Dom ProduktyWindows 10 Pro Retail BoxNiemiecki Retail Box Windows 10 Professional License, Windows 10 Pełna wersja detaliczna Nowy Online Activatio
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Niemiecki Retail Box Windows 10 Professional License, Windows 10 Pełna wersja detaliczna Nowy Online Activatio

German Retail Box Windows 10 Professional License , Windows 10 Full Retail Version New Online Activatio
German Retail Box Windows 10 Professional License , Windows 10 Full Retail Version New Online Activatio German Retail Box Windows 10 Professional License , Windows 10 Full Retail Version New Online Activatio

Duży Obraz :  Niemiecki Retail Box Windows 10 Professional License, Windows 10 Pełna wersja detaliczna Nowy Online Activatio

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 10 Professional Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-język Klawisz: Klucz OEM / Retail
Powierzchnia: Obszar globalny Status: W magazynie
High Light:

microsoft windows 10 retail version

,

windows 10 product key card

Niemiecki Professional Windows 10 Retail Box License Nowa aktywacja online

Windows 10 to system operacyjny komputera osobistego opracowany i wydany przez Microsoft jako część rodziny systemów operacyjnych Windows NT. Został wydany 29 lipca 2015 r. Jest to pierwsza wersja systemu Windows, która otrzymuje bieżące aktualizacje funkcji.

System Windows 10 został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny ze sprzętem, oprogramowaniem i urządzeniami peryferyjnymi, które już posiadasz. Zawsze dostępne aktualizacje pomagają w zachowaniu aktualnych funkcji i zabezpieczeń przez cały okres eksploatacji urządzenia. Windows 10 zapewnia absolutnie najlepsze wrażenia podczas robienia tego, co robisz. Skoncentruj się na łatwych sposobach tworzenia aplikacji i optymalizacji miejsca na ekranie, aby wszystko zostało wykonane. Zobacz swoje otwarte zadania w jednym widoku i twórz wirtualne pulpity, aby zyskać miejsce lub pogrupować rzeczy według projektu, jak aplikacje biurowe do pracy i gry do gry. teraz możesz grać i łączyć się z graczami na urządzeniach Xbox One i Windows 10. Od najlepszych gier casual po nową generację gier na PC, Windows 10 jest przeznaczony do gier, które lubisz.

Cecha:

Windows 10 Professional 64 bit
Obsługa ekranu dotykowego
Obsługa Hologramu z Hololens
Nagrywaj gry na Xbox One
Graj w gry Xbox One przesyłane strumieniowo na ekran komputera z systemem Windows 10
Wersja 64-bitowa

Windows 10 Pro

Znajomy, ale świeży

Windows 10 Pro łączy najlepsze funkcje Windows 7 i Windows 8. Menu Start powraca i łączy się z żywymi kafelkami, aby być na bieżąco. Windows 10 oferuje zupełnie nowe aplikacje, takie jak poczta, zdjęcia, mapy, groove, filmy i telewizja. OneDrive pozwala przechowywać wszystkie informacje w chmurze, dzięki czemu można uzyskać do niego łatwy dostęp na dowolnym urządzeniu z systemem Windows 10.

Brak potrzeby nowego sprzętu

Windows 10 Pro ma minimalne wymagania systemowe, które ułatwiają instalację na bieżącym komputerze. Jeśli na komputerze jest zainstalowany system Windows 7 lub Windows 8, można łatwo zainstalować system Windows 10. Automatyczne aktualizacje zabezpieczeń zapewniają aktualność i ochronę.

Windows 10 Home vs Pro, który system Windows jest dla Ciebie odpowiedni?

Windows 10 Home i Pro są w końcu tutaj i są pełne wspaniałych funkcji. Windows 10 Home zawiera powrót menu Start, Cortana, tryb oszczędzania baterii, szyfrowanie urządzeń, wirtualizację, Microsoft Edge i wiele innych. Świetny wybór na komputer w domu.

