Dom ProduktyMicrosoft Windows 8.1 ProfessionalWersja francuska / japońska Windows 8.1 Retail Box, Microsoft Windows 8.1 Pro 32 64 Bit
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Wersja francuska / japońska Windows 8.1 Retail Box, Microsoft Windows 8.1 Pro 32 64 Bit

French / Japanese Version Windows 8.1 Retail Box , Microsoft Windows 8.1 Pro 32 64 Bit 
French / Japanese Version Windows 8.1 Retail Box , Microsoft Windows 8.1 Pro 32 64 Bit  French / Japanese Version Windows 8.1 Retail Box , Microsoft Windows 8.1 Pro 32 64 Bit 

Duży Obraz :  Wersja francuska / japońska Windows 8.1 Retail Box, Microsoft Windows 8.1 Pro 32 64 Bit

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 8.1 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 80000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Modelu: Windows 8.1 Professional marki: Oryginalny Microsoft
Aktywacja: Tak Język: Obsługa wszystkich języków
Status: W magazynie Delivey Time: 1-2 dni
High Light:

microsoft windows 8.1 full version

,

windows 8.1 professional activation key

Dożywotnia gwarancja Windows 8.1 Professional 64 bit Oem 32 Bit French / Japanese Version


Opis produktu

W systemie Windows 8.1 firma Microsoft zmieniła swoje media detaliczne na pełną wersję oprogramowania, ale zachowała te same ceny - 119,99 USD w przypadku systemu Windows 8.1 „Core” i Windows 8.1 Pro - podobnie jak w systemie Windows 8. Co zatem różni się od nośników OEM? I dlaczego można wybrać tę ofertę w mediach detalicznych?

Oto historia z mediami OEM.

Pełna wersja. Podobnie jak w poprzednich wersjach systemu Windows, wersje OEM systemu Windows 8.1 są pełną wersją produktu i są przeznaczone do zainstalowania tylko na jednym nowym komputerze. W przeciwieństwie do mediów detalicznych nie można użyć nośników OEM do uaktualnienia istniejącej wersji systemu Windows na Windows 8.1.

Specyficzna wersja: 32-bitowa lub 64-bitowa. W detalicznych wersjach systemu Windows 8.1 kupujesz system Windows 8.1 „Core” lub Windows 8. Pro, a przy tym masz zarówno nośniki 32-bitowe, jak i 64-bitowe. Nie dotyczy to wersji OEM: zamiast tego istnieją osobne zakupy dla Windows 8.1 „Core” 32-bit, Windows 8.1 „Core” 64-bit, Windows 8.1 Pro 32-bit i Windows 8.1 Pro 64-bit.

Cennik. Nośniki OEM systemu Windows 8.1 są tańsze niż odpowiadające im media detaliczne, ale różnią się w zależności od wersji. Ale produkty OEM systemu Windows 8.1 Pro. Więc to jest coś do rozważenia, jeśli szukasz czystej instalacji. (Ceny te nie zmieniły się od czasu wydania Windows 8.)

Nawet tańszy nowy projekt. Podczas gdy wersje OEM systemu Windows zawsze oferowały znacznie tańsze doświadczenie niż wersje detaliczne - patrz Nie dla Ciebie OEM: Pakowanie OEM systemu Windows 7 nie jest dla osób fizycznych, aby zajrzeć do opakowania OEM 7 Window - opakowanie OEM systemu Windows 8.1 jest wręcz okropne . Oczywiście nie jest to wielka sprawa.

funkcje

Ten system operacyjny kwalifikuje się do bezpłatnej aktualizacji do systemu Windows 10, jeśli jest dostępna. Więcej szczegółów poniżej.
Ekran startowy. Spersonalizuj ekran startowy za pomocą ulubionych wiadomości, znajomych, sieci społecznościowych i aplikacji. Konfigurowalne kolory i tła oraz cztery różne rozmiary płytek sprawiają, że urządzenie jest tak wyjątkowe jak Ty.
Aplikacje, które chcesz. Oprócz wspaniałych wbudowanych aplikacji do edycji wiadomości e-mail, osób, zdjęć i filmów, możesz także pobrać tysiące popularnych aplikacji ze Sklepu Windows, w tym Netflix, ESPN, Skype i Halo: Spartan Assault.
Gra tak ciężko, jak działa. System Windows 8.1 umożliwia szybkie przeglądanie, oglądanie filmów, granie w gry, polerowanie CV i łączenie zabójczej prezentacji - wszystko na jednym komputerze.

