Dom ProduktyKod klucza systemu Windows 10 Pro64-bitowy klucz produktu OEM systemu Windows 10 Pro / licencja na klucz kodu aktualizacji systemu Microsoft Windows 10 Pro
Wspaniały! Co więcej, można uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług. Le service après-vente est également très réfléchi.

—— Marie

To działa idealnie. Zrobię z Tobą długoterminową działalność. Dzięki.

—— Bruce

가격 이 아주 좋고 품질 이 좋습니다. 다 다 OEM 새 키 입니다. 온라인 정품 인증 은 매우 편리 합니다. 다음 번 협조 계속 하기

—— Jae-yeong

Im Online Czat teraz

64-bitowy klucz produktu OEM systemu Windows 10 Pro / licencja na klucz kodu aktualizacji systemu Microsoft Windows 10 Pro

OEM Windows 10 Pro 64 Bit Product Key / Microsoft Windows 10 Pro Upgrade Key Code License
OEM Windows 10 Pro 64 Bit Product Key / Microsoft Windows 10 Pro Upgrade Key Code License OEM Windows 10 Pro 64 Bit Product Key / Microsoft Windows 10 Pro Upgrade Key Code License OEM Windows 10 Pro 64 Bit Product Key / Microsoft Windows 10 Pro Upgrade Key Code License

Duży Obraz :  64-bitowy klucz produktu OEM systemu Windows 10 Pro / licencja na klucz kodu aktualizacji systemu Microsoft Windows 10 Pro

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Portoryko / Niemcy
Nazwa handlowa: Microsoft
Orzecznictwo: Microsoft
Numer modelu: Windows 10 Professional

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 SZT.
Cena: Please Contact Us
Szczegóły pakowania: Retail / OEM box
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 800000 tygodniowo
Szczegółowy opis produktu
Wersja: Wygraj 10 profesjonalnych kodów klucza Czasy aktywacji: Jeden klucz do jednego komputera
Język: Muliti-Language klucz: Klucz OEM / detaliczny
Powierzchnia: Globalny obszar Status: w magazynie
High Light:

windows 10 pro 64 bit activation key

,

micrsoft windows 10 pro activation key

Kod klucza produktu do systemu Windows 10 Pro 64 Licencja na kod klucza uaktualnienia do systemu Microsoft Windows 10 Pro

 

Opis produktu

Windows 10 jest tak znajomy i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert.Menu Start powraca w rozszerzonej formie, a ponadto wprowadzimy Twoje przypięte aplikacje i ulubione, aby były gotowe i czekają na Ciebie.Szybko się uruchamia i wznawia, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo, i jest zaprojektowany do współpracy z oprogramowaniem i sprzętem, które już posiadasz.Program Windows Insider to globalna społeczność fanów, którzy kochają system Windows i chcą pomóc w jego ulepszaniu.Wtajemniczeni widzą system operacyjny na najwcześniejszych etapach i odgrywają rolę w jego kształtowaniu.Ich opinie przyczyniły się do powstania najlepszego systemu Windows w historii.Windows 10 jest wyposażony w Microsoft Edge, zupełnie nową przeglądarkę stworzoną z myślą o lepszym korzystaniu z Internetu.Pisz 2 lub wpisuj notatki bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj je innym, czytaj artykuły online bez rozpraszania się i zapisuj swoje ulubione lektury do późniejszego dostępu.Dzięki włączonej funkcji Cortana3 masz natychmiastowy dostęp do kluczowych działań - takich jak dokonywanie rezerwacji lub czytanie recenzji - bez opuszczania wyświetlanej strony.Łatwo przyciągaj do czterech aplikacji i wyświetlaj wszystkie otwarte zadania w jednym widoku.Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub chcesz pogrupować rzeczy według projektu.Przedstawiamy nowy Sklep Windows, ujednolicony sposób robienia zakupów na każdym urządzeniu z systemem Windows 10.Przeglądaj sklep na komputerze, tablecie lub telefonie i łatwo kupuj wspaniałe treści cyfrowe, w tym aplikacje, gry, muzykę, filmy i programy telewizyjne.Cortana3 działa przez cały dzień i na Twoich urządzeniach, pomagając Ci w załatwianiu spraw.Dzięki zdobywaniu coraz większej wiedzy Cortana staje się dla Ciebie bardziej osobista i przydatna.Cortana jest również najlepsza w przypomnieniach, dostarczając je we właściwym czasie i miejscu, dzięki czemu mniej zapomnisz i możesz zrobić więcej.

