Dom ProduktyWindows 10 Pro Retail BoxAngielski Licencja USB 3.0 Karta produktu Windows 10, Windows 10 Professional Wersja detaliczna
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Angielski Licencja USB 3.0 Karta produktu Windows 10, Windows 10 Professional Wersja detaliczna

English USB 3.0 License Windows 10 Product Key Card , Windows 10 Professional Retail Version
English USB 3.0 License Windows 10 Product Key Card , Windows 10 Professional Retail Version English USB 3.0 License Windows 10 Product Key Card , Windows 10 Professional Retail Version

Duży Obraz :  Angielski Licencja USB 3.0 Karta produktu Windows 10, Windows 10 Professional Wersja detaliczna

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Win 10 Professional Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-język Klawisz: Klucz OEM / Retail
Powierzchnia: Obszar globalny Status: W magazynie
High Light:

windows 10 professional retail key

,

microsoft windows 10 retail version

Karta klucza USB 3.0 + Licencja Angielski Windows 10 Professional Retail Box Pełna wersja

Etykieta klucza produktu to biała lub pomarańczowa etykieta dołączona do instalacyjnej płyty CD / DVD / USB i certyfikatu autentyczności (COA) produktu i zawiera 25-znakowy klucz produktu. Etykieta klucza produktu nie powinna być kupowana oddzielnie.

Ta etykieta klucza produktu to biała etykieta dołączona do instalacyjnej płyty CD / DVD / USB i certyfikatu autentyczności (COA) produktu i zawiera 25-znakowy klucz produktu. Oprócz kodu kreskowego i klucza produktu znajduje się niewielka ilość wydruku na lewej krawędzi i prawym górnym rogu. Po dokładnym sprawdzeniu (może być wymagane szkło powiększające) nazwę „MICROSOFT” można zobaczyć na niebiesko po lewej stronie i zielono po prawej stronie. Etykieta klucza produktu nie powinna być kupowana oddzielnie.

Narzędzie wbudowanego klucza systemu Windows 10

Czy masz problemy z systemem Windows?
Czy przed ponowną instalacją rozważałeś użycie niestandardowego dysku CD do naprawy rozruchu, który może zaoszczędzić kłopotów związanych z formatem i ponownym zainstalowaniem? Program Easy Recovery Essentials dla systemu Windows może naprawić komputer bez rozruchu za pomocą jednego kliknięcia, bez utraty danych!

Odkąd system Windows 8, komputery i laptopy nie są już dostarczane z certyfikatem autentyczności systemu Windows (COA), którego wszyscy przyzwyczailiśmy się widzieć:

Jak więc zainstalować system Windows bez klucza produktu? W dzisiejszych czasach klucz produktu unikalny dla Twojej maszyny (lub, w niektórych przypadkach, dla twojego producenta lub modelu / modelu) jest wbudowany w BIOS lub EFI, zasadniczo zaprogramowany w samym komputerze. Zapobiega to problemom z nieczytelnością COA, co sprawia, że ​​takie sytuacje należą do przeszłości:

Jednak prawdziwym powodem, dla którego komputery i laptopy nie są już wysyłane z certyfikatami COA, jest fakt, że producenci skarżyli się firmie Microsoft, że umieszczanie niestandardowych naklejek na każdym wyprodukowanym komputerze PC lub laptopie jest prawdziwym (i drogim) bólem w królewskim tobie - i błagałem i prosiłem o inną opcję. Jest to prosta ekonomia, im łatwiej można masowo produkować produkt z jak najmniejszymi różnicami, tym taniej i szybciej jest to zrobić. Microsoft skapitulował, a reszta, jak mówią, jest historią.

Ten wbudowany klucz produktu nie jest wymazywany podczas formatowania lub ponownej instalacji, lub po wymianie dysku twardego - jest przechowywany w pamięci NVRAM BIOS / EFI na samej płycie głównej. W zależności od wersji używanego obrazu instalacyjnego systemu Windows może on być w stanie odzyskać klucz sam - w takim przypadku nigdy nie zostaniesz poproszony o wprowadzenie klucza. Po prostu bezpośrednio odczytuje zaprogramowany kod z BIOS-u i kontynuuje swoją wesołą drogę. Jeśli jednak próbujesz zainstalować system Windows 7, Windows 8 lub Windows 10 i nie masz Certyfikatu Autentyczności, ponieważ Twój producent używa wbudowanego klucza produktu, ale obraz instalacyjny go nie obsługuje lub jeśli próbując odzyskać klucz do przechowywania lub innych celów, nasze narzędzie klucza produktu pobierze je i wyświetli dla Ciebie, nawet bez jednego kliknięcia:

Wymagania systemowe
Jeśli chcesz uaktualnić do Windows 10 na swoim komputerze lub tablecie, oto, czego potrzeba.
Procesor: 1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
RAM: 1 gigabajt (GB) dla 32-bitowego lub 2 GB dla 64-bitowego
Miejsce na dysku twardym: 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna: DirectX 9 lub nowsza ze sterownikiem WDDM 1.0
Wyświetlacz: 800x600
Pełne wersje językowe systemu Windows 10
Arabski (Arabia Saudyjska), bułgarski (Bułgaria), chiński (uproszczony, Chiny), chiński (Hongkong), chiński (tradycyjny, Tajwan), chorwacki (Chorwacja), czeski (Czechy), duński (Dania), holenderski (Holandia ), Angielski (Wielka Brytania), angielski (Stany Zjednoczone), estoński (Estonia), fiński (Finlandia), francuski (Francja), francuski (Kanada), niemiecki (Niemcy), grecki (Grecja), hebrajski (Izrael), węgierski (Węgry), włoski (Włochy), japoński (Japonia), koreański (Korea), łotewski (Łotwa), litewski (Litwa), norweski, Bokmål (Norwegia), polski (Polska), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia) , Rumuński (Rumunia), rosyjski (Rosja), serbski (łacina, Serbia), słowacki (Słowacja), słoweński (Słowenia), hiszpański (Hiszpania, sortowanie międzynarodowe), hiszpański (Meksyk), szwedzki (Szwecja), tajski (Tajlandia) , Turecki (Turcja), ukraiński (Ukraina)

Win 10 Home Wygraj 10 Pro
Utwórz domenę i dołącz do niej (sieć robocza) Nie tak
BitLocker Nie tak
Zarządzanie polityką grupy Nie tak
Zdalny ekran Nie tak
Hyper-V (wirtualizacja) Nie tak
Przypisany dostęp Nie tak
Internet Explorer w trybie Enterprise Nie tak
Sklep Windows dla firm Nie tak
Zaufany rozruch Nie tak
Windows Update dla firm Nie tak
Max. obsługiwana pamięć RAM 128 GB 2 TBSzczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)