Dom ProduktyKod klucza produktu systemu WindowsKod klucza produktu MS Professional dla koreańskiego systemu operacyjnego Windows 10 Pro
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Kod klucza produktu MS Professional dla koreańskiego systemu operacyjnego Windows 10 Pro

MS Professional Windows Product Key Code For Korean Windows 10 Pro Operating System
MS Professional Windows Product Key Code For Korean Windows 10 Pro Operating System MS Professional Windows Product Key Code For Korean Windows 10 Pro Operating System

Duży Obraz :  Kod klucza produktu MS Professional dla koreańskiego systemu operacyjnego Windows 10 Pro

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 10 Professional Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-język Klawisz: Klucz OEM / Retail
Powierzchnia: Obszar globalny Status: W magazynie
High Light:

windows 10 pro product key code

,

windows 7 home premium activation key

Kod MS Windows 10 Professional Product Key dla koreańskiego systemu operacyjnego Windows 10 Pro

Opis produktu

Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start powraca w rozszerzonej formie, a my przeniesiemy Twoje przypięte aplikacje i ulubione, aby były gotowe i czekały na Ciebie. Szybko się uruchamia i wznawia, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, które pomagają zachować bezpieczeństwo, i jest przeznaczony do pracy z oprogramowaniem i sprzętem, które już masz. Program Windows Insider to globalna społeczność fanów, którzy kochają system Windows i chcą pomóc go ulepszyć. Znawcy widzą system operacyjny na najwcześniejszych etapach i odgrywają rolę w jego kształtowaniu. Ich opinie przyczyniły się do powstania najlepszego systemu Windows. System Windows 10 jest wyposażony w Microsoft Edge, całkowicie nową przeglądarkę, która została zbudowana w celu zapewnienia lepszych wrażeń internetowych. Zapisuj2 lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez zakłóceń i zapisuj ulubione czytniki do późniejszego dostępu. Dzięki włączonej Cortana3 masz natychmiastowy dostęp do kluczowych działań - takich jak dokonywanie rezerwacji lub czytanie recenzji - bez opuszczania strony, na której się znajdujesz. Łatwo przyciągnij do czterech aplikacji i zobacz wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu. Przedstawiamy nowy sklep Windows, ujednolicone zakupy w każdym urządzeniu z systemem Windows 10. Przeglądaj sklep na komputerze, tablecie lub telefonie i łatwo kupuj wspaniałe treści cyfrowe, w tym aplikacje, gry, muzykę, filmy i programy telewizyjne. Cortana3 działa przez cały dzień, a Twoje urządzenia pomagają w załatwianiu spraw. Dzięki większej wiedzy z czasem Cortana staje się bardziej osobista i przydatna. Cortana najlepiej sprawdza się także w przypomnieniach, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu zapominasz o nich mniej i możesz zrobić więcej.

Zastrzeżenia prawne

Produkt jest pozyskiwany i wysyłany z Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Produkt jest oryginalnym oryginałem od autoryzowanych dystrybutorów producenta.

Pudełko zawiera

1 x dysk; 1 x klucz licencyjny

cechy produktu


Produkt jest wersją OEM, co oznacza, że ​​będzie on powiązany z jednym komputerem (płyta główna i dysk twardy).

Odpoczynek jest całkowicie taki sam jak w przypadku klucza Retail.


Jest to klucz aktywacyjny dla systemu Windows 10 Professional 32/64 Bit. Możesz użyć tego klawisza, aby aktywować Windows 10 Professional 32-bit lub 64-bit.

Jeśli nie masz zainstalowanego systemu Windows 10, możesz również pobrać go bezpłatnie z linku, który udostępnimy po zakupie. Klucz aktywacyjny zostanie wysłany natychmiast przez e-mail po pomyślnym zakończeniu płatności.