Windows 10 Pro zawiera wszystkie funkcje systemu Windows 10 Home oraz dodatkowe funkcje biznesowe i bezpieczeństwa. Windows 10 Pro zawiera zarządzanie zasadami grupy, możliwość dołączenia do domeny, Bitlocker, Remote Desktop i Microsoft Passport. Idealny wybór Jeśli prowadzisz małą lub średnią firmę lub szukasz zaawansowanego bezpieczeństwa.

Pamiętaj, że jeśli masz zainstalowany system Windows Vista lub Windows XP, przed uaktualnieniem do systemu Windows 10 musisz wykonać CZYSZCZENIE INSTALACJI.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

Rozszerzone menu Start
Przeglądarka Microsoft Edge
Cortana Digital Personal Assistant
Udoskonalenia okien Snap
Wiele wirtualnych pulpitów
Ikona Centrum akcji
Bitlocker
Ochrona danych przedsiębiorstwa
Dołączanie do domeny i zarządzanie zasadami grupy
Business Store dla Windows 10

Wymagania systemowe:

Edytor 1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
Baran 2 GB na 64-bit
Miejsce na dysku twardym 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna DirectX 9 lub nowszy ze sterownikiem WDDM 1.0
  • Cortana jest obecnie dostępna tylko w systemie Windows 10 dla Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Chin, Francji, Włoch, Niemiec i Hiszpanii.

  • Do przeprowadzenia aktualizacji wymagane jest połączenie internetowe. Windows 10 to duży plik, którego mogą dotyczyć opłaty za około 3 GB i dostęp do Internetu (ISP).

  • Możliwość aktualizacji urządzenia obejmuje czynniki wykraczające poza specyfikację systemu. Obejmuje to obsługę sterowników i oprogramowania układowego, kompatybilność aplikacji i obsługę funkcji, niezależnie od tego, czy urządzenie spełnia minimalną specyfikację systemu dla Windows 10.

  • Jeśli aplikacja antywirusowa jest zgodna i aktualna, aplikacja zostanie zachowana podczas aktualizacji do systemu Windows 10

  • Gadżety pulpitu systemu Windows 7 zostaną usunięte w ramach instalacji systemu Windows 10.

  • Liczba aplikacji, które można przyciągnąć, zależy od minimalnej rozdzielczości aplikacji.

  • Do korzystania z dotyku potrzebny jest tablet lub monitor obsługujący funkcję multi-touch.

  • Do niektórych funkcji wymagane jest konto Microsoft.

  • Niektóre gry i programy mogą wymagać karty graficznej zgodnej z DirectX 10 lub nowszą, aby uzyskać optymalną wydajność.

Windows, które znasz, tylko lepsze
Windows 10 czuje się dobrze, dzięki czemu możesz zrobić więcej od samego początku. Menu Start powraca z miejscem na przypięcie ulubionych aplikacji. Prosta nawigacja oznacza, że ​​nie musisz spędzać dużo czasu na uczeniu się czegoś nowego.

Zawsze aktualne
Nie musisz się zastanawiać, czy masz najnowsze funkcje lub aktualizacje zabezpieczeń. System Windows automatycznie dostarcza aktualizacje, gdy są gotowe, bezpośrednio do urządzenia.

Cortana ma twoje plecy
Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy, który działa na wszystkich urządzeniach, aby pomóc w załatwianiu spraw.

Rządzić siecią
Microsoft Edge to całkowicie nowa przeglądarka, która zapewnia lepsze wrażenia internetowe. Możesz pisać bezpośrednio na stronach internetowych z komputera, czytać artykuły bez zakłóceń i zapisywać ulubione do późniejszego czytania w trybie offline.

Rób swoje gry dalej
Korzystając z Xbox w systemie Windows, graj i łącz się ze swoimi grami i przyjaciółmi. Wszędzie.

Aplikacje uniwersalne, w tym Office
Sklep w systemie Windows 10 to kompleksowy sklep oferujący setki tysięcy aplikacji, w tym gry, muzykę, filmy i nową wersję pakietu Office.

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)