Wymagania systemowe:

1. Procesor 1 GHz lub szybszy z obsługą PAE, NX i SSE2
2. 2 GB pamięci RAM
3. 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym
4. Rozdzielczość ekranu 1366 x 768
5. Procesor graficzny DirectX 9 ze sterownikiem WDDM
6. Aby korzystać z dotyku, potrzebujesz komputera, który obsługuje multitouch
7 Dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
8. Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft
9. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
10. Licencja Windows Media Center jest sprzedawana oddzielnie

Dodatkowe wymagania dotyczące korzystania z niektórych funkcji
• dostęp do Internetu (mogą obowiązywać opłaty)
• Do ekranu dotykowego potrzebny jest tablet lub monitor obsługujący funkcję multi-touch
• Wymagane konto Microsoft dla niektórych funkcji
• Oglądanie płyt DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
• Licencja Windows Media Center sprzedawana oddzielnie
• Aby uzyskać dostęp do Sklepu Windows i pobierać i uruchamiać aplikacje, potrzebujesz aktywnego połączenia internetowego i rozdzielczości ekranu co najmniej 1024 x 768
• Aby przyciągnąć aplikacje, potrzebujesz rozdzielczości ekranu co najmniej 1366 x 768


Wymagania systemowe:

Windows 8.1 Pro 64-bitowe wymagania systemowe
Edytor 1 Gigaherc lub szybszy 64-bit (x64) z obsługą PAE, NX i SSE2
Pamięć 2 GB pamięci RAM
Dysk twardy 20 GB dostępnego miejsca
Karta graficzna Urządzenie graficzne Diretx 9 z WDDM 1.0 lub nowszym


Dodatkowe wymagania dotyczące korzystania z niektórych funkcji:
1 Do korzystania z dotyku potrzebny jest tablet lub monitor obsługujący wielodotyk
2. Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft
3. Niektóre gry i programy mogą wymagać karty graficznej zgodnej z DirectX 10 lub nowszą, aby uzyskać optymalną wydajność
4. Oglądanie DVD wymaga osobnego oprogramowania do odtwarzania
5. Licencja Windows Media Center jest sprzedawana oddzielnie
6. BitLocker To Go wymaga napędu flash USB
7 BitLocker wymaga modułu Trusted Platform Module (TPM) 1.2 lub dysku flash USB (tylko Windows 8.1 Pro)
8. Klient Hyper-V wymaga systemu 64-bitowego z możliwościami translacji adresów drugiego poziomu (SLAT) i dodatkowych 2 GB pamięci RAM (tylko Windows 8.1 Pro)
9. Funkcja Wi-Fi Direct Printing wymaga adaptera Wi-Fi obsługującego Wi-Fi Direct oraz urządzenia obsługującego Wi-Fi Direct Printing
10. Aby zainstalować 64-bitowy system operacyjny na 64-bitowym komputerze, procesor musi obsługiwać CMPXCHG16b, PrefetchW i LAHF / SAHF