  • Windows 10 łączy system Windows, który już znasz i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo (1) umożliwiają szybkie uruchomienie i wznowienie pracy. System Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby pomóc chronić przed złośliwym oprogramowaniem.
  • Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością jednoczesnego przyciągania czterech rzeczy na ekranie. Ekran się tłoczy? Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować z wybranymi elementami. Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym łatwym do wyświetlenia ekranie.
  • Jest to całkowicie nowa przeglądarka zaprojektowana, aby strona działała tak, jak Ty. Napisz lub wpisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępnij swoje znaczniki innym. Spodoba ci się widok czytania, który usuwa zakłócenia. Istnieje również ulepszony pasek adresu, który pomoże Ci znaleźć rzeczy szybciej.
  • Microsoft Windows 10 Pro. Typ licencji: Original Equipment Manufacturer (OEM), Ilość licencji: 1 użytkownik (ów). Minimalna ilość miejsca na dysku twardym: do 20 GB dostępnego miejsca na dysku twardym, minimalna pamięć RAM: 1 GB pamięci RAM na 32-bitowe; 2 GB dla 64-bitów, Minimalna szybkość procesora: 1 GHz. Wersja językowa: ENG, Domyślna przeglądarka: Microsoft Edge, Typ nośnika: DVD

Jak aktywować klucz produktu Windows 10 32-bitowy / 64-bitowy?


Aktywacja pomaga zweryfikować, czy kopia systemu Windows jest oryginalna i czy nie była używana na większej liczbie urządzeń niż pozwalają na to postanowienia licencyjne dotyczące oprogramowania firmy Microsoft.

OPCJA 1: Aktywacja systemu Windows 10 Online podczas instalacji systemu Windows podczas instalacji systemu Windows


Podczas czystej instalacji systemu Windows 10 pojawi się monit o aktywację systemu Windows 10. Jeśli jest to konieczne, możesz kliknąć / dotknąć przycisku Nie mam klucza produktu, aby ręcznie aktywować system Windows 10 później za pomocą opcji drugiej lub opcji trzeciej poniżej .

OPCJA 2: Pobierz i zainstaluj poprawną edycję systemu Windows 10.


Przejdź do „Panel sterowania-Wszystkie elementy panelu sterowania-System” i kliknij „Aktywuj system Windows” lub „Zmień klucz produktu”.
Kliknij „Aktywacja” i wprowadź klucz, który kupiłeś. Teraz Twoje okna zostały aktywowane.

OPCJA 3: Aktywacja systemu Windows 10 online w ustawieniach


Otwórz Ustawienia, a kliknięcie / stuknięcie w Windows nie jest aktywne. Aktywuj Windows teraz link na dole.
Kliknij / dotknij przycisku Aktywuj (jeśli jest dostępny), aby sprawdzić, czy system Windows może aktywować się online za pomocą aktualnie zainstalowanego klucza produktu.
Jeśli system Windows został pomyślnie aktywowany, przejdź do kroku 9 poniżej.
Jeśli system Windows nie może się aktywować, kliknij / stuknij łącze Zmień klucz produktu.
Jeśli pojawi się monit Kontrola konta użytkownika (UAC), kliknij / dotknij Tak.
Wprowadź swój 25-cyfrowy numer klucza produktu dla zainstalowanej wersji systemu Windows 10 i kliknij / dotknij Dalej lub naciśnij klawisz Enter.
Kliknij / dotknij Aktywuj.


Jeśli system Windows został pomyślnie aktywowany, kliknij / dotknij Zamknij.
Możesz teraz zamknąć Ustawienia, jeśli chcesz.

Jesteś już ekspertem w znanym menu Start, pasku zadań i pulpicie. Płytki na żywo zapewniają natychmiastowe aktualizacje strumieniowe tego, co najważniejsze.

Windows 10 pro to najnowsza wersja popularnego systemu operacyjnego. Po najnowszych aktualizacjach prezentuje więcej dostosowanego interfejsu, który rozpoznaje sprzęt urządzenia. Mówiąc prościej, jest to system, którego można używać na dowolnym typie maszyny. Co więcej, jest bezpieczny i szybki: dokładnie taki, jakiego potrzebują wszyscy profesjonaliści, gracze lub studenci, zwłaszcza w połączeniu z najnowszym pakietem Ms Office dostępnym tutaj.

