Dom ProduktyWindows 10 Pro Retail BoxWyświetlacz 800x600 Windows 10 Pro Retail Klucz licencyjny USB Kod / Retail Box 64-bitowy
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

Wyświetlacz 800x600 Windows 10 Pro Retail Klucz licencyjny USB Kod / Retail Box 64-bitowy

800x600 Display Windows 10 Pro Retail USB License Key Code / Retail Box 64 Bit
800x600 Display Windows 10 Pro Retail USB License Key Code / Retail Box 64 Bit 800x600 Display Windows 10 Pro Retail USB License Key Code / Retail Box 64 Bit 800x600 Display Windows 10 Pro Retail USB License Key Code / Retail Box 64 Bit

Duży Obraz :  Wyświetlacz 800x600 Windows 10 Pro Retail Klucz licencyjny USB Kod / Retail Box 64-bitowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Puerto Rico / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Pudełko Retail / OEM
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 na tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Wygraj 10 profesjonalistów Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-Language Klawisz: Klucz OEM / detaliczny
Powierzchnia: Globalny obszar Status: W magazynie
High Light:

windows 10 professional retail key

,

microsoft windows 10 retail version

Windows 10 Pro Retail USB Windows 10 Pro Retail Klucz licencyjny Kod / Retail Box 64-bitowy

Wymagania systemowe
Jeśli chcesz uaktualnić do systemu Windows 10 na komputerze lub tablecie, oto, co trzeba.
Procesor: 1 gigaherc (GHz) lub szybszy procesor lub SoC
RAM: 1 gigabajt (GB) dla wersji 32-bitowej lub 2 GB dla wersji 64-bitowej
Miejsce na dysku twardym: 16 GB dla 32-bitowego systemu operacyjnego 20 GB dla 64-bitowego systemu operacyjnego
Karta graficzna: DirectX 9 lub nowsza ze sterownikiem WDDM 1.0
Wyświetlacz: 800 x 600
Języki pełnej lokalizacji systemu Windows 10
Arabski (Arabia Saudyjska), bułgarski (Bułgaria), chiński (uproszczony, Chiny), chiński (Hongkong), chiński (tradycyjny, Tajwan), chorwacki (Chorwacja), czeski (Czechy), duński (Dania), holenderski (Holandia ), Angielski (Zjednoczone Królestwo), angielski (Stany Zjednoczone), estoński (Estonia), fiński (Finlandia), francuski (Francja), francuski (Kanada), niemiecki (Niemcy), grecki (Grecja), hebrajski (Izrael), węgierski (Węgry), włoski (Włochy), japoński (Japonia), koreański (Korea), łotewski (Łotwa), litewski (Litwa), norweski, Bokmål (Norwegia), polski (Polska), portugalski (Brazylia), portugalski (Portugalia) , Rumuński (Rumunia), rosyjski (Rosja), serbski (łaciński, Serbia), słowacki (Słowacja), słoweński (Słowenia), hiszpański (Hiszpania, sortowanie międzynarodowe), hiszpański (Meksyk), szwedzki (Szwecja), tajski (Tajlandia) , Turecki (Turcja), ukraiński (Ukraina)

Etykieta klucza produktu jest białą lub pomarańczową etykietą dołączoną do instalacyjnej płyty CD / DVD / USB i certyfikatu autentyczności (COA) produktu i zawiera 25-znakowy klucz produktu. Etykiety klucza produktu nie należy kupować osobno.

Ta etykieta klucza produktu jest białą etykietą, która towarzyszy instalacyjnej płycie CD / DVD / USB i certyfikatowi autentyczności (COA) produktu i zawiera 25-znakowy klucz produktu. Oprócz kodu kreskowego i klucza produktu na lewej krawędzi i prawym górnym rogu znajduje się niewielka ilość nadruku. Przy dokładnej kontroli (może być wymagane szkło powiększające) nazwa „MICROSOFT” jest widoczna na niebiesko po lewej stronie i na zielono po prawej stronie. Etykiety klucza produktu nie należy kupować osobno.

Windows 10 Embedded Product Key Tool

Czy masz problemy z systemem Windows?
Czy przed ponowną instalacją zastanawiałeś się nad użyciem niestandardowego dysku CD do naprawy rozruchu, który może być w stanie zaoszczędzić kłopotów z formatowaniem i ponowną instalacją? Easy Recovery Essentials dla systemu Windows może naprawić komputer, który nie uruchamia się jednym kliknięciem, bez utraty danych!

Odkąd system Windows 8 komputery stacjonarne i laptopy nie są już dostarczane z certyfikatem autentyczności systemu Windows (COA), do którego wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni:

Jak więc zainstalować system Windows bez klucza produktu? Cóż, w dzisiejszych czasach klucz produktu unikalny dla twojego komputera (lub, w niektórych przypadkach, dla producenta lub marki / modelu), jest wbudowany w BIOS lub EFI, zasadniczo zaprogramowany w samym komputerze. Zapobiega to problemom z nieczytelnością Certyfikatu Autentyczności, dzięki czemu takie sytuacje należą do przeszłości:

Jednak prawdziwym powodem, dla którego komputery i laptopy nie są już dostarczane z certyfikatami Autentyczności, jest to, że producenci skarżyli się Microsoftowi, że przymocowanie niestandardowej naklejki do każdego komputera lub laptopa, który produkują, było prawdziwym (i drogim) bólem w znanej królewskiej firmie - co, błagał i prosił o inną opcję. Jest to prosta ekonomia, im łatwiej można masowo wyprodukować produkt przy możliwie najmniejszych zmianach, tym taniej i szybciej jest to zrobić. Microsoft skapitulował, a reszta, jak mówią, jest historią.

Ten osadzony klucz produktu nie jest czyszczony podczas formatowania lub ponownej instalacji lub wymiany dysku twardego - jest on przechowywany w pamięci NVRAM BIOS / EFI na płycie głównej. W zależności od używanej wersji obrazu instalacyjnego systemu Windows może on być w stanie pobrać klucz dla siebie - w takim przypadku nigdy nie zostanie wyświetlony monit o podanie klucza. Po prostu odczytuje zaprogramowany kod z BIOS-u i kontynuuje swoją wesołą drogę. Jeśli jednak próbujesz zainstalować system Windows 7, Windows 8 lub Windows 10 i nie masz certyfikatu Autentyczności, ponieważ producent używa osadzonego klucza produktu, ale obraz instalacyjny go nie obsługuje, lub jeśli używasz próbując odzyskać klucz do celów bezpieczeństwa lub w innych celach, nasze narzędzie klucza produktu pobierze go i wyświetli za Ciebie, nawet jednym kliknięciem:

Wygraj 10 w domu Wygraj 10 Pro
Utwórz domenę i dołącz do niej (sieć robocza) Nie tak
BitLocker Nie tak
Zarządzanie polityką grupy Nie tak
Zdalny ekran Nie tak
Hyper-V (wirtualizacja) Nie tak
Przypisany dostęp Nie tak
Internet Explorer w trybie korporacyjnym Nie tak
Sklep Windows dla firm Nie tak
Zaufany rozruch Nie tak
Windows Update dla firm Nie tak
Max. obsługiwana pamięć RAM 128 GB 2 TBSzczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)