Dom ProduktyWindows 10 Pro OEMJeden PC Windows 10 Pro Retail Key, Microsoft Windows 10 Pro Upgrade OEM Key
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Jeden PC Windows 10 Pro Retail Key, Microsoft Windows 10 Pro Upgrade OEM Key

One PC Windows 10 Pro Retail Key , Microsoft Windows 10 Pro Upgrade OEM Key
One PC Windows 10 Pro Retail Key , Microsoft Windows 10 Pro Upgrade OEM Key One PC Windows 10 Pro Retail Key , Microsoft Windows 10 Pro Upgrade OEM Key

Duży Obraz :  Jeden PC Windows 10 Pro Retail Key, Microsoft Windows 10 Pro Upgrade OEM Key

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 10 Professional Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-język Klawisz: Klucz OEM / Retail
Powierzchnia: Obszar globalny Status: W magazynie
High Light:

microsoft windows 10 professional oem key

,

windows 10 pro oem license key

Windows 10 Professional OEM Edition Klucz Microsoft Windows 10 Pro Aktualizacja klucza OEM

Opis produktu


Produkt jest wersją OEM, co oznacza, że ​​będzie on powiązany z jednym komputerem (płyta główna i dysk twardy).

Odpoczynek jest całkowicie taki sam jak w przypadku klucza Retail.


Jest to klucz aktywacyjny dla systemu Windows 10 Professional 32/64 Bit. Możesz użyć tego klawisza, aby aktywować Windows 10 Professional 32-bit lub 64-bit.

Jeśli nie masz zainstalowanego systemu Windows 10, możesz również pobrać go bezpłatnie z linku, który udostępnimy po zakupie. Klucz aktywacyjny zostanie wysłany natychmiast przez e-mail po pomyślnym zakończeniu płatności.

 • Windows 10 łączy system Windows, który już znasz i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo (1) umożliwiają szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby pomóc chronić przed złośliwym oprogramowaniem.
 • Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością jednoczesnego przyciągania czterech rzeczy na ekranie. Ekran się tłoczy? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym łatwym do wyświetlenia ekranie.
 • Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana, aby strona działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.
 • Microsoft Windows 10 Pro. Typ licencji: Original Equipment Manufacturer (OEM), Ilość licencji: 1 użytkownik (ów). Minimalna ilość miejsca na dysku twardym: do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym, minimalna pamięć RAM: 1 GB pamięci RAM na 32-bitowe; 2 GB dla 64-bitów, Minimalna szybkość procesora: 1 GHz. Wersja językowa: ENG, Domyślna przeglądarka: Microsoft Edge, Typ nośnika: DVD


Instalacja:

1. Przejdź do „Ustawienia

2. Wybierz „Aktualizacja i zabezpieczenia”

3. Znajdź „Aktywację”

4. Wybierz „Aktywuj” lub „Zmień klucz produktu”

5. Wprowadź dostarczony klucz produktu

6. Windows 10 pro jest teraz w pełni aktywowany. Jeśli nie masz jeszcze systemu operacyjnego, otrzymasz link do pobrania dla systemu Windows 10 pro.

Cechy produktu:

 • Uzyskujesz nieużywany, ważny klucz produktu, aby aktywować MS Win 10 Pro;
 • Nie ma dysku (nie ma CD / no DVD). Możesz pobrać oprogramowanie za pomocą podanych linków do pobrania MS;
 • Klucz produktu może być używany zarówno w wersji 32, jak i 64-bitowej;
 • Klucz produktu jest ważny dla wszystkich dostępnych języków, takich jak niemiecki, angielski, francuski, hiszpański, duński, turecki, rosyjski, włoski, polski, holenderski, portugalski, arabski itp .;
 • Opakowania detaliczne NIE są wliczone w cenę i nic nie zostanie wysłane do Ciebie pocztą.
 • Twój link do pobrania i klucz aktywacyjny zostaną wysłane na Twój e-mail w ciągu 5-60 minut od zamówienia.
 • Co oznacza OEM? OEM oznacza „producenta oryginalnego sprzętu”, a oprogramowanie OEM to wyrażenie, które odnosi się do oprogramowania sprzedawanego producentom komputerów i producentom sprzętu (OEM) w dużych ilościach w celu połączenia ze sprzętem komputerowym. W Indigo Software nie sprzedajemy żadnego oprogramowania OEM. Sprzedajemy tylko oryginalne pełne wersje detaliczne zakupione bezpośrednio od firmy Microsoft.
 • Czym dokładnie jest klucz aktywacyjny? Za pomocą klucza aktywacyjnego możesz aktywować zakupiony system operacyjny. Link do pobrania oprogramowania otrzymasz na oficjalnej stronie internetowej MS. Następnie wystarczy wpisać klucz aktywacyjny zakupiony u nas. Następnie masz włączoną pełną wersję;
 • Jak wysłać Ci klucz aktywacyjny? Klucz aktywacyjny łatwo i wygodnie wysyłamy do Ciebie pocztą elektroniczną. Następnie wystarczy zainstalować oprogramowanie i wprowadzić klucz aktywacyjny. Następnie masz legalne oprogramowanie i możesz w pełni korzystać ze wszystkich funkcji oprogramowania.
 • Jak długo ważny jest klucz aktywacyjny? Klucz aktywacyjny nie ma daty ważności. Może to być używane na stałe i bez ograniczeń dla zakupionego oprogramowania.
 • Co mam wysłać na mój e-mail? Otrzymujesz klucz produktu i wszystkie ważne informacje dotyczące instalacji i aktywacji klucza aktywacyjnego. Otrzymasz link do pobrania, z którego pobierasz i instalujesz oprogramowanie lub nagrywasz na CD. Po zainstalowaniu oprogramowania nabyłeś wersję próbną. Ta wersja próbna jest konwertowana na pełną wersję podczas aktywacji klucza aktywacyjnego. Aby przekonwertować wersję próbną na pełną, masz 30 dni;
 • Twoje zamówienie zostanie automatycznie dostarczone pocztą e-mail na Twoje konto e-mail w ciągu zaledwie 5 minut po otrzymaniu płatności;

