Dom ProduktyKod klucza produktu systemu WindowsMicrosoft MS Windows 10 Pro Home OEM 32-bitowy / 64-bitowy nośnik DVD i licencja na kluczową licencję
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Microsoft MS Windows 10 Pro Home OEM 32-bitowy / 64-bitowy nośnik DVD i licencja na kluczową licencję

Microsoft MS Windows 10 Pro Home OEM 32 Bit / 64 Bit DVD Media And Key License Sticker
Microsoft MS Windows 10 Pro Home OEM 32 Bit / 64 Bit DVD Media And Key License Sticker Microsoft MS Windows 10 Pro Home OEM 32 Bit / 64 Bit DVD Media And Key License Sticker

Duży Obraz :  Microsoft MS Windows 10 Pro Home OEM 32-bitowy / 64-bitowy nośnik DVD i licencja na kluczową licencję

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 10 Professional Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-język Klawisz: Klucz OEM / Retail
Powierzchnia: Obszar globalny Status: W magazynie
High Light:

windows 10 pro product key code

,

windows 7 home premium activation key

MS Windows 10 Professional / Home OEM 32-bitowy 64-bitowy nośnik DVD + licencja na klucz

Opis produktu


Produkt jest wersją OEM, co oznacza, że ​​będzie on powiązany z jednym komputerem (płyta główna i dysk twardy).

Odpoczynek jest całkowicie taki sam jak w przypadku klucza Retail.


Jest to klucz aktywacyjny dla systemu Windows 10 Professional 32/64 Bit. Możesz użyć tego klawisza, aby aktywować Windows 10 Professional 32-bit lub 64-bit.

Jeśli nie masz zainstalowanego systemu Windows 10, możesz również pobrać go bezpłatnie z linku, który udostępnimy po zakupie. Klucz aktywacyjny zostanie wysłany natychmiast przez e-mail po pomyślnym zakończeniu płatności.

Windows 10 to system operacyjny komputera osobistego opracowany i wydany przez Microsoft jako część rodziny systemów operacyjnych Windows NT. Został wydany 29 lipca 2015 r. Jest to pierwsza wersja systemu Windows, która otrzymuje bieżące aktualizacje funkcji.

System Windows 10 został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny ze sprzętem, oprogramowaniem i urządzeniami peryferyjnymi, które już posiadasz. Zawsze dostępne aktualizacje pomagają w zachowaniu aktualnych funkcji i zabezpieczeń przez cały okres eksploatacji urządzenia. Windows 10 zapewnia absolutnie najlepsze wrażenia podczas robienia tego, co robisz. Skoncentruj się na łatwych sposobach tworzenia aplikacji i optymalizacji miejsca na ekranie, aby wszystko zostało wykonane. Zobacz swoje otwarte zadania w jednym widoku i stwórz wirtualne pulpity, aby zyskać miejsce lub pogrupować rzeczy według projektu, np. Aplikacje Office do pracy i gry do gry. Gra w Windows 10 stała się jeszcze lepsza. teraz możesz grać i łączyć się z graczami na urządzeniach Xbox One i Windows 10. Od najlepszych gier casual po nową generację gier na PC, Windows 10 jest przeznaczony do gier, które lubisz.

  • Windows 10 łączy system Windows, który już znasz i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo (1) umożliwiają szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby pomóc chronić przed złośliwym oprogramowaniem.
  • Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością jednoczesnego przyciągania czterech rzeczy na ekranie. Ekran się tłoczy? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym łatwym do wyświetlenia ekranie.
  • Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana, aby strona działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.
  • Microsoft Windows 10 Pro. Typ licencji: Original Equipment Manufacturer (OEM), Ilość licencji: 1 użytkownik (ów). Minimalna ilość miejsca na dysku twardym: do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym, minimalna pamięć RAM: 1 GB pamięci RAM na 32-bitowe; 2 GB dla 64-bitów, Minimalna szybkość procesora: 1 GHz. Wersja językowa: ENG, Domyślna przeglądarka: Microsoft Edge, Typ nośnika: DVD

Microsoft Windows 10 Pro Edition ma wiele do zaoferowania swoim użytkownikom. Spójrz na wszystkie te fantastyczne funkcje:

Szybsze uruchomienie dzięki InstaGo

InstaGo ułatwia rozpoczęcie wszystkich ważnych zadań, które musisz wykonać w ciągu dnia. Jesteś w stanie uruchomić i odebrać, gdzie poprzednio przerwałeś. Oznacza to mniej czasu traconego na załadowanie systemu Windows i więcej czasu na sprawne wykonanie zadań.