Zastrzeżenia prawne

Produkt jest pozyskiwany i wysyłany z Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).Produkt jest oryginalny, pochodzi od autoryzowanych dystrybutorów producenta.

Pudełko zawiera

1 x dysk;1 x klucz licencyjny

 

cechy produktu


Produkt jest wersją OEM, co oznacza, że ​​będzie powiązany z pojedynczym komputerem (płyta główna i dysk twardy).

Reszta jest całkowicie taka sama jak w porównaniu z kluczem detalicznym.


To jest klucz aktywacyjny dla systemu Windows 10 Professional 32/64 Bit.Możesz użyć tego klucza, aby aktywować system Windows 10 Professional 32-bitowy lub 64-bitowy.

Jeśli nie masz zainstalowanego systemu Windows 10, możesz go również pobrać bezpłatnie z linku, który podamy po zakupie.Klucz aktywacyjny zostanie wysłany pocztą elektroniczną natychmiast po pomyślnym zakończeniu płatności.

 

  • System Windows 10 łączy w sobie system Windows, który już znasz, i dodaje wspaniałe ulepszenia, które pokochasz.Technologie takie jak InstantGo (1) umożliwiają szybkie uruchamianie i wznawianie pracy.A system Windows 10 ma więcej wbudowanych funkcji zabezpieczeń niż kiedykolwiek, aby chronić przed złośliwym oprogramowaniem.
  • Wielozadaniowość jak mistrz z możliwością jednoczesnego robienia czterech rzeczy na ekranie.Ekran robi się zatłoczony?Twórz wirtualne pulpity, aby uzyskać więcej miejsca i pracować tylko z wybranymi elementami.Ponadto wszystkie powiadomienia i kluczowe ustawienia są gromadzone na jednym, łatwo dostępnym ekranie.
  • To zupełnie nowa przeglądarka zaprojektowana tak, aby sieć działała tak, jak Ty.Pisz lub pisz bezpośrednio na stronach internetowych i udostępniaj innym swoje znaczniki.Spodoba ci się widok do czytania, który usuwa przeszkody.Dostępny jest również ulepszony pasek adresu, który pomaga szybciej znajdować rzeczy.
  • Microsoft Windows 10 Pro.Typ licencji: producent oryginalnego sprzętu (OEM), liczba licencji: 1 użytkownik (y).Minimalne miejsce na dysku twardym: do 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym, Minimalna pamięć RAM: 1 GB pamięci RAM dla wersji 32-bitowej;2 GB dla wersji 64-bitowej, minimalna prędkość procesora: 1 GHz.Wersja językowa: ENG, Domyślna przeglądarka: Microsoft Edge, Typ nośnika: DVD

Jak aktywować klucz produktu Windows 10 32-bitowy / 64-bitowy?


Aktywacja pomaga zweryfikować, czy kopia systemu Windows jest oryginalna i nie była używana na większej liczbie urządzeń, niż zezwalają na to postanowienia licencyjne dotyczące oprogramowania firmy Microsoft.

 

OPCJA 1: Aby aktywować system Windows 10 w trybie online w Instalatorze systemu Windows podczas instalacji systemu Windows


Podczas wykonywania czystej instalacji systemu Windows 10 zostanie wyświetlony monit o aktywację systemu Windows 10 W razie potrzeby możesz kliknąć / dotknąć łącze Nie mam klucza produktu, aby ręcznie aktywować system Windows 10 później, korzystając z opcji drugiej lub trzeciej poniżej .

 

OPCJA 2:Pobierz i zainstaluj poprawną wersję systemu Windows 10.