Opis

Windows 8.1 (nazwa kodowa Blue) to uaktualnienie systemu operacyjnego Windows 8, wydanego przez Microsoft. Po raz pierwszy zaprezentowany i opublikowany jako publiczna wersja beta w czerwcu 2013 r., Został wydany do produkcji 27 sierpnia 2013 r. I osiągnął ogólną dostępność 17 października 2013 r., Prawie rok po wprowadzeniu na rynek wersji poprzedniej. Windows 8.1 jest dostępny bezpłatnie dla detalicznych kopii użytkowników Windows 8 i Windows RT za pośrednictwem Sklepu Windows. W przeciwieństwie do dodatków Service Pack w poprzednich wersjach systemu Windows użytkownicy, którzy uzyskali system Windows 8 poza kopiami detalicznymi lub wstępnie załadowanymi instalacjami (np. Licencjonowanie zbiorcze), muszą uzyskać system Windows 8.1 za pośrednictwem nowych nośników instalacyjnych z odpowiedniego kanału subskrypcji lub kanału korporacyjnego. Zasady cyklu życia pomocy technicznej firmy Microsoft dotyczą systemu Windows 8.1 podobnego do poprzednich dodatków Service Pack dla systemu Windows: jest to część cyklu obsługi systemu Windows 8, a instalacja systemu Windows 8.1 jest wymagana do utrzymania dostępu do pomocy technicznej i aktualizacji systemu Windows po 12 stycznia 2016 r. Jednak w przeciwieństwie do poprzednich dodatków Service Pack , Windows 8.1 nie można nabyć za pośrednictwem Windows Update.

Wydany jako część zmiany przez Microsoft w kierunku regularnych corocznych aktualizacji głównych platform oprogramowania i usług, Windows 8.1 ma na celu zajęcie się skargami użytkowników Windows 8 i recenzentów podczas uruchamiania. Widoczne ulepszenia obejmują ulepszony ekran startowy, dodatkowe widoki przystawek, dodatkowe aplikacje w pakiecie, ściślejszą integrację OneDrive (dawniej SkyDrive), Internet Explorer 11, zunifikowany system wyszukiwania oparty na Bing, przywrócenie widocznego przycisku Start na pasku zadań i możliwość przywrócić poprzednie zachowanie otwierania pulpitu użytkownika podczas logowania zamiast ekranu startowego. Windows 8.1 dodał także obsługę takich nowych technologii, jak wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości, drukowanie 3D, Wi-Fi Direct i strumieniowanie Miracast, a także system plików ReFS.

Windows 8.1 otrzymał odbiór mieszany, choć bardziej pozytywny niż Windows 8, a krytycy chwalili rozszerzoną funkcjonalność dostępną dla aplikacji w porównaniu z 8, jej integrację z OneDrive, ulepszenia interfejsu użytkownika i dodanie rozszerzonych samouczków do obsługi interfejsu Windows 8. Pomimo tych ulepszeń system Windows 8.1 był nadal krytykowany za nieobecność wszystkich dygresji systemu Windows 8 (takich jak słaby poziom integracji między aplikacjami Metro i interfejsu pulpitu) oraz potencjalne konsekwencje prywatności wynikające z rozszerzonego korzystania z usług online. Od grudnia 2016 r. Udział w rynku Windows 8.1 wynosi 8,43%.
Nowe Windows

Windows 8.1 Windows 8.1 Pro Pro Pack
Twój komputer jest aktualnie uruchomiony: Windows 7, Windows 8 Windows 7, Windows 8 Windows 8, Windows 8.1
Świetne aplikacje, takie jak Mail, Calendar, Messaging, Photos i SkyDrive z wieloma innymi dostępnymi w Windows Store.
Obejmuje Internet Explorer 11 do szybkiego, intuicyjnego i przyjaznego w dotyku przeglądania.
Zapewnia aktualność i bezpieczeństwo dzięki Windows Defender, Windows Firewall i Windows Update.
Współpracuje z nowym i istniejącym oprogramowaniem dla komputerów z systemem Windows, w tym z pełnym doświadczeniem Microsoft Office (Outlook, SharePoint Designer i inne). *
Zawiera program Windows Media Player
Zapewnia lepszą ochronę danych przy użyciu technologii BitLocker, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji
Umożliwia połączenie z komputerem, gdy jesteś w podróży dzięki funkcji Podłączanie pulpitu zdalnego.
Łączy się z siecią firmową lub szkolną za pomocą Domain Join.
Oglądaj i nagrywaj telewizję na żywo za pomocą Windows Media Center.


Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)