Wielozadaniowość jak profesjonalista

Czy kiedykolwiek żałowałeś, że nie potrafisz zrobić więcej na raz? Z Windows 10 możesz. Możesz tworzyć wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca na projekty, nad którymi pracujesz. Możesz także zrobić na ekranie cztery rzeczy naraz, abyś mógł zobaczyć każdy z nich w jednym wygodnym miejscu. Wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia, do których musisz uzyskać dostęp, są na jednym ekranie, gotowe dla Ciebie.

Niesamowita przeglądarka Microsoft Edge

Dzięki tej nowej przeglądarce wszystko jest możliwe. Znajdź coś, co chcesz udostępnić innym? Napisz lub narysuj bezpośrednio na stronie internetowej i wyślij ją do dowolnej osoby. Ten nowy sposób udostępniania jest ekscytujący i pomysłowy. Pomyśl o tym, jak osobista jest twoja komunikacja.

Ciągłe projektowanie w różnych urządzeniach

Nie ma znaczenia, jakiego rodzaju urządzenie jest używane, otrzymasz ten sam gładki interfejs z każdym. Skalowanie aplikacji do rozmiaru i nawigacja pozostaje łatwa nawet na najmniejszych urządzeniach. Twoje doświadczenie jest zoptymalizowane bez względu na rozmiar i typ używanego wyświetlacza.

Windows Hello czyni Twoje doświadczenie osobistym

Kto nie lubi być uznawany, gdy zaczyna dzień? Dzięki tej ekscytującej funkcji system Windows 10 wita Cię i rozjaśnia Twoją twarz. Możesz ominąć hasła i natychmiast dostać się do komputera. Jeśli ta opcja nie działa, działa również odcisk palca lub numer PIN.

Cortana, Twój własny osobisty asystent cyfrowy, dostaje lepsze codzienne

Jeśli potrzebujesz uzyskać prognozę pogody lub poznać godziny swojej ulubionej restauracji, masz szczęście. Cortana może pomóc zaplanować następne spotkanie, ważne spotkanie i duże zadanie. Co ważniejsze, ta funkcja staje się coraz lepsza z każdym dniem, ukrywając się w tle, aż będziesz gotowy, aby uzyskać do niego dostęp. Aktywując pole wyszukiwania Zapytaj mnie o cokolwiek lub aktywując mikrofon, możesz zwrócić uwagę Cortany i uruchomić ją.

Niesamowity zakres oprogramowania SoftwarePug, wyjątkowa obsługa klienta i niskie ceny.

Windows 10 Pro Edition jest jednym z wielu produktów dostępnych na naszej stronie internetowej jako wygodne cyfrowe pobieranie. Oprócz oszczędności czasu i pieniędzy zapewniamy również doskonałą obsługę klienta. Jesteśmy dostępni w dzień iw nocy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i rozpocząć pracę z systemem Windows 10. Zrobisz więcej, ponieważ dzięki oprogramowaniu będziesz mógł pokonać wyzwania. Zyskaj większą satysfakcję z produktu, który tak wiele dla Ciebie robi. Kup kopię systemu Windows 10 Pro Edition i zmień świat, w którym żyjesz i pracujesz.

Wymagania

Windows, serwer, oprogramowanie biurowe

Skype / Email: ritoltech@gmail.com
Numer modelu Klawisz Naklejka COA OEM Retail Box
System Windows 7 Win 7 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
System Windows 7 Win 7 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 7 Ultimate Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 8.1 Wygraj Win 8.1 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 10 Pro Win 10 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 10 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Dostępny
Windows Server Win Server2008 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Firmowy OEM Win Server 2008 R2 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Win Server 2012 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Centrum danych Win Server 2012 Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Win Server 2012 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Standardowy OEM Win Server 2016 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows SQL SQL 2012 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
SQL 2014 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Office 2010 Office 2010 Pro Dostępny Nie Nie Nie
Office 2010 Home & Business Dostępny Nie Nie Nie
Office 2011 Office 2011 Home & Business dla komputerów Mac Dostępny Nie Nie Nie
Biuro 2013 Office 2013 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Home and Student Dostępny Nie Nie Dostępny
Biuro 2013 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Office 2016 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Dom i uczeń pakietu Office 2016 Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Dom i firma Mac Dostępny Dostępny Nie Dostępny

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)