Ciebie.


Microsoft Edge
Przeglądarka Microsoft Edge umożliwia pisanie lub wpisywanie notatek bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnianie ich innym. Ponadto pozwala czytać artykuły online bez zakłóceń, a także zapisywać ulubione strony internetowe.


Ulepszone wyświetlanie
Przyciągaj do czterech aplikacji na miejscu, dzięki czemu możesz zobaczyć wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz grupować aplikacje lub rzeczy według projektu.


Sklep Windows
Wszystkie zakupy dokonane na każdym urządzeniu z systemem Windows 10 można przeglądać w Sklepie Windows. Możesz uzyskać dostęp do aplikacji, gier, muzyki, filmów i programów telewizyjnych na kompatybilnym komputerze, tablecie lub smartfonie.


Cortana
Po włączeniu wirtualnego cyfrowego asystenta osobistego możesz uzyskać natychmiastowy dostęp do kluczowych akcji z Cortaną. Z czasem uczy się lepiej pomagać w realizacji zadań, dostarczając przypomnienia we właściwym czasie i miejscu.


Wiele sposobów interakcji z komputerem
Oprócz korzystania z klawiatury i myszy system Windows 10 obsługuje funkcje dotykowe, dzięki czemu można pisać, stukać i przewijać to, co robisz.


Kontinuum
Funkcja Continuum pozwala łatwo przełączać się z myszy i klawiatury na ekran dotykowy - i dostosowuje system operacyjny, aby efektywniej obsługiwać każdy scenariusz. Wystarczy podłączyć lub odłączyć urządzenie peryferyjne i wybrać tryb z wyskakującego powiadomienia. Gdy potrzebujesz tylko obsługi ekranu dotykowego, wszystkie aplikacje będą wyświetlane na pełnym ekranie i możesz używać gestów do nawigacji. Gdy wrócisz do trybu pulpitu za pomocą myszy i klawiatury, aplikacje powrócą do okien pulpitu i będą bardziej efektywnie nawigowane za pomocą klawiatury i myszy. Możesz nawet podłączyć smartfon z systemem Windows 10 do zewnętrznego monitora, aby korzystać z komputera stacjonarnego.


Uzyskaj dostęp do zawartości Xbox One
Z opcjonalnym członkostwem Xbox Live Gold możesz przesyłać strumieniowo i odtwarzać wybraną liczbę gier z Xbox One bezpośrednio na komputerze z systemem Windows 10. Inne funkcje obejmują możliwość nagrywania rozgrywki i konkurowania z konsolami w obsługiwanych grach.


Zapakowane w pomocne aplikacje
Windows 10 Pro ma wbudowane aplikacje, takie jak mapy, zdjęcia, poczta i kalendarz, muzyka i wideo. Aplikacje te wykorzystują Microsoft OneDrive do tworzenia kopii zapasowych danych i płynnej synchronizacji na urządzeniach z systemem Windows 10, dzięki czemu nigdy nie jesteś daleko od tego, czego potrzebujesz.


Funkcje systemu Windows 10 Pro


Dołącz do domeny
Zarządzanie polityką grupy
Bitlocker
Internet Explorer w trybie Enterprise (EMIE)
Przypisany dostęp 8.1
Zdalny ekran
Klient Hyper-V
Dostęp bezpośredni
Możliwość dołączania do usługi Azure Active Directory z pojedynczym logowaniem do aplikacji w chmurze
Business Store dla Windows 10
Ochrona danych przedsiębiorstwa
Windows Update dla firm
Aktualny oddział dla biznesu

Wymagania

Windows, serwer, oprogramowanie biurowe

Skype / Email: ritoltech@gmail.com
Numer modelu Klawisz Naklejka COA OEM Retail Box
System Windows 7 Win 7 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
System Windows 7 Win 7 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 7 Ultimate Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 8.1 Wygraj Win 8.1 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 10 Pro Win 10 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 10 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Dostępny
Windows Server Win Server2008 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Firmowy OEM Win Server 2008 R2 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Win Server 2012 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Centrum danych Win Server 2012 Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Win Server 2012 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Standardowy OEM Win Server 2016 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows SQL SQL 2012 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
SQL 2014 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Office 2010 Office 2010 Pro Dostępny Nie Nie Nie
Office 2010 Home & Business Dostępny Nie Nie Nie
Office 2011 Office 2011 Home & Business dla komputerów Mac Dostępny Nie Nie Nie
Biuro 2013 Office 2013 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Home and Student Dostępny Nie Nie Dostępny
Biuro 2013 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Office 2016 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Dom i uczeń pakietu Office 2016 Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Dom i firma Mac Dostępny Dostępny Nie Dostępny

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)