Windows 10 odradza także przycisk Start i menu Start w stylu Windows 7, które zostały usunięte w Windows 8. Ale co najważniejsze, zakup systemu Windows 10 32bit / 64bit jest idealny dla graczy i użytkowników profesjonalnych.

Chociaż „pro” wersja tego słynnego na całym świecie systemu operacyjnego została zaprojektowana z myślą o użytkownikach profesjonalnych, żaden gracz nie będzie zawiedziony, ponieważ kupienie systemu Windows 10 Pro pozwala na szybsze uruchamianie gier, osiąganie maksymalnych wyników sprzętowych i korzystanie z najnowszych sterowników graficznych do obsługi wysokiej klasy karty graficzne.

Oznacza to, że niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, który potrzebuje wydajnych rozwiązań programowych, aby pomóc Ci w zwiększeniu wydajności, czy po prostu szukasz potężnego systemu, który pozwoli w pełni wykorzystać sprzęt i poprawić wyniki w grze bez zrywania budżetu, kup system Windows 10 pro tanie może spełnić wszystkie Twoje wymagania.

Dzięki systemowi Windows 10 poczujesz różnicę niezależnie od tego, jak wybierzesz używanie sprzętu. Wejdź i kup dzisiaj swój klucz Windows 10 32bit / 64bit.

System Windows 10 został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny ze sprzętem, oprogramowaniem i urządzeniami peryferyjnymi, które już posiadasz. A zawsze włączone aktualizacje pomagają w zachowaniu aktualnych funkcji i zabezpieczeń przez cały okres użytkowania urządzenia.

Windows 10 zapewnia absolutnie najlepsze wrażenia podczas robienia tego, co robisz. Skoncentruj się na łatwych sposobach tworzenia aplikacji i optymalizacji miejsca na ekranie, aby wszystko zostało wykonane. Zobacz swoje otwarte zadania w jednym widoku i twórz wirtualne pulpity, aby zyskać miejsce lub pogrupować rzeczy według projektu, np. Aplikacje biurowe do pracy i gry do zabawy.

Gra jest jeszcze lepsza w systemie Windows 10. Twoje istniejące gry działają nie tylko świetnie, ale teraz możesz grać i łączyć się z graczami na urządzeniach Xbox One i Windows 10. Od najlepszych gier casual po nową generację gier na PC, Windows 10 jest przeznaczony do gier, które lubisz.

Niektórzy użytkownicy mogą obawiać się niestandardowego działania przy zakupie profesjonalnego klucza produktu Windows 10, ale faktem jest, że jest to naprawdę łatwe i wygodne doświadczenie. Przekonasz się, że szybko się z nim zaznajomiłeś i nie możesz żyć bez niego po długim czasie używania. Nie więcej do powiedzenia, uruchom teraz wygodny system!

Wymagania

Windows, serwer, oprogramowanie biurowe

Skype / Email: ritoltech@gmail.com
Numer modelu Klawisz Naklejka COA OEM Retail Box
System Windows 7 Win 7 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
System Windows 7 Win 7 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 7 Ultimate Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 8.1 Wygraj Win 8.1 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows 10 Pro Win 10 Home Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Wygraj 10 Pro Dostępny Dostępny Dostępny Dostępny
Windows Server Win Server2008 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Firmowy OEM Win Server 2008 R2 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Win Server 2012 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Centrum danych Win Server 2012 Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Win Server 2012 R2 OEM Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Standardowy OEM Win Server 2016 Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Windows SQL SQL 2012 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
SQL 2014 Standard Dostępny Dostępny Dostępny Nie
Office 2010 Office 2010 Pro Dostępny Nie Nie Nie
Office 2010 Home & Business Dostępny Nie Nie Nie
Office 2011 Office 2011 Home & Business dla komputerów Mac Dostępny Nie Nie Nie
Biuro 2013 Office 2013 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2013 Home and Student Dostępny Nie Nie Dostępny
Biuro 2013 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Office 2016 Pro Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Pro plus Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Office 2016 Standard Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Dom i uczeń pakietu Office 2016 Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Dom i biznes Dostępny Dostępny Nie Dostępny
Biuro 2016 Dom i firma Mac Dostępny Dostępny Nie Dostępny

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)