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, po prostu zapytaj, a chętnie odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. Zwykle jesteśmy w stanie odpowiedzieć tak szybko, jak w ciągu godziny lub dwóch, jeśli nie natychmiast. Dzięki za rozważenie tego przedmiotu i błogosławiony dzień.

5 powodów, aby uaktualnić do Win 10 Pro

1. BitLocker
Microsoft poczynił ogromne postępy w ciągu ostatnich kilku lat, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Obejmuje to funkcję BitLocker, która używa szyfrowania do bezpiecznego blokowania treści za hasłem.

Innymi słowy, hakerzy i przestępcy będą mieli niezwykle trudny dostęp do danych. Być może myślisz: „Jestem już chroniony hasłami i oprogramowaniem zabezpieczającym online”.

BitLocker oferuje coś oprócz zabezpieczeń, które już posiadasz. Możesz bezpiecznie zapisać dane na dyskach zewnętrznych, takich jak dysk USB (lub pamięć USB) i tak dalej.

Jeśli pracujesz w Starbucks, na przykład w ważnym arkuszu kalkulacyjnym Excel do pracy, możesz zapisać go na zewnętrznym dysku za pomocą BitLocker, gdy będziesz potrzebować uzupełnienia. Przestępcy nie mogą uzyskać dostępu do tego ważnego arkusza kalkulacyjnego.

Nie mogą uzyskać do niego dostępu, nawet jeśli ukradną twój laptop lub pamięć USB, ponieważ nie będą mogli przejść przez szyfrowanie. Aby to zrobić, będą potrzebować twojego hasła.

2. Zdalny dostęp
Możesz zdalnie uzyskać dostęp do komputera lub uzyskać dostęp do niego dla specjalistów IT. Jest to przydatne, jeśli potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci rozwiązać problem na komputerze lub przeszkoli Cię w nowym programie.

Dzięki Win 10 Pro masz większą kontrolę nad zdalnym dostępem do komputera niż w zwykłej wersji. Jest to przydatne, zwłaszcza jeśli czasami pracujesz w domu.

3. Klient Hyper-V
Możesz stworzyć wirtualny komputer na swoim laptopie, oprócz laptopa, którego używasz na co dzień. Możesz chcieć tego wirtualnego komputera PC dla innego systemu operacyjnego, na przykład, lub poeksperymentować z oprogramowaniem, które mogłoby w inny sposób zepsuć wszystkie programy i dane na twoim laptopie.

4. Bezpieczeństwo krawędzi
Internet jest niebezpiecznym miejscem. Z pewnością może to być na przykład, jeśli masz dostęp do Dark Web lub po prostu pomyślisz o wszystkich naruszeniach danych, o których opowiadaliśmy w dużych firmach, takich jak Walmart.

Przeglądarka Microsoft Edge, zapewnia bezpieczeństwo dzięki Win Defender Application Guard (WDAG). Jest przeznaczony dla firm.

Jeśli ty lub jeden z twoich pracowników przypadkowo wejdzie na niezabezpieczoną stronę, użytkownicy WDAG Hyper-V wyodrębnią tę witrynę i użytkownika. Chodzi o to, że złośliwa strona nie wpłynie na innych pracowników.

5. Aktualizacja dla biznesu
W pracy nie ma nic bardziej frustrującego niż nagłe zamknięcie komputera z systemem Win 10 w celu aktualizacji zabezpieczeń. Czasami może to trwać godzinami, co zasadniczo rujnuje dzień pracy.

Jedną z największych zalet systemu Win 10 dla większości użytkowników jest automatyczne uzyskiwanie aktualizacji zabezpieczeń i poprawek. Ale w pracy z Win 10 Pro możesz opóźnić te aktualizacje do bardziej wygodnego i mniej uciążliwego czasu, takiego jak weekend lub dzień wolny.

Wymagania

Windows, serwer, oprogramowanie biurowe

Skype / Email: ritoltech@gmail.com
Numer modelu Klawisz Naklejka COA OEM Retail Box
System Windows 7 Win 7 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
System Windows 7 Win 7 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 7 Ultimate Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 8.1 Wygraj Win 8.1 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 10 Pro Win 10 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 10 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Dostępny
Windows Server Win Server2008 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Firmowy OEM Win Server 2008 R2 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Win Server 2012 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Centrum danych Win Server 2012 Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Win Server 2012 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Standardowy OEM Win Server 2016 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows SQL SQL 2012 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
SQL 2014 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Office 2010 Office 2010 Pro Dostępny Nie Nie Nie
Office 2010 Home & Business Dostępny Nie Nie Nie
Office 2011 Office 2011 Home & Business dla komputerów Mac Dostępny Nie Nie Nie
Biuro 2013 Office 2013 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Home and Student Dostępny Nie Nie Dostępny
Biuro 2013 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Office 2016 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Dom i uczeń pakietu Office 2016 Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Dom i firma Mac Dostępny Dostępny Nie Dostępny

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)