Przejdź do „Panel sterowania - Wszystkie elementy Panelu sterowania - System” i kliknij „Aktywuj system Windows” lub „Zmień klucz produktu”.
Kliknij „Aktywacja” i wprowadź zakupiony klucz.Teraz Twoje okna zostały aktywowane.

 

OPCJA 3: Aby aktywować system Windows 10 Online w Ustawieniach


Otwórz Ustawienia i kliknij / dotknij Windows nie jest aktywowany.Aktywuj łącze Windows teraz u dołu.
Kliknij / dotknij przycisku Aktywuj (jeśli jest dostępny), aby sprawdzić, czy system Windows może aktywować się online przy użyciu aktualnie zainstalowanego klucza produktu.
Jeśli system Windows został pomyślnie aktywowany, przejdź do kroku 9 poniżej.
Jeśli system Windows nie może aktywować, kliknij / dotknij łącze Zmień klucz produktu.
Jeśli pojawi się monit Kontroli konta użytkownika (UAC), kliknij / dotknij Tak.
Wprowadź 25-cyfrowy numer klucza produktu dla zainstalowanej wersji systemu Windows 10 i kliknij / dotknij przycisku Dalej lub naciśnij klawisz Enter.
Kliknij / dotknij Aktywuj.


Jeśli system Windows został pomyślnie aktywowany, kliknij / dotknij Zamknij.
Możesz teraz zamknąć Ustawienia, jeśli chcesz.

 

Jesteś już ekspertem w znanym menu Start, pasku zadań i pulpicie.Kafelki na żywo zapewniają natychmiastowe aktualizacje strumieniowe tego, co najważniejsze.

Windows 10 pro to najnowsza wersja popularnego systemu operacyjnego.Po najnowszych aktualizacjach prezentuje bardziej dostosowany interfejs, który rozpoznaje sprzęt urządzenia.Mówiąc prościej, jest to system, którego można używać na dowolnym typie maszyny.Ponadto jest bezpieczny i szybki: dokładnie to, czego potrzebuje każdy profesjonalista, gracz lub student, zwłaszcza w połączeniu z najnowszym pakietem Ms Office dostępnym tutaj.

 

Windows 10 reinkarnuje również przycisk Start w stylu Windows 7 i menu Start, które zostały upuszczone w systemie Windows 8. Ale co najważniejsze, tani Windows 10 32-bitowy / 64-bitowy jest idealnym wyborem zarówno dla graczy, jak i profesjonalnych użytkowników.

 

Chociaż wersja „pro” tego znanego na całym świecie systemu operacyjnego została zaprojektowana z myślą o użytkownikach profesjonalnych, żaden gracz nie będzie rozczarowany, ponieważ tryb gry w systemie Windows 10 pro pomaga w szybszym działaniu gier, osiągnięciu maksymalnej wydajności sprzętowej i wyposażeniu w najnowsze sterowniki graficzne obsługujące wysokiej klasy karty graficzne.

 

Oznacza to, że niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, który potrzebuje wydajnych rozwiązań programowych, które pomogą Ci zwiększyć produktywność, czy po prostu szukasz wydajnego systemu, który pozwoli maksymalnie wykorzystać Twój sprzęt i poprawić wyniki w grach bez nadwyrężania budżetu, kup system Windows 10 pro tanio może spełnić wszystkie Twoje wymagania.

 

W systemie Windows 10 poczujesz różnicę niezależnie od tego, jak zdecydujesz się korzystać ze sprzętu.Wejdź i kup dziś 32-bitowy / 64-bitowy klucz systemu Windows 10.

 

System Windows 10 został zaprojektowany tak, aby był zgodny ze sprzętem, oprogramowaniem i urządzeniami peryferyjnymi, które już posiadasz.Zawsze włączone aktualizacje pomagają zachować aktualne funkcje i zabezpieczenia przez cały obsługiwany okres eksploatacji urządzenia.

