Dom ProduktyMicrosoft Windows Server 2016DVD Media Oryginalny Microsoft Windows Server 2016 Standardowy OEM COA / Naklejka 64-bitowa
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

DVD Media Oryginalny Microsoft Windows Server 2016 Standardowy OEM COA / Naklejka 64-bitowa

DVD Media Original Microsoft Windows Server 2016 Standard OEM COA / Sticker 64 Bit
DVD Media Original Microsoft Windows Server 2016 Standard OEM COA / Sticker 64 Bit DVD Media Original Microsoft Windows Server 2016 Standard OEM COA / Sticker 64 Bit

Duży Obraz :  DVD Media Oryginalny Microsoft Windows Server 2016 Standardowy OEM COA / Naklejka 64-bitowa

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Niemcy / Turcja / Puerto Rico / Singapur / HK / Egipt
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft Certificate
Numer modelu: P7306165U2 / Dostosuj

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us Directly
Szczegóły pakowania: Oryginalne fabryczne uszczelnione opakowanie OEM
Czas dostawy: 1 do 2 dni roboczych po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, karta kredytowa
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Szczegółowy opis produktu
Modelu: Serwer 2016 Standard Głoska bezdźwięczna: płyta DVD
Język: Angielski Pakiet: Pudełko OEM
typu: OEM New Key Aktywacja: 100% aktywacja online
High Light:

windows server 2016 open license

,

windows server 2016 16 core

Windows Server 2016 Standard OEM COA / Sticker 64 Bit DVD Media Original

Windows Server 2016 to system operacyjny serwera opracowany przez firmę Microsoft w ramach rodziny systemów operacyjnych Windows NT, opracowany równolegle z systemem Windows 10. Pierwsza wersja wczesnego podglądu (Technical Preview) została udostępniona 1 października 2014 r. Wraz z pierwszym podglądem technicznym System Center. W przeciwieństwie do poprzednich wersji systemu Windows Server, które zostały wydane równocześnie z klienckim systemem operacyjnym, Windows Server 2016 został wydany 26 września 2016 r. na konferencji Microsoft Ignite i stał się ogólnie dostępny 12 października 2016 r.

funkcje

Windows Server 2016 ma wiele nowych funkcji, w tym

Usługi federacyjne Active Directory: Możliwe jest skonfigurowanie usług AD FS do uwierzytelniania użytkowników przechowywanych w katalogach innych niż AD, takich jak katalogi LDAP (Lightweight Directory Access Protocol) zgodne z X.500 i bazy danych SQL.


Windows Defender: Windows Antimalware jest instalowany i włączany domyślnie bez GUI, który jest instalowalną funkcją Windows.


Usługi pulpitu zdalnego: obsługa OpenGL 4.4 i OpenCL 1.1, poprawa wydajności i stabilności; Rola MultiPoint Services (patrz Windows MultiPoint Server)


Usługi pamięci masowej: zasady QoS centralnej pamięci masowej; Repliki pamięci masowej (replikacja pamięciowa, replikacja blokowa, woluminowa, synchroniczna i asynchroniczna przy użyciu SMB3 między serwerami do odzyskiwania po awarii). Replika pamięci replikuje bloki zamiast plików; pliki mogą być używane. To nie jest multi-master, ani jeden do wielu, ani przechodni. Okresowo replikuje migawki, a kierunek replikacji można zmienić.


Klaster pracy awaryjnej: uaktualnienie systemu operacyjnego klastra, repliki pamięci masowej


Serwer proxy aplikacji sieci Web: uwierzytelnianie wstępne dla publikowania podstawowych aplikacji HTTP, publikowanie aplikacji z użyciem symboli wieloznacznych, przekierowywanie HTTP do HTTPS, propagacja adresu IP klienta do aplikacji zaplecza
IIS 10: Obsługa HTTP / 2
Windows PowerShell 5.1
Kontenery Windows Server

Wprowadzenie

Microsoft Windows Server 2016 jest obecnie ogólnie dostępny i dostępny dla klientów. Presales for Server 2016 rozpoczął się 1 października i Microsoft zawsze mówił, że klienci będą mieli dostęp do rzeczywistych bitów w połowie października. Teraz, gdy jest połowa października i liście spadają, firma żyje zgodnie z tą obietnicą.

Ponadto System Center 2016, rozwiązanie do zarządzania centrami danych firmy Microsoft do wdrażania i zarządzania serwerami i komputerami stacjonarnymi, osiągnęło teraz ogólną dostępność.

Firma Microsoft wykorzystuje dzisiejsze uruchomienie, aby skoncentrować się na wysiłkach związanych z chmurą hybrydową oraz na tym, jak system Windows Server 2016 umożliwia przedsiębiorstwom uruchamianie aplikacji zarówno we własnych centrach danych, jak iw chmurach publicznych (w tym oczywiście własnej platformie przetwarzania w chmurze Azure).

Funkcje sieciowe

1. DHCP: Ponieważ ochrona dostępu do sieci była nieaktualna w systemie Windows Server 2012 R2, w systemie Windows Server 2016 rola DHCP nie obsługuje już ochrony dostępu do sieci
2. DNS:

Klient DNS : Powiązanie usług - ulepszona obsługa komputerów z więcej niż jednym interfejsem sieciowym
Serwer DNS : zasady DNS, nowe typy rekordów DDS (TLSA, SPF i nieznane rekordy), nowe polecenia cmdlet i parametry PowerShell

Windows Server Gateway obsługuje teraz tunele Generic Routing Encapsulation (GRE)
Zarządzanie adresami IP (IPAM): Obsługa podsieci / 31, / 32 i / 128; wykrywanie opartych na plikach serwerów DNS przyłączonych do domeny; nowe funkcje DNS; lepsza integracja zarządzania DNS, DHCP i adresu IP (DDI)
3. Kontroler sieci: nowa rola serwera do konfigurowania, zarządzania, monitorowania i rozwiązywania problemów z wirtualnymi i fizycznymi urządzeniami sieciowymi i usługami w centrum danych
Wirtualizacja sieci Hyper-V: Programowalny przełącznik Hyper-V (nowy element konstrukcyjny Microsoftu

4. programowe rozwiązanie sieciowe); Obsługa enkapsulacji VXLAN; Interoperacyjność oprogramowania Load Balancer firmy Microsoft; lepsza zgodność ze standardem IEEE Ethernet.

Hyper-V

Rozwój

Microsoft został zreorganizowany przez Satya Nadella, łącząc zespoły Server i System Center. Wcześniej zespół Server był bardziej powiązany z zespołem klienta Windows. Zespół Azure ściśle współpracuje również z zespołem serwera.

W marcu 2017 r. Microsoft zademonstrował wewnętrzną wersję serwera 2016 działającą na architekturze ARMv8-A. Doniesiono, że Microsoft pracował z chipami Qualcomm Centriq i Cavium ThunderX2. Według Jamesa Vincenta z The Verge decyzja ta zagraża dominacji Intela na rynku procesorów serwerowych. Jednak późniejsze dochodzenie ze strony Microsoft ujawniło, że ta wersja systemu Windows Server jest przeznaczona wyłącznie do użytku wewnętrznego i ma wpływ tylko na subskrybentów usługi Microsoft Azure.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)