 

Windows 10 zapewnia absolutnie najlepsze wrażenia podczas robienia tego, co robisz.Skoncentruj się na łatwych sposobach umieszczania aplikacji w miejscu i optymalizacji miejsca na ekranie do wykonywania zadań.Zobacz swoje otwarte zadania w jednym widoku i twórz wirtualne pulpity, aby zyskać miejsce lub grupować rzeczy według projektów, takich jak aplikacje pakietu Office do pracy i gry do zabawy.

 

Gry stały się jeszcze lepsze dzięki systemowi Windows 10. Nie tylko Twoje istniejące gry działają świetnie, ale teraz możesz grać i łączyć się z graczami na urządzeniach Xbox One i Windows 10.Od najlepszych gier casualowych po nową generację gier na komputery PC - system Windows 10 został stworzony z myślą o grach, które kochasz.

 

Niektórzy użytkownicy mogą obawiać się nietypowej obsługi przy zakupie profesjonalnego klucza produktu Windows 10, ale faktem jest, że jest to naprawdę łatwe i wygodne doświadczenie z nim.Przekonasz się, że szybko się z nim zapoznasz i nie możesz bez niego żyć po długim okresie użytkowania.Nie ma nic więcej do powiedzenia, zacznij od teraz wygodny system!

 

 

Wymagania

 

 

 

Windows, serwer, oprogramowanie biurowe

Skype / e-mail:ritoltech@gmail.com
  Numer modelu Klucz Naklejka COA OEM Opakowanie detaliczne
System Windows 7 Wygraj 7 Home Dostępne Dostępne Dostępne Nie
System Windows 7 Wygraj 7 Pro Dostępne Dostępne Dostępne Nie
Wygraj 7 wersji Ultimate Dostępne Dostępne Dostępne Nie
Windows 8.1 Wygraj Win 8.1 Pro Dostępne Dostępne Dostępne Nie
Windows 10 Pro Wygraj 10 Home Dostępne Dostępne Dostępne Nie
Wygraj 10 Pro Dostępne Dostępne Dostępne Dostępne
Windows Server Win Server2008 R2 OEM Dostępne Dostępne Dostępne Nie
Win Server 2008 R2 Enterprise OEM Dostępne Dostępne Dostępne Nie
Win Server 2012 Standard Dostępne Dostępne Nie Dostępne
Win Server 2012 Datacenter Dostępne Dostępne Nie Dostępne
Win Server 2012 R2 OEM Dostępne Dostępne Dostępne Nie
Win Server 2016 Standard OEM Dostępne Dostępne Dostępne Nie
Windows SQL SQL 2012 Standard Dostępne Dostępne Dostępne Nie
SQL 2014 Standard Dostępne Dostępne Dostępne Nie
Pakiet Office 2010 Office 2010 Pro Dostępne Nie Nie Nie
Office 2010 Home & Business Dostępne Nie Nie Nie
Pakiet Office 2011 Office 2011 Home & Business dla komputerów Mac Dostępne Nie Nie Nie
Pakiet Office 2013 Office 2013 Pro Dostępne Dostępne Nie Dostępne
Office 2013 Pro plus Dostępne Dostępne Nie Dostępne
Pakiet Office 2013 Standard Dostępne Dostępne Nie Dostępne
Office 2013 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Dostępne Nie Nie Dostępne
Office 2013 dla użytkowników domowych i firm Dostępne Dostępne Nie Dostępne
Pakiet Office 2016 Office 2016 Pro Dostępne Dostępne Nie Dostępne
Office 2016 Pro plus Dostępne Dostępne Nie Dostępne
Pakiet Office 2016 Standard Dostępne Dostępne Nie Dostępne
Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów Dostępne Dostępne Nie Dostępne
Office 2016 Dom i biznes Dostępne Dostępne Nie Dostępne
Office 2016 Home & Business dla komputerów Mac Dostępne Dostępne Nie Dostępne
 

 

 

64-bitowy klucz produktu OEM systemu Windows 10 Pro / licencja na klucz kodu aktualizacji systemu Microsoft Windows 10 Pro 0

Szczegóły kontaktu
Ritol technology limited

Osoba kontaktowa: Sales Manager

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)